Benim iin dua eder misiniz?

çok ama çok geçmiş olsun..
gelir gelmez sonucunu bildir lütfen..
ben temiz çıkacağına inanıyorum, lütfen sen de olumsuz düşünme..
acil şifalar dilerim a.s.

Sevgili arkadaşlarım,

Mesajlarınızın tamamını okudum ve çok mutlu oldum. Bugün sizlerle iyi haberler paylaşmayı ne kadar çok istediğimi tahmin edersiniz. Ama her şey biz insanların elinde değil malesef...
Sonuçlarım kötü çıktı. Sol göğsümden alınan parça kanserli. henüz birinci evrede olduğu söyleniyor.
Yarın İzmir'e gidiyorum. Önümde iki ihtimal görünüyor.
Ya ilerlememiş olduğu için kitlenin bulunduğu yer temizlenecek ya da sol göğsüm alınacak. İkisine de hazırım. Önemli olan, bundan sonraki hayatım, ailem, çocuklarım.
Tek sorunum bunu henüz eşim dışında hiç kimseyle paylaşamamış olmam.
Sizlere tekrar teşekkür ediyorum ve sevgilerimi iletiyorum. Dualarınızı esirgemeyin benden....

Sevgili arkadaşlarım,

Mesajlarınızın tamamını okudum ve çok mutlu oldum. Bugün sizlerle iyi haberler paylaşmayı ne kadar çok istediğimi tahmin edersiniz. Ama her şey biz insanların elinde değil malesef...
Sonuçlarım kötü çıktı. Sol göğsümden alınan parça kanserli. henüz birinci evrede olduğu söyleniyor.
Ya ilerlememiş olduğu için kitlenin bulunduğu yer temizlenecek ya da sol göğsüm alınacak. İkisine de hazırım. Önemli olan, bundan sonraki hayatım, ailem, çocuklarım.
Sizlere tekrar teşekkür ediyorum ve sevgilerimi iletiyorum. Dualarınızı esirgemeyin benden....

Şimdi tesadüfen gördüm konuyu..
Çok,çok geçmiş olsun..
Gerçekten diyecek birşey bulamıyorum..
Allah yardımcınız olsun.Dilerim en hayırlı şekilde sonuçlansın tedaviniz.:teselli:
Dualarımız sizinle..:Saruboceq:

Sevgili arkadaşlarım,

evet iyi haberlerini bekliyorduk canım herşeyin hayırlısı ya inşallahh en yakın zamanda iyileşirsin birinci evrede olduğunu söylemişler demekki durum çok kötü değil üzülme canım acil şifalar dilerim ....

anuşkam, biliyorsun dualarımız seninle. ümidini yitirme canım her şey farklı olabilir
senin için toplanacaktık iptal ediyoruz, bir dahaki gelişinde buluşuruz.yanaklarından öpüyorum

çok yakın bir tarihte komşum böyle bir operasyon geçirdi.şimdi gayet sağlıklı hatta eskisinden çok daha hoş bir bayan oldu.
sizde öyle olacaksınız .allahın bir imtahanı bu emin olun.yaşadığınız her anın her güzelliğin daha fazla farkında olmanız bundan sonra herşeyden çok daha çok keyif almanız için geçirmeniz gereken sıkıntılı süreç.
her güzellik öncesinde bir sıkıntı vermezmi allah?..
dularımız sizinle ,yaşam enerjinizi kaybetmeyin ve aynı durumu yaşayan bayanlara örnek olun umarım...
en yakın zamanda bize burdan sağlık haberlerinizi vericeksiniz inşallah:))

anuşkam, biliyorsun dualarımız seninle. ümidini yitirme canım her şey farklı olabilir
senin için toplanacaktık iptal ediyoruz, bir dahaki gelişinde buluşuruz.yanaklarından öpüyorum

Tamam arkadaşım, baharda inşallah yine gelirim, buluşur dertleşiriz. Ne yapalım, böyle oldu işte. Allah daha beterinden korusun hepimizi...

Sevgili arkadaşlarım,

Ablacım ne diyeceğimi bilemiyorum :1no2:çok geçmiş olsun :çok üzgünüm:lütfen kimselere söyleyemediklerini buraya yaz beraber yaşayıp beraber yenelim bu illeti olurmu:teselli: daha güzel günler olacak ben eminim dualarım seninle ablacım Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

Ablacim benimde yeni haberim oldu, cok cok gecmis olsun ablacim, ne yazikki yaygin olan bir rahatsizlik sizinde basiniza gelmis, daha cok basinda farketmeniz cok iyi ve artik basari oranida cok yüksek.
Ameliyatinizin basarili gecmesini diliyorum, lütfen moralinizi yüksek tutun, bunu atalatacaksiniz tekrar saglikli günlere döneceksiniz, sevgimiz ve dualarimiz sizinle :Saruboceq:

çok çok geçmiş olsun
dualarım sizinle olacak
iyi haberlerinizi bekliyoruz

çok çok geçmiş olsun Allahın izniyle en iyi haberlerle gözün aydın diyecez inşalah dualarım seninle Rabbim şafi ismiyle şifalar versin çok öpüyorum

Cici ablaların ablası şimdi geldim geçmiş olsun üzülme çıkmaz birşey inş
Laie_23.gif

Çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin inşallah.
Dualarımız sizinle.

Sevgili arkadaşlarım,

Çok geçmiş olsun,a.s.bunu yaşayan arkadaşlarım var
Şimdi yıllar geçti üzerinden,sağlıkları gayet iyia.s
Dua larım sizinle,hayırlısıyla atlatırsınız inşallah:Saruboceq:
Yinede bizlere düşen,Allah beterinden saklasın demek:Saruboceq:
Moral gerçekten çok önemli,eminim oda sizde var:nazar:
En kısa zamanda iyi haberlerinizi duymak dileğiyle.:1hug:

Çok ama çok geçmiş olsun:a.s.
Rabbim tez zamanda eski sağlığınıza kavuşmayı nasip etsin..
Bütün iyi dileklerim ve dualarım sizinle olacak..
Sevgilera.s.

Sevgili arkadaşlarım,
ilerlememiş olduğu için kitlenin bulunduğu yer temizlenecek

inşallah öyle olur canım, allahın izniyle temizlenecek inşallah. eski sağlığına kavuşup görmemişe döneceksin.
elbette dualarımız :Saruboceq: :Saruboceq:seninle,moral çok önemli,kötü şey asla düşünme nolur.
allahım yanında olsun anuşkam.a.s.

Dualarim seninle benim güzeller güzeli öğretmenim:çok üzgünüm:
Rabbim dert verdi inşallah dermanini da verir ablacim
bu tarz hastaliklarda en önemli şey moral biliyosun bitanecim
hadi iyileşde dön aramiza yine takil bana özledim seni çokŞeniz
ha bu arada birşeye ihtiyacin olursa maddi manevi kardeşin bil beni
bi telefon kadar uzağindayim özelden de bana telefonunu ver lütfen
arayip sesini duymak istiyom:asigim:

X