Ben burnumu hiç beğenmiyorum bakın.....

bende olmak istiyorum ameliyat ama çok korkuyorum:KK43:(

canım neyden korkuyorsun, sakın amelıyat acısından falan deme, ben 1 hafta önce genel anestezıyle kapalı teknıkle oldum, uyudum uyandım her sey bıtmıstı resmen. hıc agrım acım olmadı. ılk 3 gun de amelıyatın getırmıs oldugu kısıtlamalar nedenıyle sıkıntı yasadım bıraz: nefes, yeme,yutkunma,konuşma gibi...o da gunden gune kayboldu,şu an çok ıyıyım mesela.26 yasındayım, keske de daha once olsaymısım, 18imi doldurunca mesela, ama zararın neredesınden dönersek kardır yıne de, sen 19 mussun, bence tam sırası canım,maddı durumun varsa ol derim kesınlıkle!

ben hep söylüyorum. korkacak bir şey yok ..:) o kadar ki tek başıma ameliyata gittim. annem babam ve kızım yazlıktaydı. burada olsalardı da söylemezdim. çünkü ne gerek var ,,gayet güzel ,,saçmalama gibi laflarla beni kandırıyorlardı....:))) eşiminde işleri yoğundu. sabah vedalaştık.helalleştik :)))) narkoz korkusundan dolayı... ameliyatım bitti ben ayılırken geldi..ve yanımda bütün gece uyudu. beni kadın doğumda yatırdılar..eşim birde horlaya horlaya uyudu..bende uyandırmadım. bebek ağlamaları arasında kimbilir kimden anlamazlar diye düşündüm. şimdi konuşup gülüyoruz. çok güzel bir anı olarak kaldı.
haa birde sonradan bir sağlık programını dinledim ANESTEZİDEN UYANAMAMAK gibi bir durum artık yokmuş çok ilerlemiş. belki milyonda bir.. ama yolda kafamıza saksıda düşebilir...
risk almadan hiç bir şey olmaz. ben iyi ki oldum diyorum. kız kardeşimin burnunu beğenirdim. keşke benim böyle olsa derdim. şimdi kardeşim benim burnumu beğeniyor. abla ayrı bir hava kattı diyor.evet beni mükemmel yapmadı ama yüzümün ortasında şekilli düzgün bir burnum var. herkesin yüzüne kendimden daha emin bakıyorum. hani derler ya kişilik önemli diye . evet ama insanlar ilk önce sizi görüyor, sonra kişiliğinizi tanıyorlar.
Benim şahsi fikrim ama yapılan evlilik arkadaş ortamı sosyal yönden de etkili olduğunu düşünüyorum. ÇÜNKÜ ÖZ GÜVENİNİZ DAHA DA ÖNE ÇIKIYOR...

28 yasındayım hep ıstedıgım bırsey ama sanssızlık olur dıye korkuyorum,olan arkadaslarada ımrenıyorum zor bır karar.

28 yasındayım hep ıstedıgım bırsey ama sanssızlık olur dıye korkuyorum,olan arkadaslarada ımrenıyorum zor bır karar.

Canım ben kesın amelıyat olmaya bır ayda karar verdım, doktoru da bır haftada sectım ve yeni oldum, inşallah her sey guzel olacak. Darısı da sizlere dıyorum.

Ameliyat fiyatları uçmuyor ki... Ben 20 li yaşlardayken resmen bir araba parasına ameliyat olanlar vardı hatırlıyorum.o yüzden aileme söyleyemiyordum. 20 yıl geçti... Fiyatlar 2000-10000 civarı.. Doktorun daha önce ameliyat ettiği hasta fotolarından fikir edinebilirsiniz.

