Bel bacak ve kasık ağrısı

isimsiz53

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2022
72
21
24
Kızlar merhabalar;
Ben 2 senelik evliyim ilk evlendiğim 3 ay içinde bir düşüğüm oldu sonradan eşimde sperm hareketliliğinin az olduğunu fakat spermin var olduğunu söyledi doktor. Aşılama düşünüyorum birdahaki ay olacagım herşeyim hazır en son rahim filmi çektirdim gecen ay 29 unda sonradan birlikteliğim oldu 1 hafta sonra dün ve bugun kasık ağrım var batmalar oluyor belime ve bacaklarıma vuruyo sanki adet olucakmışım gibi bi agrı sürekli tuvalete çıkma istediği duyuyorum ama adetim rahim filmi çektirmeden önce oldum ve bitti birdahaki adetim ayın sonunda. Yani bu durum sizce gebelik olabilirmi ? Ben daha önce böyle bir durum yaşamadım hiç. Yaşayanlar varmı acaba ?

Kızlar merhabalar;
Ben 2 senelik evliyim ilk evlendiğim 3 ay içinde bir düşüğüm oldu sonradan eşimde sperm hareketliliğinin az olduğunu fakat spermin var olduğunu söyledi doktor. Aşılama düşünüyorum birdahaki ay olacagım herşeyim hazır en son rahim filmi çektirdim gecen ay 29 unda sonradan birlikteliğim oldu 1 hafta sonra dün ve bugun kasık ağrım var batmalar oluyor belime ve bacaklarıma vuruyo sanki adet olucakmışım gibi bi agrı sürekli tuvalete çıkma istediği duyuyorum ama adetim rahim filmi çektirmeden önce oldum ve bitti birdahaki adetim ayın sonunda. Yani bu durum sizce gebelik olabilirmi ? Ben daha önce böyle bir durum yaşamadım hiç. Yaşayanlar varmı acaba ?
Kıxlar hiç yaşayan yokmu bu durumu acaba ? İş yaparken yada ayakta çok dururken batma yaşıyorum hayla kasıklarımda adetimin başlangıcından 10 gün sonra test verdim dahiliye için gitmiştim başka sebeple doktor yinede kan vermemi istedi ama çok erken çıkmayabilir dedi negatif çıktı zatende ama ben hayla kasıklarımda agrı batmalar hissediyorum sanki yumurtalarım büyümüş gibi adet agrısı gibi çok başka bişey bu ilk defa yaşıyorum bunu. Bebeğin rahime yerleşirken hissettiniz mi acaba belirtileriniz nelerdi?

Kızlar merhabalar;
Merhaba canım rahim filminden sonra bu ağrılar olabiliyor rahim filmde verdikleri sıvıdan dolayı oluyor

X