Selülit Bel ve göbektekı yaglara %100 kesın cözüm

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
zeynep bende gnc den aldım.yalnız kutuda 1 veya 2 kere dıyor nasıl kullanıcaz.yemeklerden önce diye belırtmemıs.

mrb canım kusura bakma daha yeni gördüm sanırım kullanmaya başladın nasıl bi fark hissettinmi ben cla yı yemek öncesi 2 kereyle başlayıp sonra 3 e çıkardım carnitini 2 kere mutlaka alıyorum yaklaşık bir ay olucak nerdeyse ben hiç yazmadım burdan kullandığım süre içinde çünkü yazamadım şaşkınım neler oluyor henüz anlamış değilim benim bariz bir şekilde yanlarım eridi spor vs hareket yapmıyorum heama her gün mutlaka dşarı çıkıp yürüyorum yani yürüyüş yapmıyorum çıkmam gerekiyor bazen normal bazen çok hızlı yürüyorum onun haricinde yemem aynı hiç değiştirmedim yeme kuralım haplardan öncede böyleydi yani son derece dikkat ederim ama rutin tempolu yürüyüş hariç hiç incelen veya kilo verebilen bir insan değilim şimdi geleyim şaşkınlığıma aşağı yukarı 4 kilo fazla görünüyorum çok üzgünüm çok şaşkınım ama bir yandanda memnunum çünkü insan kendini anlamazmı arkadaşlar elimi atıyorum yanlarım yok olmuş erimiş inanın sağıma yatıyorum acıyor soluma yatıyorum acıyor yanlarım yastık gibiydi vallahi vede kim beni görse ne kadar incelmişsin diyorlar dün hatta halam geldi ikimizde kilolarla uğraşırız yıllardır tabi ben ona bu haplardan bahsetmedim bilmiyor kullandımı hala ben kilo almışmıyım dedim sence yooooooo dedi hatta sen baya vermişsin dedi ama 4 kilo fazla göründüğümü ona söyledim oda yanlışın vardır dedi yani ben devam edicem arkdaşlar bunlar bitsin gene alıcam zaten aldığım arkadaş spor salonunda hoca bana demiştiki birer kutuyu kullan bitmeden farkını kendin anlıycaksın demişti onunla hiç görüşmedim yani inceldim kıyafetler bollaştı bazı yerlerime kemiklerim batıyor ama şu fazla gözüken 4 kiloyuda kimselere diyemiyorum sizce arkdaşlar neden böyle oluyor bi fikriniz varmı

Kas yağdan ağırdır Zeynepciğim, sebebi bu...Yağ oranın azalıyor kas oranın artıyor eğer sadece yürüyorsan sebebi bacak kaslarındır...Ek olarak bir miktarda su tutmuş olabilirsin bu dönemde.Günde 2 bardak yeşil çay iç :) En yakın adet dönemin bittikten 4 gün sonra sonra yeniden tartıl bakalım ne ile karşılaşacaksın.

bu hapları kullananların yaş aralığı ve kilo aralığı nedir çok merak ettim beni biraz göbüşümvar popom büyük bacaklarım kalın 25 yaşındayım ben kullansam faydasını görebilirmiyim acaba çok az yemek yiyorum ama hareketsizim sporamı başlasam direk spora başlasam bile erkek arkadaşım srekli kilo alıp veriyo ama göbüşünden kurtulamadı bi türlü kocaman göbüşü var 26 yaşında onun içn faydası olur mu ki bi de ben bu ebaya girdim e ingilizcem sıfır olunca baktım bön bön çıktım nasıl alınacak bide bu iki hapın tam ismi nedir claydı sanırım yazdım o siteye büssürü çıktı diger hapıda yazdım ondanda büssürü çıktı ALMAK İSTESEM NASIL ALCAM BİDE SİZCE ÖNCE SPOR MU YAPSAM AMA VAKİT BULAMIYORUM Kİ :95:

ben uzun süre hap da kullanamıyorum yaa kansızlık var olması gereken sınırın en altınında altında hap verdiler bir gün yut 2 gün yut 3. salla yaptım kansızlık için yememe içme dikkat etmem gerekiyo ama kilo almak da istemiyorum of ki ne offf :KK53:

ben biraz ilaclardan korkuyorum arkadaslar egzersiz ve masajdan yanayim

bende korkuyorum en son çare hap olmalı bence ama ben biraz üşengeç olduğumdan oturduğum yerden kilo vereyim istiyorum: :KK37: öncesinde bi spora başlasam bol su içmeyi alışkanlık etsem süper olcak çok bi fazlam yok aslında biraz kilo verip birazda sıkılaşsam daha ne olsun

l carnitine kullanmak istiyorum ben kilom sadece göbek kısmında değil ne yazık ki ama sıvı almak istiyorum sıvıda da eczanede solgarın sıvı l carnitine i vardı acaba alsam mı yoksa başka bi markanın sıvısını internetten mi alsam yardımcı olabilir misiniz bana?

