Sizce var mı?

valentinaf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
26
4
21
Arkadaşlar merhaba 22 yaşındayım korunmasız ilişki yaşadık 3 aydır geçen ay adet gününden 2 gün önce adet oldum bu ay normalde bugün adet olmam lazım (3mart) ama olmadım normalde adet olmadan önceki gece küçük tuvaletimden sonra sildiğimde pembe pembe gelirdi ama bugün bu saat oldu yok belim kasıklarım olacak mışım gibi oluyor midem bulanıyor eşimede bişi belli edemiyorum boşuna sevinmesin diye belki yoktur diye bilmiyorum çok halsizim üst bacaklarım kasıklarım belim ağrıyor bu ağrıya şimdiye 3 4 adet olmuştum 😂 ilk defa böyle oldu sizce bebiş var mıdır?

erken olmaz mı gözükür mü ki çevrem hemen yapma tam geçsin üstünden 1 hafta falan sonra diyorlar bende grip oldum bi yandan aşırı rahatsızım
Benim reglime 5 gün kala çıktı. Belli olmaz hayal kırıklığı olmasın diyorsan bekle. Reglin geçmesini

Yaptınız mı çıktı mı
şimdi şöyle oldu açıklamam gerekirse 3 martta regl olmam lazımdı olmadım 26 günlük düzenli bir döngüm var ama olmadım çok ağrım vardı kasık bel üst bacak yüzüm sivilce kaynıyordu normalde sivilce çıkarmam sırtım falan ful ağrıyo neyse 3 mart olmadım 4 ve 5 Mart'ta da olmadım bu sabah peçeteye sildim kan geldi regl gibi ama daha pıhtılı böyle tomurcuklumu diyim tomrulumu diyim anladınız işte ama sümük gibi regl kanı gibi geldi bana ama normalde reglimin ilk günüde sabah 10 da fark ettim üstünden 5 saat geçti pedime dolması lazım hatta bu saate kadar 2 ped değiştirmem lazım pedime geçmedi tuvalette taharetlenirken geldi pedimde damla yok anlamadım şimdi eşimide umutlandırmak istemiyorum birazdan test alamaya gidicem kasıklarımda ağrı var belki bu ay değil ama umramım önümüzdeki ay olur allah isteyen herkese versin kimsenin kucağı boş kalmasın yeni evliyiz cahiliz bu konularda bilmiyoruz bakalım görücez 😽🫶

şimdi şöyle oldu açıklamam gerekirse 3 martta regl olmam lazımdı olmadım 26 günlük düzenli bir döngüm var ama olmadım çok ağrım vardı kasık bel üst bacak yüzüm sivilce kaynıyordu normalde sivilce çıkarmam sırtım falan ful ağrıyo neyse 3 mart olmadım 4 ve 5 Mart'ta da olmadım bu sabah peçeteye sildim kan geldi regl gibi ama daha pıhtılı böyle tomurcuklumu diyim tomrulumu diyim anladınız işte ama sümük gibi regl kanı gibi geldi bana ama normalde reglimin ilk günüde sabah 10 da fark ettim üstünden 5 saat geçti pedime dolması lazım hatta bu saate kadar 2 ped değiştirmem lazım pedime geçmedi tuvalette taharetlenirken geldi pedimde damla yok anlamadım şimdi eşimide umutlandırmak istemiyorum birazdan test alamaya gidicem kasıklarımda ağrı var belki bu ay değil ama umramım önümüzdeki ay olur allah isteyen herkese versin kimsenin kucağı boş kalmasın yeni evliyiz cahiliz bu konularda bilmiyoruz bakalım görücez 😽🫶
Ayy bizi de haberdar et canım merak ettim

Eklentiler

• Screenshot_20240306-165254.png
    Screenshot_20240306-165254.png
    176,9 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_20240306-165246.png
    Screenshot_20240306-165246.png
    168,2 KB · Görüntüleme: 67
Ve ovulasyon da böyle yarın bat ama gelir mi bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20240306_155449.jpg
    IMG_20240306_155449.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 63
Ve ovulasyon da böyle yarın bat ama gelir mi bilmiyorum
ben ovulasyon kısmını daha anlamadım bilmiyorum araştırmadım Eylül'de evlendik hiç korunmuyoruz bir doktora falan da gitmedik neden olmuyor bilmiyorum millet sürtünse kalıyor biz uğraşıyoruzda yok galiba bende ovulasyon araştırmam lazım
mantıkan baktığımda adet tarihim değişti geçen ay yumurtlama olmadı mı olduysa günü mü değişikti flo diye bir uygulamadan takip ediyorum

X