Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

Meraba arkadaşlarrr.
Bi sorum olcak yardımcı olursanız gerçekten çok büyük sevap işlemiş olursunuz.Saçım için doktora gittim.bepanthen bemıks badem yağı falan bunların karısımını verdı.hazırlattım.ama saçlarım yağlı olduğu için yağlı bakımlar bana iyi gelmıyo.sabah yaptım yıkadım çok daha fazla dokuldu ılk olduğu içinmi acaba yoksa badem yağı var dıyemı ılk yapışta dokulupte zamanla ıyı gelen varsa yardımcı olabılırmı . çok zor bişey bu yaa.
.

Son düzenleme:
Meraba arkadaşlarrr.
Bi sorum olcak yardımcı olursanız gerçekten çok büyük sevap işlemiş olursunuz.Saçım için doktora gittim.bepanthen bemıks badem yağı falan bunların karısımını verdı.hazırlattım.ama saçlarım yağlı olduğu için yağlı bakımlar bana iyi gelmıyo.sabah yaptım yıkadım çok daha fazla dokuldu ılk olduğu içinmi acaba yoksa badem yağı var dıyemı ılk yapışta dokulupte zamanla ıyı gelen varsa yardımcı olabılırmı . çok zor bişey bu yaa.
.

canım dökülmeyle ilgili pek bilgim yok ama
eğer saçın yağlıysa ve yağlı bi bakım önerildiyse az bekletmek gerek saçta

merhaba arkadaşlar saçlarıma şampuan olarak dove onarıcı bakım krem olarak loreal arı sütü nü kullanıyorum cünkü krem kullnmazsam acılmıyor taranmıyor o derecede yani saçlarım belimde suan 1 yıldır kesim vey aherhangi bir işlem görmedi bakım konusunda pek bişey bilmem yapmadım hiç hayatımda yalnız suan saçlarm yazın nedense renk açıldı ve sacım kızıl renkte suan gerçekten kızıl güneşten sanırım bende boya yaptırmak istiyorum koyu kahve koyu tonları cok sevıyorum normaldede sacım koyuydu fakat ne olduysa acıldı özellıkle uclar resmen bakır gıbı böyle bı değikik renkte şimid koyu boya yaptırsam bir sorun olur mu bırde düzleştırıcı kullanıyorum ve sertlesştı saclarım yanık mı denılıyor bılmıyorum bu ampullerden kullanmak ıstıyorum badem yagının içine karıstırarak yapmak ıstıyorum kafat sacımın uzunlugna göre nasıl yapıcam her yerınemı suruluyr ne kadar badem yağı içine kac tane kırılıyor bekletme süresi ne kadar yıkarken sampuan olarak dove ve krem olarak loreal kullansam olur mu daha dogrusu krem kullanmak dogru mu cok oldu soru ama :26:

merhaba arkadaşlar saçlarıma şampuan olarak dove onarıcı bakım krem olarak loreal arı sütü nü kullanıyorum cünkü krem kullnmazsam acılmıyor taranmıyor o derecede yani saçlarım belimde suan 1 yıldır kesim vey aherhangi bir işlem görmedi bakım konusunda pek bişey bilmem yapmadım hiç hayatımda yalnız suan saçlarm yazın nedense renk açıldı ve sacım kızıl renkte suan gerçekten kızıl güneşten sanırım bende boya yaptırmak istiyorum koyu kahve koyu tonları cok sevıyorum normaldede sacım koyuydu fakat ne olduysa acıldı özellıkle uclar resmen bakır gıbı böyle bı değikik renkte şimid koyu boya yaptırsam bir sorun olur mu bırde düzleştırıcı kullanıyorum ve sertlesştı saclarım yanık mı denılıyor bılmıyorum bu ampullerden kullanmak ıstıyorum badem yagının içine karıstırarak yapmak ıstıyorum kafat sacımın uzunlugna göre nasıl yapıcam her yerınemı suruluyr ne kadar badem yağı içine kac tane kırılıyor bekletme süresi ne kadar yıkarken sampuan olarak dove ve krem olarak loreal kullansam olur mu daha dogrusu krem kullanmak dogru mu cok oldu soru ama :26:

