bel çektiren hamile kalıyormuş

merhaba hanımlar..yaz tatilinde memlekete gitiiğimde beni annem de ısrar etti..köyün ebesiymiş herhalde gel gidelim bel çektirmeye dedi..ben korktum gitmedim..bende sağlıklı olduğunu düşğnmüyorum ama umut işte..seneye kadar olmazsa yaptırırm herhalde..sonuçta o dönemlerde sürekli doktora gidemiyorlarmışş....bir ihtiyaç doğmuş ki bu insanlar var..çektiren arkadaşlar neticelerini yazarlarsa seviniriz.Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah (aminn)

amim amin arkadaslarrr inşalllah hepimiz hamiş kalırızzzz

cnmm ben kütahyadayımmm....ama denizlideki bı arkadas varr ondan heber beklıyrummm...olursa hemen anında gıdecegızzzz....sen cektrdınmı şimdiii? inşalllah yakın zmnda bebişlerimz olurrrr...

inş olur biran evel canım... Yok ben henüz çektirmedim, dediğim gibi benim olmama problemim yok olan bebek durmuyo düşüyo :KK43: istedikten sonra 1-2 ay içinde oluyo ama 5-6 haftalıkken düşüyo, bel çektirmenin faydası olur mu bilmem... Amiiinnn inş hepimiz en kısa zamanda anne oluruz canım...

ben adet oldum kızlar
lifos kasık düşüklüğünde hamile kalmanın zor
olduğunu biliyorum ama
sen yineden çektir belki
bu sefer düşmez faydası olur.

cnm vallla bız doktora gıttık bana bısı yok bıraz ıltıhap var dedı bıttı...sonra adetımın 3gunu gel dedi bana gidicem bakıcaz bakalımmm....eger regl olursam 3 gunu gıdıcem doktoraa...eşime bakmadılar daha bız 4 aydır denıyruz sadece....ama bel cekme işini duydummm .....erkek infertilitesi ne dmk anlamadım?gelirim cnm gelirimm...ama bakalım doktor ne dıyecek neler gorecegım neler duyacagımmm.....

daha 4 aysa çok erken canım telaş yapmana için ben bu yöntemlere daha yeni başladım 2 yıl olmayınca :KK43:
erkek infertiletisi hız sayı morfalijide sorun olunca oluyor
erkeğin sperm testi vermesi gerek
morfoloji bakn yerlerde
iltihap varsa oturma banyoları (adaçaylı ) ya da sirkeli suya oturma
gibi yönemelr işe yarıyor netten araştır

daha 4 aysa çok erken canım telaş yapmana için ben bu yöntemlere daha yeni başladım 2 yıl olmayınca :KK43:
erkek infertiletisi hız sayı morfalijide sorun olunca oluyor
erkeğin sperm testi vermesi gerek
morfoloji bakn yerlerde
iltihap varsa oturma banyoları (adaçaylı ) ya da sirkeli suya oturma
gibi yönemelr işe yarıyor netten araştır

evt cnm erken ama ben hemen korkuya kapıldım bıleee :KK43:
cnm o ınfertiletisiyı ben tam bılmıyrum...yanı o kunu hakkında bır bılgım yok eşime dedım ne oldugunu sadece nasıl anlasılıyr nerelerde yapılır..kdın dogumcumu anlıyr onu yoksa esımın kanındanmı anlasılıyr?
iltıhap var demıstı hap verdı işte regl olursam 13 de gıdecegım kontrole.doktr adetının 3 gunu gel dedı bana...o zmn anlaşılacak..
bu ay boyunca hep çalıstık ama hıc bır belırtı yok okuyrum ınsanlarda hemen belırtıler baslıymus ama bende hıc bır belırtı yokkkkk

ben kusmak ıstyrum basım agrısın ıstyrum .gogus ucum acısın ıstyrummm :KK43:

asel canım senin eşinde poblem yoksa
siz istediğiniz zaman gelin
ben seni götürürüm oraya.
adetin bitip yeni temizlendiğin zaman bir pazar günü gelin
yapman gereken tek şey
kadının yanına aç gideceksin ve
yanında büyük bir eşarp getireceksin beline sarman için.
hani eskiden annanelerimiz falan kocaman eşarp takıyorlar ya öyle.

canım bizde erkek infertilitesi olduğu için
ben amuda kalksamda olmuyor eşimden dolayı şansım az benim.

benle bitmiyor işte.

cnm nerdesin nerelerdesın napıosunn..ne var ne yok hayatında?

ben adet oldum kızlar
lifos kasık düşüklüğünde hamile kalmanın zor
olduğunu biliyorum ama
sen yineden çektir belki
bu sefer düşmez faydası olur.

hayrlısı olsun canım bi dahaki aya olur inş... Hiç bilmiyorum ki 3 kimyasal, 1 düşük 1 de 26 haftalık ikiz erken doğumum var benim işe yarar mı ki :KK43:

merhabalar herkese;
asel adet oldun mu?

ben artık bu bebek isteğini kafamdan atmak istiyorum
nasıl becerilecek bu kafadan atma olayı acaba ya?

düşünmeden duramıyorum.

eşim stresim geçmeden tüp bebeğe de gitmeyecek.
benim eşimde problem var aslında
ama o kafaya takmıyor.

