Bembeyaz Dişleri için yepyeni bir Diş Macunu :)

arkadaşlar ben de bgn reklamda görüp aldım signal white now u.
pek bi değişiklik olmadı, zaten etkisi geçici, çay, kahve kullanımında hemen
etkisi gidiyomuş.merak ettiğim bunu diğer macunlar gibi günlük kullanabiliyo muyuz???
yabancı sitelerde haftada 2 defa kullanın, dişe zarar verir demişler.
dış kutusunda yazıyodu ama attım :) bilginiz varsa söyleyin lütfen.
bu arada ben 6.90a aldım, tanıtım fiyatı :dance:

kızlar zaten diş macunları hemen öyle beyazlatmaz dişler sizinle bir ömür geçirir... bir daha yenisi gelmez diş macunlarının yanında diş için gerekli güçlendiriciler kullanabilirsiniz fırçanızın iyi olması gerekiyor mümkünse dil temizleyiciniz olsun çünkü ağız bakımı önemlidir

Sensodyne Beyazlatıcı ve tam koruma karışık olan var. benim favorim o..
diğer macunlar bana mineye zarar veriyor çiziyor gibi geliyo beyazlatırken.en ufak sıcak soğuk bişey içtiğimde ağrıtıyor o zaman da.. sensodyne kullanırken hiç bu durum olmuyor

zaten iyi diş macunları o fiyat ayarında...bi de dişin özelliği de önemli..kimisinin kendi rengi tam beyaz değil...ayrıca sadece diş macunu değil diş fırçası + gargara+ diş ipi kullanılırsa daha etkili bence..sonuçta dişleri beyazlatan dişlerde kalan yiyecek artıkları....e fırçayla hepsi de temizlenmiyor...şimdi sensodyn kullanıyorum tel taktığım iiçin doktorum tavsiye etti...yağıştırıcı normalden fazla sarartıyor..en ufak bişey de fırçalamam gerek..o nedenle şimdilik pek şikayetim yok..ama teller çıkınca piyasada hala olursa denerim neden olmasın :)))

ben bimde çalışıyorum.signalin dediğiniz yeni diş macunu 2 ekimde büün bimlerde satışta olacak ve fiyatı 6.25ten .benden sölemesi.ama erken gidip alın çabuk tükenebilir..iyi bayramlarturkbayragi

Kızlar Signal yeni bir diş macunu üretmiş White Now (Anında Beyazlık) dün aldım kullandım ve çok memnun kaldım.Gerçekten 1-2 ton açıyor diş rengini.Tavsiye ederim kızlar.. zemuszemus zemuszemus

aynen canım bende reklamda gordum hemen ımkanlarım dahılındekı butun marketlerı kolacan ettım. fakat henız yok yenı cıktı bılıyorum. ben bu arada blanx kullanıyorum ondanda memnunum. oyle sapsarı dıslerım yok ama benım ıcın bembeyaz olması hep onemlı.. ınsallah kısa zamanda burayada gelır..

ben ne kullandiysam dislerim istedigim gibi bembeyaz olmadi,sonrada ogrendim ki,her disin kendi rengi varmis,mesela benim esimin disleri bembeyaz.ama benimkiler kirik beyaz.benim bi arkadasim var dislerini gunde 3 kez fircaliyor ama dis rengi tam anlaminda sari yani.dislerimi beyazlatmayi dusundum ama sonrasina cok hasaslasiyormus ve kuzenim de yaptirdi,onda lekeler olustu....ben pesettim,kirik beyaza raziyim :)

ben de 1 haftadır kullanıyorum ve sonuç müthiş !! çevremdekiler bile hemen farketti.

hemen yarın alıp denemek istiyorum. Hangi markette 7,5 lira kaydirigubbakcemile5 hemen geliorum

Clinomyn kullanıyorum sigara içenler için oldukça memnunum ama hergün kullanmamak gerekiyor bu yüzden birde sensodyn gel kullanıyorum yalnız sensodynin kullanımıyla ilgili kısa bir bilgi vermek istiyorum size dişlerinizi fırçaladıktan sonra 1-2 dakika ağzınız köpüklü bir şekilde bekliyorsunuz sonra ağzınızda ki suyu boşaltıyorsunuz ama ağzınızı çalkalamıyorsunuz. Ayrıca diş eti rahatsızlığı olanlar paradontax kullanabilirler.
Bu bilgiler 2 yıldır asistanlığını yaptığım diş hekimimden.

ya geçiciyse çok bi önemi yok.. bi hevesle alıp kullanıcaksın beyazlaşıcak,sonra üstüne bi kahve iç abur cubur ye yine aynı rengi.. ben ipana kullanıyorum. sabah kalkar kalkmaz yemekten sonra ve gece yatmadan mutlaka fırçalıyorum. herkes soruyo nasıl beyaz bu kadr diye.. geçici de değil ayrıca..düzenli fırçaladıktan sonra hep beyaz.sabah kalkınca ve gece yatmadan fırçalamak çok önemli.aksatmamak lazım

Clinomyn kullanıyorum sigara içenler için oldukça memnunum ama hergün kullanmamak gerekiyor bu yüzden birde sensodyn gel kullanıyorum yalnız sensodynin kullanımıyla ilgili kısa bir bilgi vermek istiyorum size dişlerinizi fırçaladıktan sonra 1-2 dakika ağzınız köpüklü bir şekilde bekliyorsunuz sonra ağzınızda ki suyu boşaltıyorsunuz ama ağzınızı çalkalamıyorsunuz. Ayrıca diş eti rahatsızlığı olanlar paradontax kullanabilirler.
Bu bilgiler 2 yıldır asistanlığını yaptığım diş hekimimden.

Benim bir diş fırçalama alışkanlığım var ;dişimi macunla fıçaladıktan sonra muhakak bir de duru suyla fırçalıyorum macunun tadı vs kalmasın diye.Normalde durulamamak mı gerekiyor?Ben senelerdir bu şekilde fırçalıyorum dişlerimi alışkanlık haline gelmiş.

reklamlarını görünce ben de almaya heveslenmiştim açıkçası ama korktum sonuçta ne yapıyor da hemen beyazlatıyor diye
kim bilir çamaşır suyu mu vardır içinde nedir :p

ya öle aman amn bi etkisi yok bence ilk an beyaz oluyr.ama üzerinde de yazdığı gibi ANINDA BEYAZLIK ETKıSı GEÇıCıDıR..:)

Ben geçen gün Migros'tan aldım.Sanırım fiyatı 6,5 TL. idi.

Ama dendiği gibi aman aman bir sonuç çıkmadı ortaya...Sadece ağzım ve dilim masmavi oldukaydirigubbakcemile3

HıÇBıR ıŞE YARAMADI. Kaliteli bir diş fırçası kullanıyorum sürekli diş kontrollerıne gidiyorum yanı fırçalama teknığni biliyorum fakat bu macun hiçbir işe yaramıyor sadece psikolojik

X