bel çektiren hamile kalıyormuş

arkadaşlar ben son adetimden sonra çektirmiştim
şimdiki adet günü 10/10/2011
ayrıca ben bu ay aşılamada yaptırdım
nasip ama bizde erkek infertilitesi var
hamile kalma şansım düşük ama
bakalım nasip ebede kasığın düşük ondanda olmamıştır demişti.
merakla günlerin geçmesini bekliyorum.

ama benim tutmasa bile ben bu olaya inanıyorum.
erkek infertilitesi olunca yapacak bişi yok
ayrıca kadın benim kasığım içinde adet olunca yine gel
2-3 ay deneyelim yakı falan yapalım dedi.
adet olsamda yine gideceğim.

hadi inşalllah hayrlısı olsunnn olurr ınşalllahhh....işte kasıgı yerıne oturunca hamile kalınıomus onu bnde duydum biz bayanlarında kasıgı dusmeyen yoktur zaten tum agırlık bızde oldugu için :KK43: nergıs hnm sız denizlideki byndınız dımı ?

Çok enteresan bişey.. İlk defa duyuyorum ve çok merak ettim.Ben bir ay sonra evlenicem benim için çok erken bir konu bu ama gerçekten çok merak ettim.Sonuçları merakla bekliyorum. :KK1:

Çok enteresan bişey.. İlk defa duyuyorum ve çok merak ettim.Ben bir ay sonra evlenicem benim için çok erken bir konu bu ama gerçekten çok merak ettim.Sonuçları merakla bekliyorum. :KK1:

sahit olunca bızlerde sasırıyoruz cnmmm...şimdiden mutluluklar tatlım sana :)

arkadaşlar kafam karıstı yaaa..bu 6 gun sonra belli olacak dıyen arkadasımı arıyorummmm......denizlide yaşayan arkadası seslenıyrum nolduuu sonuçlar cnmmm arkadasımm ?????

canım benim adeti geçti ama hamile değilim galiba adetim geçince kan testi yaptırdım negatif çıktı ama hala adet olmadım canım onun içinde sana yazamadım hala bekliyorum ama teyze bana 2 3 ay içinde demişti galiba hemen bu ay kalırsın demedi biraz fazla yaşlıydı söyledikleride pek anlaşılmıyodu canım aklımda kalanı bu yani hamiş olsamda olmasamda buraya sana sonucu yazıcam canım

canım benim adeti geçti ama hamile değilim galiba adetim geçince kan testi yaptırdım negatif çıktı ama hala adet olmadım canım onun içinde sana yazamadım hala bekliyorum ama teyze bana 2 3 ay içinde demişti galiba hemen bu ay kalırsın demedi biraz fazla yaşlıydı söyledikleride pek anlaşılmıyodu canım aklımda kalanı bu yani hamiş olsamda olmasamda buraya sana sonucu yazıcam canım

mavusbebekmi denizlideydi yoksa nergis hnmmmı :=) hamile olamama basıma vurdu :)

aman kızlar bel çektirelim hamile kalalım derken sakatlanmayasınız dikkat edin. :nazar:

Bizim de bi akrabanın çocuğu olmuyodu tüp bebekle bi kızı oldu...sonra kızı 1,5 yaşındayken 2. tüp bebeği düşünürken belini çektirmiş, o ay hamile kaldı 2. kızını doğurdu...Bende inanıyorum böyle şeylere kızlar...Dr.a sorsak doğruluk payının olmadığını söyler ama ben inanıyorum işte...Ya hep bebek olması için yöntemler söyleniyo bi de olan bebeğin durması için yöntemler söylense keşke :KK43:

Bizim de bi akrabanın çocuğu olmuyodu tüp bebekle bi kızı oldu...sonra kızı 1,5 yaşındayken 2. tüp bebeği düşünürken belini çektirmiş, o ay hamile kaldı 2. kızını doğurdu...Bende inanıyorum böyle şeylere kızlar...Dr.a sorsak doğruluk payının olmadığını söyler ama ben inanıyorum işte...Ya hep bebek olması için yöntemler söyleniyo bi de olan bebeğin durması için yöntemler söylense keşke :KK43:

yaa gercektenmı ya ben boyle seyler duyunca ınanamıyrum yaaa....bnde yaptırmak ıstyrummm....siz hangi ildensiniz arkadasım

denizlide oturan canım benim.