o saçın renginin kızıla dönmesi hadisesi iki sene önce benim de başıma gelmişti. uçları turuncumsu sarı gibi uçlara yakın kısımları kızılımsı olmuştu. normalde simsiyah saçlarım o sebepten güneşten filan rengi değişmezdi şaşırmıştım. sonra uçlarını kestirdim filan bi daha öyle açılmadı rengi ama o tarihten sonra birkaç tel beyaz tespit ettim :) muhtemelen yaprak gibi sararıyor saçlar beyazlamaya başlamadan önce eheh :) belki senin de beyaz tellerin gelme zamanı yaklaşıyordur o yüzden rengi farketmiştir. hatta yaşlı bembeyaz saçlı amcaların da saçların bi kısmı böyle sarımsı olur ya, kesin konuşmak doğru olmaz bilimsel bir açıklama yok elimde ama öyle denk gelmişti işte :)

bephantene ve evigen için bişey diyemem ama bemik olan ampülün kokusu bir yıl olacak halen saçımdan çıkmadı.inanılmaz bişi sarımsak bile çıkardı bu b vitamini ampülü malesef çıkmıyor kızlar.bemiks diye ilaçda vardır tablet o bile kokar daha ağıza atmadan buda aynısı zaten :KK25:
kullananlar bilir..

bephantene ve evigen için bişey diyemem ama bemik olan ampülün kokusu bir yıl olacak halen saçımdan çıkmadı.inanılmaz bişi sarımsak bile çıkardı bu b vitamini ampülü malesef çıkmıyor kızlar.bemiks diye ilaçda vardır tablet o bile kokar daha ağıza atmadan buda aynısı zaten :KK25:
kullananlar bilir..

hem de nasıl bilirim canım..sorma..berbat bir koku o..:KK25::KK25::KK25::KK25:

Selam arkadaşlar şuan işteyim yorumlarınızı okudum hemen şimdi çıkıyorum bepanthen evigen bemiks almaya ısırgan otlu 750 ml şampuana koyucam we haftada 3 kere badem yağı zeytin yağı sürücem kafama inşallah uzar saçlarım ve eklemek istediğiniz birşeyler warmı ?

kullananlar bilir..

1 yıldır saçından çıkmadı mı bemiks kokusu :s Bende bir sonraki yıkamamda çıkıyor hemen saçımdan :s

hayır canım çıkmadı.yani bunu kullanmadan önce saçımda bir koku oluşmazdı şimdi kirlensin yani 3.gün diyelim buna saçımı kokluyorum derinliklerinden bi bemiks okusu alıyorum inan.Belki benim koku hassasiyetim farklı ama ne yalan söyliyim eskiden buram buram şampuan kokardı.hatta birindende duydum açın halen o ilaç kokuyo demişti.:KK19: bidahamı asssslllaaa :KK9:

hayır canım çıkmadı.yani bunu kullanmadan önce saçımda bir koku oluşmazdı şimdi kirlensin yani 3.gün diyelim buna saçımı kokluyorum derinliklerinden bi bemiks okusu alıyorum inan.Belki benim koku hassasiyetim farklı ama ne yalan söyliyim eskiden buram buram şampuan kokardı.hatta birindende duydum açın halen o ilaç kokuyo demişti.:KK19: bidahamı asssslllaaa :KK9:

Aaaayy çok şaşırdım vallahi ya :)) Öyle bir işlemiş ki saçına artık o kadar zamanda çıkamamış :):KK1:

şampuanıma katmıştım bende bemiks, evigen, bepanthene, kokusu çıkmıyo her yıkamada tekrarlanıyo zaten ama uzatıyo..:)

Ben şu ormülü yapmıştım ama kızlar bemiksle ilgili.Şampuanımın içine kokuyo diye kaymadım evigenle bephantene katmıştım.Bemiksi sanki saçlarım çok kısaymış gibi :KK9: (rapunzel olacaktım galiba) uzasın diye sinameki otu ve zeytinyağı ile olan formülle kullanmıştım.Her hafta haftada bir kere kullandım.4 kez kullandım yani.Ama sonuç almak için 2 ay kullanım falan diyolardı ama ben böööle mucize beklerimde söylemesi ayıp hemen herşeyi bir kullanırım pııııırrttt başka bişiye :KK6: İstikrarlı olmak lazım yani.Neyse kokusuna dayanamayıp bıraktım.Ayyyyy halen o koku geliyo saçımdan ilk gün değil ama 3. gün kesin.Zaten sora yıkıyorum o gün.Evigenle bephanteneye gelince ben şampuanımdada bir faydasını gördüm diyemem.Yazmıştım yine biraz yukarlarda bence katılmamalı şampuanın içeriğini değiştiriyo.2 birinden 2 birinden katmıştım hemde 5 er tane diyolardı hiç düşünemiyorum.Ama bunlarda kişiye şampuana göre değişen şeyler bence.Çünkü faydasını görende vaaaarrrr görmeyende.Umarım katanlar görürler :KK19:

Canım sana ertesi gün saçımdan çıkıyor bemiks kokusu demiştim ya ayy demez olaydım 1-2 gündür bemiks kokusundan ölüyorumm.... 1 aydır ne bir koku vardı ne bir şey ama birden kokmaya başladı ya da ben daha yeni almaya başladım kokusunu...Geçen gün annem dedi B vitamini kokuyorsun diye,, bugünde arkadaşım şurup gibi kokuyorsun dediii....eeyyyy yaa :KK43:( Ama şuan gerçekten felaket kokuyor direkte alıyorum kokuyuuu :KK58::KK58::KK58: Kokulu saç spreyim var onu sıkıcam şimdi saçlarıma kii gitsin kokusu barii :KK59::KK59:

Canım sana ertesi gün saçımdan çıkıyor bemiks kokusu demiştim ya ayy demez olaydım 1-2 gündür bemiks kokusundan ölüyorumm.... 1 aydır ne bir koku vardı ne bir şey ama birden kokmaya başladı ya da ben daha yeni almaya başladım kokusunu...Geçen gün annem dedi B vitamini kokuyorsun diye,, bugünde arkadaşım şurup gibi kokuyorsun dediii....eeyyyy yaa :KK43:( Ama şuan gerçekten felaket kokuyor direkte alıyorum kokuyuuu :KK58::KK58::KK58: Kokulu saç spreyim var onu sıkıcam şimdi saçlarıma kii gitsin kokusu barii :KK59::KK59:

berbat bir koku o ya..
saçlarıma sekil vermek için ellerimi suyla ıslatıp başıma sürüyordum,o feci koku geliyordu burnuma :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Amanınn nasıl yaaannni :95: Canım yaaa şöyle oldu bence skiden dikkat etmiyordun şimdi şimdi almaya başladın belki.Valhalada az önce demiş ıslatınca ıyyyyy bak yine geldi burnuma sanki öle yaptımda şimdi :KK25: ne geçirir bilmiyoru ama saç derime işlemiş mübarek ki ben sadece diplerime sürmüştüm o halde saçım kokuyor düşünemiyorum gerisini.Saça bebe yağı sürme durumunda güzel kokuyorya onu yapıcam bi müddet belki o geçirir.Yoksa dedimya bir yıldır düzeyli bir beraberliğimiz var bemiksin kokusuyla :18::KK9:

Amanınn nasıl yaaannni :95: Canım yaaa şöyle oldu bence skiden dikkat etmiyordun şimdi şimdi almaya başladın belki.Valhalada az önce demiş ıslatınca ıyyyyy bak yine geldi burnuma sanki öle yaptımda şimdi :KK25: ne geçirir bilmiyoru ama saç derime işlemiş mübarek ki ben sadece diplerime sürmüştüm o halde saçım kokuyor düşünemiyorum gerisini.Saça bebe yağı sürme durumunda güzel kokuyorya onu yapıcam bi müddet belki o geçirir.Yoksa dedimya bir yıldır düzeyli bir beraberliğimiz var bemiksin kokusuyla :18::KK9:

Yok hayır ama bizzat alır koklardım saçlarımı 0 koku yani ama şimdi öyle değil :KK43:( O değil havalar da güzelleşicek yakında Biz sıcakladığımızda terlediğimizde ne olucak? Kafamızdan o koku bir çıkıcak bir çıkıcakki amaaannn :KK53::KK53::KK53: Ama ben bu ilişkiye pek sıcak bakmıyorumm :KK1:

cevaplar için teşekkürler her ne kadar sorduğum sorulara cevap alamasamda :))) saç rengımın beyazlastıgını dusunmuyorum daha 22 yasındayım aılede genetık bı sorunumuz yok yanı daha cok yazın cok yandı güneşte saclarım cunku sadece uç kısılarına dogru bır kızıllık mevcut eczanede keratın ampullerı satılıyormus dogrumu kullanan var mı

X