arkadaşlar claire nasir adında ingiliz spiker spor ve ddikkatli beslenmeyle vücudunu bu hale getirmiş ,cok etkileyici.benim çevremde de bu haplardan kullanan insanlar oldu.ama bekledikleri sonuca ulaşamadılar.zannediyorum en fazla yüzde 25 etkisi oldu.gördüğüm kadarıyla asla aç kalmadan dikkatli,dengeli beslenme, hareket,spor, yüzme,yürüme, özellikle ödem atıcı bitki çaylları içme,kıl fırcayla veya keseyle yapacağınız kuru ya da kremli masaj,doğru nefes alma eksersizleri,yeterli uyku ve hayatınıza tutku ve sevgiyle adeta kendnizi kaybedecek kadar sevgiyle yapacağınız bir uğraş ,faaliyet hobiyi sokarsanız.sırf selülit değil herşeyin yüzde 8o yoluna gireceğini görürsünüz.bunları azar azar hayatımıza sokarsak kendimize müthiş bir yatırım yapmış oluruz. http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/01221/Claire-Nasir_befor_1221673a.jpg için Google Görsel Sonuçları

arkadaşlar claire nasir adında ingiliz spiker spor ve ddikkatli beslenmeyle vücudunu bu hale getirmiş ,cok etkileyici.benim çevremde de bu haplardan kullanan insanlar oldu.ama bekledikleri sonuca ulaşamadılar.zannediyorum en fazla yüzde 25 etkisi oldu.gördüğüm kadarıyla asla aç kalmadan dikkatli,dengeli beslenme, hareket,spor, yüzme,yürüme, özellikle ödem atıcı bitki çaylları içme,kıl fırcayla veya keseyle yapacağınız kuru ya da kremli masaj,doğru nefes alma eksersizleri,yeterli uyku ve hayatınıza tutku ve sevgiyle adeta kendnizi kaybedecek kadar sevgiyle yapacağınız bir uğraş ,faaliyet hobiyi sokarsanız.sırf selülit değil herşeyin yüzde 8o yoluna gireceğini görürsünüz.bunları azar azar hayatımıza sokarsak kendimize müthiş bir yatırım yapmış oluruz. http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/01221/Claire-Nasir_befor_1221673a.jpg için Google Görsel Sonuçları

bu kişi de mi l carnitine ya da cla gibi şeyler kullanmış acaba tam anlayamadım ?

Kızlar dilimde tüy bitti lütfen carnitine ve cla isimli takviyeler için ilaç kelimesi kullanmayın, vucudun kendi kendine üretebildiği veya besinlerle alınabilen esansiyel yağ asitleri veya doğal maddeler ilaç kategorisine girmez, besin takviyesi olarak geçer...

Kızlar dilimde tüy bitti lütfen carnitine ve cla isimli takviyeler için ilaç kelimesi kullanmayın, vucudun kendi kendine üretebildiği veya besinlerle alınabilen esansiyel yağ asitleri veya doğal maddeler ilaç kategorisine girmez, besin takviyesi olarak geçer...

galiba sorun şu ; toplum olarak çoğumuz yeni yeni tanımaya başladığımız bir alana girdik ve bu alana yeni girenler olarak kelimelerimiz eksik. 'besin takviyesi 'kelimesi gibi iyi bir tanımın anlaşılması ve oturmasında olduğu gibi hap ya da tablet denilince çoğumuzun zihninde oluşan 'ilaç' imajını silmek de zaman alacak.

bence asıl sorun insanların başlığa girip yağlarınız eriyor denince hemen ilaç sanmaları ama tabii dediğiniz de çok doğru henüz besin takviyesi sözcüğü akıllarda tam oturtulamıyor herşeye ilaç gözüyle bakılıyor vitamin de olsa mineral de olsa hepsi ilaç :KK61: sonuç olarak burada başlık baştan sona okunduğunda anlaşılacak herşey yeni girecek arkadaşlara en baştan okumalarını tavsiye ederim. ebay dan alışveriş de göründüğü kadar zor değil, boşu boşuna türkiyeden alıp paralarınızı çöpe atmayın daha ucuzu varken pahalısını almaya gerek yok bence hiç :nazar:

arkadaslar hatırlarsanız cla almıstım.43 tanesını kullandım bazı gunler almadım bazen 2 tane aldım ya da 1 tane aldım.sonuc olarak benım karın bölgem sabahları düz zaten normalde de öyle oluyor.yalnız popomu eritti ve ben bu durumdan hıc memnun degılım.füze gibi olan popom düzeldi.çok sinir bozucu birşey.tamam dümdüz olmadı ama eski hali de yok.o yüzden bırakıyorum.carnitin bunun yanında cok daha iyi bence.

arkadaslar hatırlarsanız cla almıstım.43 tanesını kullandım bazı gunler almadım bazen 2 tane aldım ya da 1 tane aldım.sonuc olarak benım karın bölgem sabahları düz zaten normalde de öyle oluyor.yalnız popomu eritti ve ben bu durumdan hıc memnun degılım.füze gibi olan popom düzeldi.çok sinir bozucu birşey.tamam dümdüz olmadı ama eski hali de yok.o yüzden bırakıyorum.carnitin bunun yanında cok daha iyi bence.

popoda mı etkili oldu a a a çok ilginç carnitin kullanmış mıydınız peki daha önce?

X