Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

4 tane aldırmak istiyorum fakat bunların hepsini birden mi aldırmak mantıklı yada iki iki aldırmak mı? sizin nekadar sürede iyileşti ? yüzümde 4 yerde de siyah iplerle dolaşmak nasıl bir duygu olur karar veremiyorum mutlaka aldırmak istiyorum offf izlerin belirgin şekilde azalması nekadar zaman aldı?

cnm bence hepsini bir kerede aldırma 2 tanesini aldır iyileşme sürecine bir bakarsın derin hızlı iyileşiyorsa, iz kalmazsa gider diğerlerini de aldırırsın :) :)

Benimde yüzümde, boynumda ve kolumda rahatsız oldugum baya benlerim var ama benim benlerim et beni degil koyu kahverengi leke benlerinden. Bende lazerle bu benlerimi aldırmak istiyorum fakat korkuyorum açıkcası cesaret edemiyorum. Son zamanlarda piskolojim iyice bozuldu ayna karşısına geçtigimde sürekli benlerime bakıyorum ve sinirlerim bozuluyor. Bende sonunda aldırmaya karar verdim .Ama kafama takılan bazı sorular var...Devlet hastanelerinde plastik cerrrahı bu benlerin hepsini alır mı yoksa sadece bazılarınımı alır ? Lazerle ben aldırmak ilerde cilt kanserine neden oluyor mu ? Ben alınınan yerlerde iz kalıyormu ve bazı arkadaşlar yazmış çukur felan oluyor diye kafam karıştı.Rica etsem bana yardımcı olurmusunuz ?

cnm her beni lazerle almıyorlar kabarık olanları değilde silik leke gibi yüzeysel benleri lazerle aldırın diyorlar. benim göbeğimin tam ortasında kocaman beni plastik cerraha aldırdım hafif bir çukurluk var gibi ya da ben çok inceliyorum bilmiyorum zamanla geçiyormuş daha 1 ay oldu benimde. korkma bence ilk önce 2tane fln aldır farklı yerlerden.

Geçen yıl mart ayında bacağımdan 1 tane ben aldırdım,aradan geçen 13 aya rağmen izi hala geçmedi.

bende yüzümde 2 tane aldırdım 3 hafta oldu hala kırmızı çevresi ne zaman geçer

bende yüzümde 2 tane aldırdım 3 hafta oldu hala kırmızı çevresi ne zaman geçer

Merhaba gecmis olsun özelden yazmssin kusura bakma cvp verme firsati bulamadım benim iki ay oldu halen daha kizarik hatta bazilarinda dikislerin uclari bile duruyor dr krem vermisti iz kalmasin diye ama onu da cok duzenli sürdüğü m soylenemez.gorunmeyen bi yerde oldugundan sanırım birazda ondan rahat davraniyorum

Merhaba gecmis olsun özelden yazmssin kusura bakma cvp verme firsati bulamadım benim iki ay oldu halen daha kizarik hatta bazilarinda dikislerin uclari bile duruyor dr krem vermisti iz kalmasin diye ama onu da cok duzenli sürdüğü m soylenemez.gorunmeyen bi yerde oldugundan sanırım birazda ondan rahat davraniyorum

hadi ya 2 ay of medacassol sürmeye başladım bende yüzümde oluca sıkıntı oluyo

dermotolojiye gittim alınabileceğini söyledi ve plastik cerraha gün verdi randevum mayısta gidince hemen alırlar mı yoksa bakıyolar mı sadece?

dermotolojiye gittim alınabileceğini söyledi ve plastik cerraha gün verdi randevum mayısta gidince hemen alırlar mı yoksa bakıyolar mı sadece?

Bende önce cildiyeye gidip ordan plastik Cerrahisi ne yönlendirdi plastik cerrahda bakıp alinmasi lazım dediginde bi kagit azip muhasebeden ameliyathane icin gun almami istemisti dr hemen ertesi gune de randevu vermislerdi..

Bende önce cildiyeye gidip ordan plastik Cerrahisi ne yönlendirdi plastik cerrahda bakıp alinmasi lazım dediginde bi kagit azip muhasebeden ameliyathane icin gun almami istemisti dr hemen ertesi gune de randevu vermislerdi..

hmm o zaman gittiğimde sadece ameliyat için gün verilcek açık öğretim sınavımda var 1 hafta sonrasına halledebilirm o zman. keşke hemen oluverse bu işler

Halen benlerimi daha aldıramadım sigorta karsılayan hastane bulamadım benlerini aldıran arkadaşlara şu sorum olucak şimdi ben benlerimi aldırmaya gittiğimde ac karnınamı gidicem kan mı vercem yoksa ac yada tok karnına farketmezmi birde ankarada sigortayla karsılayan iyi bir hastane önerisi olan varmı..?

Halen benlerimi daha aldıramadım sigorta karsılayan hastane bulamadım benlerini aldıran arkadaşlara şu sorum olucak şimdi ben benlerimi aldırmaya gittiğimde ac karnınamı gidicem kan mı vercem yoksa ac yada tok karnına farketmezmi birde ankarada sigortayla karsılayan iyi bir hastane önerisi olan varmı..?

kan verilmiyor 15-20 dakikada biten bir operasyon ben gatada yaptırdım yataklı hastalar bölümünde pansuman odasında yaptı doktorum

kan verilmiyor 15-20 dakikada biten bir operasyon ben gatada yaptırdım yataklı hastalar bölümünde pansuman odasında yaptı doktorum

peki gata, hastanesi sigorta karşılıyormu bide iz kaldımı yani ben alındıktan sonra 1. hafta sonra izlerde kaybolma oldumu ..