burda çok övülen doktorların fiyatları 4 5 bin ben en fazla 2 bin düşünüyorum. öyle uygun yapan doktorlarda varmış burda okudum ama araştırmak lazım işte. yeni üye olduğum için resimleride göremiyorum :KK43:

burda çok övülen doktorların fiyatları 4 5 bin ben en fazla 2 bin düşünüyorum. öyle uygun yapan doktorlarda varmış burda okudum ama araştırmak lazım işte. Yeni üye olduğum için resimleride göremiyorum :KK43:

ameliyat olanlara arkadaşlık isteği gönder. Eminim kabul ederler. Resimleri görürsün. Ayrıca konuların içindede aralarda foto koyanlar var. Ben 1 yıl boyunca bu forumları takip ettim. Ameliyat olanların fotolarını öncesi ve sonrası olarak bilgisayarımda masa üstüne kayıt ettim. Biraz zaman ayırman gerekiyor.fiyat olarak (ben orada olmadım ama olan arkadaşlardan biliyorum) boğaziçi estetik diye bir yer var hesaplı. Benim doktorumda hesaplıydı. Rakamı birazcık daha yükseltsen rahatlıkla olursun.inan ben kenardaki bileziklerimden bozdurup parama takviye yaptım. Iyikide yapmışım . ::))

Son düzenleme:
burda çok övülen doktorların fiyatları 4 5 bin ben en fazla 2 bin düşünüyorum. öyle uygun yapan doktorlarda varmış burda okudum ama araştırmak lazım işte. yeni üye olduğum için resimleride göremiyorum :KK43:

ben izmirde 1,500e ameliyat oldum ailem için uygun bi yer seçmeye çalıştım saolsun doktorumda bu konuda kırmadı bizi çok yardımcı oldu 4ay oldu ama şuan biraz tedirginim daha tam ne oldu belli olmadı. sana tavsiyem para konusunda ve doktor konusunda aceleci davranma malesef dönüşü olmayan bişey bu.

ameliyat olanlara arkadaşlık isteği gönder. Eminim kabul ederler. Resimleri görürsün. Ayrıca konuların içindede aralarda foto koyanlar var. Ben 1 yıl boyunca bu forumları takip ettim. Ameliyat olanların fotolarını öncesi ve sonrası olarak bilgisayarımda masa üstüne kayıt ettim. Biraz zaman ayırman gerekiyor.fiyat olarak (ben orada olmadım ama olan arkadaşlardan biliyorum) boğaziçi estetik diye bir yer var hesaplı. Benim doktorumda hesaplıydı. Rakamı birazcık daha yükseltsen rahatlıkla olursun.inan ben kenardaki bileziklerimden bozdurup parama takviye yaptım. Iyikide yapmışım . ::))

benimde daha vaktim var bu forumu sürekli takip etmeye başladım zaten. Ama bazen okuduklarım daha çok kafamı karıştırıyor :KK70: Evet okuduğum kadarıyla boğaziçi estetik uygunmuş. Fiyat en fazla 2.5 olur çünkü öğrenciyim ve ailem beni okutuyor zaten estetikte zorunlu bir ihtiyaç olmadığından yük olamam onlara. burs paramı falan biriktiriyorum işte :KK70: bakalım önümüzdeki hazirana kadar ne kadar biriktirirsem ona göre ameliyat olucam.

ecemel seni çok iyi anlıyorum cnm inan çok zahmetli bişey bu olay ama insanın özgüvenini çok etkiliyor önemli olan öncelikle çok iyi bir doktor bulmak sonrasını düşünme.. senin yaşadıklarının aynısını ben de yaşadım ortamda burunla ilgili bişey konuşulacak olsa hemen kaçardım yada yüzüm kıprkırmızı olurdu allaha çok şükür hepsi geçti umarım sende hayalindeki buruna kavuşursun canım..

bencede eğer kendi psikolojini etkileyen bir sorun varsa özelliklede solunumunu engelliyorsa hemen olmalısın ama ben oldum biraz şeklinden dıolayı pişmanım ve ikinci ameliyatı olucam her doktora güvenme ve ii araştır:)

ucz diye kesinlikle kimseye ameliyat olma derim! sonra 2. amliyat geçirmek zorunda kalırsan hemn parana hemde sağlığına yazık olur. tecrübe konuşuyor :)

Ben fiyatları çok uygun ve çok kaliteli bir doktor tanıyorum ama genelden yazmak etik olmadığı için yazamıyorum . Dileyen arkadaşlara özel mesajdan verebilirim bu ismi . Bende kendisine ameliyat olmayı düşünüyorum ama maddi olarak şuan elim kolum bağlı ...