cnmmm nasılsınn kafam karıstı kımın kımoldugunu cıkaramadım yaaaaa....çalışmalar nasıl tatlımm ne var neyok varmı bı sonuç yada sonuc ne zmn belli olacak..............eşimle senden haber beklıyruzzzz....oldu dedıgın an hmn gelecegızzz :)
dualarım senınleee aeol

bende duydum oluyormuş gerçekten üstelik babannem çekiyor benim bayramda gittiğimizde çekemedi hem de yakı yoktu :)

önce bi dr a gidecem bakalım sorun yok derse çektircem benim belimde disk açıklığı var bakalım hayırlısı adetim geçeli de 4- 5 gun oluyor ama güvenmiyorum ben :KK70:

ben 6 ay önce belimi çektirdim uzun bi süre kolum uyuşuk kaldı kimseye söylemedim dikkatli olun sakatlanmayın sonra

yaa gercektenmı ya ben boyle seyler duyunca ınanamıyrum yaaa....bnde yaptırmak ıstyrummm....siz hangi ildensiniz arkadasım

Bence doğruluk payı vardır canım... Hatta anneme demiş benden için çektirsin diye ama benim bebek oluyo ama durmuyo, ondan işe yarar mı bilmiyorum :KK43: Kayserideyim canım ben sen nerde oturuyosun?

ben 6 ay önce belimi çektirdim uzun bi süre kolum uyuşuk kaldı kimseye söylemedim dikkatli olun sakatlanmayın sonra

çok geçmiş olsun canım bu işin ehline yaptırmak lazım yoksa böyle sakatlıklar olabilir tabii...

Bence doğruluk payı vardır canım... Hatta anneme demiş benden için çektirsin diye ama benim bebek oluyo ama durmuyo, ondan işe yarar mı bilmiyorum :KK43: Kayserideyim canım ben sen nerde oturuyosun?

çok geçmiş olsun canım bu işin ehline yaptırmak lazım yoksa böyle sakatlıklar olabilir tabii...

cnmm ben kütahyadayımmm....ama denizlideki bı arkadas varr ondan heber beklıyrummm...olursa hemen anında gıdecegızzzz....sen cektrdınmı şimdiii? inşalllah yakın zmnda bebişlerimz olurrrr...

asel canım senin eşinde poblem yoksa
siz istediğiniz zaman gelin
ben seni götürürüm oraya.
adetin bitip yeni temizlendiğin zaman bir pazar günü gelin
yapman gereken tek şey
kadının yanına aç gideceksin ve
yanında büyük bir eşarp getireceksin beline sarman için.
hani eskiden annanelerimiz falan kocaman eşarp takıyorlar ya öyle.

canım bizde erkek infertilitesi olduğu için
ben amuda kalksamda olmuyor eşimden dolayı şansım az benim.

benle bitmiyor işte.

asel canım senin eşinde poblem yoksa
siz istediğiniz zaman gelin
ben seni götürürüm oraya.
adetin bitip yeni temizlendiğin zaman bir pazar günü gelin
yapman gereken tek şey
kadının yanına aç gideceksin ve
yanında büyük bir eşarp getireceksin beline sarman için.
hani eskiden annanelerimiz falan kocaman eşarp takıyorlar ya öyle.

canım bizde erkek infertilitesi olduğu için
ben amuda kalksamda olmuyor eşimden dolayı şansım az benim.

benle bitmiyor işte.

cnm vallla bız doktora gıttık bana bısı yok bıraz ıltıhap var dedı bıttı...sonra adetımın 3gunu gel dedi bana gidicem bakıcaz bakalımmm....eger regl olursam 3 gunu gıdıcem doktoraa...eşime bakmadılar daha bız 4 aydır denıyruz sadece....ama bel cekme işini duydummm .....erkek infertilitesi ne dmk anlamadım?gelirim cnm gelirimm...ama bakalım doktor ne dıyecek neler gorecegım neler duyacagımmm.....

merhaba hanımlar..yaz tatilinde memlekete gitiiğimde beni annem de ısrar etti..köyün ebesiymiş herhalde gel gidelim bel çektirmeye dedi..ben korktum gitmedim..bende sağlıklı olduğunu düşğnmüyorum ama umut işte..seneye kadar olmazsa yaptırırm herhalde..sonuçta o dönemlerde sürekli doktora gidemiyorlarmışş....bir ihtiyaç doğmuş ki bu insanlar var..çektiren arkadaşlar neticelerini yazarlarsa seviniriz.Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah (aminn)

X