18 Ocak da operasyon yapılmıştı 15 gün sonra da dikişlerim alındı ama belimdeki hala kızarık ve çok kaşınıyor. Boynumda da iğne izleri bile duruyor hala. ne kadar sürede geçiyor acaba

slm arkadarşlar benim yalaklarımda kabarıksız 3 tane ben var bunların hepsi kırmızı mercimeğin çeyreği kadar büyüklükte ben bunları lazer ile almak istiyorumda hemen bu hafta içinde aldırıcam ama fiyat konusunda bilgi edinmem gerek bende 150-180 ytl para var aranızda muhakkak ben aldırmış biri vardır. fiyatını bilmeden bi yere gitmekten pek hoşlanmıyorum bu yüzden bilgisi olan daha önceden bu operasyonu yapmış olan kişilerden yardım bekliyorum teşekkür ediyorum şimdiden inş. iyi bi sonuç elde ederim.

bence aldırma riskli oldgunu duymuştum

ben muayeneye gıttıgmde hemen aldılar bıkac ay sonra bellı bıle olmadı hatta benın altında kıst oluşmuştu o sebepten aldrmıstım ama harıka hıc bı skıntı yasamadım dr denk gelmek gerekiyor sanıırm:KK51:

kızlar nihayet benlerimi aldırdım 5 gün oluyor 4 tane benimi lazerle aldırdım özel bir klinikte normalde doktorum bene göre değişir ama 1 ile 5 seans arasında sürebilir her seans ayda 1 demişti fakat 4 benim de ilk seans da düştü şuan sadece yara izleri var ama buda normal aldırdığım gün de dahil olmak üzere dışarı çok rahat çıktım kötü gözükmüyor kapatıcıyla kapatabilisin dedi doktor bir zararı olmaz ben güneş koruyucuda kullanıyorum tekrar ben oluşumu olmasın diye doktorum estetik dikiş bile olsa kesinlikle cerrahi işlemi önermiyor iz kalır diyor lazerde kesinlikle iz kalmıyormuş göreceğiz kalacak mı kalmayacak mı birde benim benlerim deriyle aynı seviye de ya da biraz yüksekte olduğu için lazerle alındı yüzeyden çıkık benler lazerle alınmıyor fakat o benlerde de cerrahi yöntem önermiyorlar buharlaştırma gibi tekniklerle gözle görülür bir iz kalmıyormuş son olarak size fiyatı da söyleyeyim bir ben seans başı 50 tl 2. 3. benler ise 30 tl fakat sgk ile anlaşmalı ve sgk %50 indirimli 140 tl vermem gerekiyordu 4 ben için fakat ben 70 tl verdim dediğim gibi bu her seans için ücret benim tek seans da kayboldu 2. seansa gerek kalmadı tekar kontrole gideceğim ama ondan da ücret almıyorlar ben çok memnunum ben aldırmak isteyen arkadaşlar hiç düşünmesin derim

merhabalar
su05 canım nerden aldırdıysan acil olarak söyleyebilirmisin... okuyorum ve şuan istanbuldayım bir kaç güne gideceğim. şu sıra halletmek istiyorum nerede hangi doktara ve klınıkte. bayağı uyguna aldırmışın bende orda aldrımak istiyorum şimdiden çok teşekkürler...

Kızlar benim yüzümde sonradan olma (lanet olası) 2 tane ben çıktı bu beni ciddi şekilde rahatsz edyo mercmek büyüklüğünde ikisde hafif kabarık daha önce özele gittim lazer tedavi uyguladı ve beni kazıkladı resmen seans başına ücret ödedim ama hiç bi işe yaramadı aldırmak istyorm ama çukur yada iz kalsin istemiyorum yanak kismimda deil burnumun yan tarafı olduğu için saçlarım kapatmiyor benlerimden rahatsizken daha beter olsun istemiyorum yardım ederseniz çok sevinirim fyat arastrdm ve bütçemi çok çok aşıyo sigortada bildiğiniz iyi bi doktor var mı istanbuldanm bu arada

ben 10 ocak da aldırdım benlerimi 4 tane yüzümden.. şuan dikişli ayn 17 sinde de dikişlerim alınacak.. dikişlerimi gördügüm zaman keşke aldırmasaydım dedim insanın ister istemez morali bozuluo ama gülü seven dikenine katlanır demişler eger daha güzel bi görünüme sahip olcaksam buna degr sabırla bekliyorum. ankara gazi hastanesinde aldırdım. igne yaparken biraz acıo ama sonra hiç bi acı hissetmiorsunuz.. ben çalıştıgım için dikişlerle gezmek biraz beni zorladı. inşaallah sonuçtan memnun kalırım..

ben ve annem 2007 yılında benlerimizi Ankara Gata dan Serdar Öztürk'e aldırdık, emekli sandığı karşıladı, şimdi hiç problemimiz yok iz yok tavsiye ederim.

X