bazı doktorlar bu şekilde de olur diyor, bazıları olmaz diyor
eşim ve ailesi ben kafaya taktığım stresliyim diye olmadığını düşünüyorlar.
4 aşılamamız da tutmadı benim stresimdenmiş.

offf stresimi yenemiyorum.

merhabalar herkese;
asel adet oldun mu?

ben artık bu bebek isteğini kafamdan atmak istiyorum
nasıl becerilecek bu kafadan atma olayı acaba ya?

düşünmeden duramıyorum.

eşim stresim geçmeden tüp bebeğe de gitmeyecek.
benim eşimde problem var aslında
ama o kafaya takmıyor.

bazı doktorlar bu şekilde de olur diyor, bazıları olmaz diyor
eşim ve ailesi ben kafaya taktığım stresliyim diye olmadığını düşünüyorlar.
4 aşılamamız da tutmadı benim stresimdenmiş.

offf stresimi yenemiyorum.

cnm bnm o düşünceyi ustunden atmalısın....hiç aklına getrmemeyı dusun..namazları nı kıll bol bol dua et bize bebişlerimizi veren kocalarımız degıl rabbimizz rabbim ne zmn nasıp ederse ozmn.sen dualrını et hayrlı zmnda hayrlı bır evlat dıe dualrını et cnmm..
peki doktora görunmuyrmusun doktor bişi demiyrmu bı konu hakkındaa..hangı ıldesın cnm iline göre en ıyı doktoruda secebılırsın ben mesela netten arstrdım kaldıgım yerdede ınsanlara sordum cevreme sordum...en ıyı doktrun kım oldugunu ogren bencee...
bu arada benm regl gunum 12 di ama hala regl olmadım..herhangı bır tepkide yok ustumde yanı bulantı gıbı ...gecen ayda gec gelmıstııı..o yuzden test yapmadım yapmayıda dusunmuyrum...hayal kırıklıgına ugrycam dıee..oyleyanii...ama haber verırım sizeeee

ben denizlidenim buldum bi bayan.
arkadaşımın benden sakladığı kişiyi buldum ve dün gittim.
adetliyken olmuyormuş, pazartesi tekrar gideceğim.
yardımcı olabileceğim varsa yardımcı olurum seve seve.
bu şekilde hamile kalan çok var mış kadında öyle dedi.
ben çok çocuk sahibiyim dedi,güldü.
ben bizzat arkadaşım aşılamada bile hamile kalmammıştı çektirdi
3 ayda hamile kaldı.
bende denizlideyim ..nazillide bir kadın varmış ona gidecektim ,araştırırken sizin yazınızı okudum adresini veya tlf nosunu verebilirmisiniz?? sizin bebek oldumu gittiniz mi?

bende denizlideyim ..nazillide bir kadın varmış ona gidecektim ,araştırırken sizin yazınızı okudum adresini veya tlf nosunu verebilirmisiniz?? sizin bebek oldumu gittiniz mi?
nagehan adresi öğrenebildin mi canım? ya da kendi bulduğun bir yere gittin ve faydasını gördün mü? Bende hamile kalamayanlardanım. Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum :110:

nagehan adresi öğrenebildin mi canım? ya da kendi bulduğun bir yere gittin ve faydasını gördün mü? Bende hamile kalamayanlardanım. Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum :110:
akköyde buldum lisede kantinci ayşe kaya 5 ay önce yaptırdım ama olmadı sonuç alanlar olduğu için gitmiştim bana nasip olmadı :KK43:

devlet hastanesinde infertilite merkezi var oraya gidiyorum. aşılama yaptırdım, bakalım sonucu haftaya belli olacak çok heycanlıyım ..

kızlar selam gerçi konun üzerinden epey geçmiş ama benimde tekrarlayan düşüklerim var 4 defa kürtaj oldum bana faydası olacakmı bilmiyorum bende denizlide bi kadın buldum durumu anlattım kasık kaymasından dolayı olmuş olabilir dedi. bi arkadaşım 2 sene boyunca hamile kalamıyordu yaptırdı. ve şimdi doğurmak üzere bana da yapacak eğer fayda görürsem sizi bilgilendiririm gelecek olan olursa yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar rabbim hepimizin yardımcısı olsun kimsenin kucağı boş kalmasın.

kızlar selam gerçi konun üzerinden epey geçmiş ama benimde tekrarlayan düşüklerim var 4 defa kürtaj oldum bana faydası olacakmı bilmiyorum bende denizlide bi kadın buldum durumu anlattım kasık kaymasından dolayı olmuş olabilir dedi. bi arkadaşım 2 sene boyunca hamile kalamıyordu yaptırdı. ve şimdi doğurmak üzere bana da yapacak eğer fayda görürsem sizi bilgilendiririm gelecek olan olursa yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar rabbim hepimizin yardımcısı olsun kimsenin kucağı boş kalmasın.
Canım meraba
Bahsettigin yere gidebildin mi

Merhabalar bayanlar bu l cekmeden hamile kalan oldu mu konunun üzerinden cok geçmiş ama merak ettimm bende bebis istoyorum bizde de sperm kalite sorunu var esime bogurtlen kökü iciriyorum 25 günlük kür yaptim sabah aksam 1 er cay bardağı içiyor benim de bu tur şeyleri yapmama gerek varmi bende bi sorun yok ama kendim icin ne yapmaliyim 3.5 senelik evliyiz 2 sene korunduk hic hamile kalmadım sonra

X