Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

arkadaşlar bende 3 sene önce aldırdım ama en büyük hatam yazın ortasında aldırmam. yüzümde (yanağımdan) 3 tane kahverengi düz benlerden. sürekli güneşe ve deniz suyuna maruz kaldı cildim.ve hiçbir krem de kullanmadım en az 6 ay bepanthen kullanılmalı en azından. 1 tanesi çok kırmızıydı 6 ay içinde normale döndü 2 3 yıl içinde hepsi sivilce izi gibi kaldı gören anlamıyor kimse farkında değil ben aldırdığımdan ya da dikiş izi olduğundan. belki özelde aldırsaydım daha iyi sonuçta alabilirdim tabi. ama iz kaldı sonuçta bunun için ilerde doktora gitmeyi düşünüyorum izi gidermek için tabi sonuç alabilir miyim bilemiyorum.buarada hiçte pişman değilim iyiki de aldırmışım beni sinir ediyolardı hep sağ tarafımı saçımla kapatıyodum şimdi topuz yapıp çıkabiliyorum ayrıca fonfotenle kapanıyor iz :)

kolumda da benler var çok sırıtıyo onlarıda aldırcam ama dikiş izi istemiyorum lazer düşünüyorum onun izi çokta belli olmaz sanırım kolda. ama yardım istiyorum lazer izi nasıl olur ne kadar kalır?

merhaba arkadaşlar. bende 1 hafta önce çenemde ve boynumda olan et benleri aldırdım. ikisinide cerrahi yöntemle aldırdım. çenemdeki dikişler dün alındı. boynumdakileri 1 hafta sonra aldırcam. iz kalmaması için ne önerebilirsiniz bana. bide hemen dikişleri aldıktan sonra bi şeyler sürmelimiyim sizce?

Bende aldrımak istiyorum ama bilmiyorum

Bu yazı beni baya düşündürdü

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakırköy yeşilyurtta atilla kaya var.lazerle ben alıyor.tavsiye ederim.ben 2 yıl önce aldırdım yuzumden hiç belli bile degil yerleri.dikişle alma yöntemini tavsiye etmiyorum cunku dikiş izi geçmiyor

Merhaba kızlar ben de benlerimı aldırdım adanada estetik cerrah osman metin yavuz.o kadar çok araştırdım ki lazer mi cilt doktoru mu derken arkadaş tavsiyesiyle estetisyene gittim.biri tam burnumun ortasinda diğeri kolumda ikisi de kabarik benlerdi dikisle aldırdım su an 2 ay geçti burnumda sivilce izi gibi bir iz kaldı o da zaten belli belirsiz diyecegim o ki çooook memnunum psikolojim düzeldi kesinlikle ben aldiracaklara tavsiyem korkmayın gidin aldırın 2 gün pansuman yapıldı 1 hafta sonra dikiseri açıldı üstüne göz merhemi verdi antibiyotikli olandan .dikisler alındıktan sonra da kantaron yagi önerdi ve en az 50 faktorlu güneş kremini sürmeden dışarı çıkma dedi.

slm arkadarşlar benim yalaklarımda kabarıksız 3 tane ben var bunların hepsi kırmızı mercimeğin çeyreği kadar büyüklükte ben bunları lazer ile almak istiyorumda hemen bu hafta içinde aldırıcam ama fiyat konusunda bilgi edinmem gerek bende 150-180 ytl para var aranızda muhakkak ben aldırmış biri vardır. fiyatını bilmeden bi yere gitmekten pek hoşlanmıyorum bu yüzden bilgisi olan daha önceden bu operasyonu yapmış olan kişilerden yardım bekliyorum teşekkür ediyorum şimdiden inş. iyi bi sonuç elde ederim.

merhaba, Benim özel sağlık sigortam vardı o yüzden Amerikan Hastanesinde aldırdım ve bu rakamların çok üstündeydi. ama bundan daha da önemlisi. önce Dermotolog'a beninizi muayne ettirmeniz gerekli. Pigmenti olan benler mutlaka kontrol ettirilmeli. onlar sorun yok aldırılabilir derse aldırma aşamasına geçmelisiniz. sevgiler.

Ben ameliyatından sonra bir iltihap oluştu dikiş yerinde. Dikişler de erken alındı. Ve iltihap hala geçmek bilmiyor. Doktorum biraz sabır diyor. Cildim böyle bir reaksiyon vermiş. Antibiyotikli krem ve antibiyotik kullanıyorum şu an. Ama iltihap dağılma süreci çok yavaş. Ve oradaki doku aşırı şekilde bozuldu. Normalden daha fazla iz kalmasından çok endişe ediyorum. Napicagimi şaşırdım, bir tavsiyeniz varmi?

X