Ben fiyatları çok uygun ve çok kaliteli bir doktor tanıyorum ama genelden yazmak etik olmadığı için yazamıyorum . Dileyen arkadaşlara özel mesajdan verebilirim bu ismi . Bende kendisine ameliyat olmayı düşünüyorum ama maddi olarak şuan elim kolum bağlı ...

cnm sana arkadaşlık isteği gönderdim kbul edersen çok sevinirim ben özeldem msj atamıyorum msj sayım yeterli olmadığı için sen bana doktorun adını bide fiyatını yazarsan özelden çok ii olur

ben hep söylüyorum. korkacak bir şey yok ..:) o kadar ki tek başıma ameliyata gittim. annem babam ve kızım yazlıktaydı. burada olsalardı da söylemezdim. çünkü ne gerek var ,,gayet güzel ,,saçmalama gibi laflarla beni kandırıyorlardı....:))) eşiminde işleri yoğundu. sabah vedalaştık.helalleştik :)))) narkoz korkusundan dolayı... ameliyatım bitti ben ayılırken geldi..ve yanımda bütün gece uyudu. beni kadın doğumda yatırdılar..eşim birde horlaya horlaya uyudu..bende uyandırmadım. bebek ağlamaları arasında kimbilir kimden anlamazlar diye düşündüm. şimdi konuşup gülüyoruz. çok güzel bir anı olarak kaldı.
haa birde sonradan bir sağlık programını dinledim ANESTEZİDEN UYANAMAMAK gibi bir durum artık yokmuş çok ilerlemiş. belki milyonda bir.. ama yolda kafamıza saksıda düşebilir...
risk almadan hiç bir şey olmaz. ben iyi ki oldum diyorum. kız kardeşimin burnunu beğenirdim. keşke benim böyle olsa derdim. şimdi kardeşim benim burnumu beğeniyor. abla ayrı bir hava kattı diyor.evet beni mükemmel yapmadı ama yüzümün ortasında şekilli düzgün bir burnum var. herkesin yüzüne kendimden daha emin bakıyorum. hani derler ya kişilik önemli diye . evet ama insanlar ilk önce sizi görüyor, sonra kişiliğinizi tanıyorlar.
Benim şahsi fikrim ama yapılan evlilik arkadaş ortamı sosyal yönden de etkili olduğunu düşünüyorum. ÇÜNKÜ ÖZ GÜVENİNİZ DAHA DA ÖNE ÇIKIYOR...

cnm sana arkadaşlık isteği gönderdim kbul edersen çok sevinirim ben özeldem msj atamıyorum msj sayım yeterli olmadığı için sen bana doktorun adını bide fiyatını yazarsan özelden çok ii olur

Merhaba ,unutmuşum benim de mesaj sayım az olduğu için özel mesaj atamıyorum malesef :) dilerseniz mail adresimi vereyim , aynı zamanda msn adresim bu , madeinizmir35@hotmail.com , burdan söyleyebilirim . Bahsettiğim doktor özelde çalışıyor bu arada , fiyat uygun dedim diye devlet hastanesi gelmesin akla , ve profesör kendisi , sıradan bir doktor değil ...

Son düzenleme:
ben de oldum. ama memnun değilim. 1 ay oldu daha. inşaallah burun oturunca memnun kalırım. Kemerli kötü burnum vardı.
ama keşke yaptırmasaydım bile diyorum.

X