Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

tşklerrr handecimsüprizzzzz bakalım bir evigen birtanede bepanthen kırdım 200 ml.lik şampuanıma zaten geçen gün bi kaşık da bal koymuştum,azönce yıkadım da bunları koymadan önce şampuan saçımı kazık gibi yapıodu bayağı kolay tarandı diebilirim ama nedense banyoda çok saç döküldü bu seferde anlamadımmirmirmirmir nedendir?????????? banyodayken ben saçlarımı çıkınca kolay taransın die biraz parmaklarımla ayırmaya çalıştım tarar gibi ondanmı olmuştur yaa???????** bide bişi farkettim bu güzel bişe::::: yeni saçlarım çıkıo arkadaşlar 2 cm civarlarında saçlarımı ayırdıım yerde yeni saçlar gördüm,kısa oldukları için diken dikendikaydirigubbakcemile5 ama bu şampuanımdanmıdır yoksa kullandıım yağlardanmıdır emin deilim tabekaydirigubbakcemile2 hadi yazarım yine kullandıkça..by by.....

nası kullanılıo arkadaslar yaa hangı yagın içine nekadar koycam nası surcem nekadar bekletcem

nası kullanılıo arkadaslar yaa hangı yagın içine nekadar koycam nası surcem nekadar bekletcem

sana yardımcı olmak isterdim canım ama ben şampuanıma katıp yıkadım yağla karıştırıp denemedim hiç,yağlı deneyen arkadaşlaardan cevap bekle bakalım.hadi kolaygelsin..

selam kızlar.ben de 2 haftada bir badem yağına bemiks,evigen ve bepantene kapsül kırıp saçıma iyice yedirip folyoyla sarıyorum.üzerine birde havlu kapatıyorum ki hava falan almasın diye.daha iyi oluyor.bunu 1 saat bekletip yıkıyorum.çok iyi oluyor.yumurtayı bende duydum ama yapmadım.o biraz zor geldi ama bu yaptıklarım hem ekonomik hemde yapımı çok kolay.herkese tavsiye ediyorum.saçı parlatıyor,güçlendiriyor ve dökülmesini önlüyor.

nekada r yag ıcıne kactane kırdın canm? bende bemıx bepanten var kuaor saç uzatma ıcn etkılı oldgunu söledi ama nası kullancagmı blmıormşutarafagitti

bnde şampuanımda kullanıorum canım inş. faydası olur sen nasıl kullanıosun?şampuana mı karıştırdın yoksa badem yağına mı karıştırıp sürüosun saçına handecim????????????
benim sorunum şu saçlarım 1,1-5 aydır uzamaya başladı ama ben en başta turplu suyla başlamıştım sonra bıraktım yağları karıştırıp denedim,sonra şampuana çamterebentin filen damlattım çok kurutuo die az bi süre sonra bıraktım sona mecitefendiyi yaptım,aynı zamanda ısırgan otu şampuanı buldum..onu kullanıorum ama saçlarım uzamaya başladı ama hangisinin etkisi oldu acaba şimdi bunu bulamıorum :emir_bebek: biraz komik ama hal böle benimde hihoyyyt

maixe katılıorm arkadaşlar.. 1 kutu tatlı badem yağına 1 ampül bepanthen bi ampül bemix yeterli olur mu?

slm kızlar ben de saçla kafayı bozanlardanım ve son olarak burda okuduklarmca ve kendimce entele otunu kaynattm yarm çay bardağı kadar demlenmiş entele suyunu bi kapak tatlı badem yağını bi kapak zeytin yağını ve 2 ampül evigeni yani e vitamini rejoıce kremli şampuanıma kattım. sonuçları sizlerle paylaşrm şimdilik kçib a.s.

Arkadaşlar ben kullanıyorum ve çok faydalı saçlarım yumuşacık oluyo parlıo ve kırıkları gideriyo ben bepenthene ampul,bemiks ampul,evigen ampul,badem yağı,susam yağı kullanıyorum çok iyi gelio inşaallah uzatır zeytin yağı ve hint yağıda karıştırmayı düşünüyorum ampulleri yaptıktan sonra defnegarlı şampuan kullanıyorum yumuşacık oluyo:1rolleyes:

ya arkadaslar ben bu ampullerden 1er tane şampuanıma karıstırdım ama bı sorun var yıkayıp cıkıyorum saclarım sankı boyle temızlenmemeiş gibi geliyo hanı yıkamışımda bi gün geçmiş gibi ertesi günde yağlanıyo... acaba çam terebentın katsam dengelermi???

kızllar bgn bende evigen-bemix-bebanten aldım bide badem yağı aldım :KK70: bakalım saçlarımın uzamasına bir faydası olucakmı :) haftada bende 2 defa yapmayı düşünüyorum ....

Canim ben epeydir Bepanthene ampulu badem yagi ile veya bazende tek basina sac diplerime surup bekletiyorum, cok faydasini gordum hatta aralardan minik minik saclar bile cikmaya basladi insallah sen de memnun kalirsin

arkadaşlar bu ampulleri yağla kullanın sakın şampuanlarınıza katmayın bende tortular çıktı bir müddet sonra şimdi o tortuları arıtmaya çalışıyorum.

ya ben bioblas şampuan kullanıyorum evigen ve bepanthen kullancam sanırım tek çünkü bemiks çok pis kokuyor diyorlar bioblas a bunları katsam nasıl olur??Yağlandırır mı saçım çabuk yağlanıyo çünkü.birde herkes 1 kaşık bal kattığını söylemiş balı şampuana kattığınızda yapış yapış olmuyor mu :S

:QUOTE=rafflessia;9178357]ya ben bioblas şampuan kullanıyorum evigen ve bepanthen kullancam sanırım tek çünkü bemiks çok pis kokuyor diyorlar bioblas a bunları katsam nasıl olur??Yağlandırır mı saçım çabuk yağlanıyo çünkü.birde herkes 1 kaşık bal kattığını söylemiş balı şampuana kattığınızda yapış yapış olmuyor mu :S[/QUOTE]

Bence Bepanthane ve Evigen'i hicbir sampuanina katma,sac diplerine sur, kafani sicak bir havlu veya stretch film ile sar, 1 saat kadar beklettikten sonra bol su ve sampuan ile yika, eminim memnun kalacaksin. Bal katma fikrini cok arkadas onermis ama bana biraz acaip geldigi icin denemeyi bile dusunmuyorum.:uhm:

X