Benimle ilgilenmesini nasıl sağlarım?

Arizona655

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2023
38
8
Merhabalar, ben bir kursa gidiyorum ve kurstan bir çocuğu beğeniyorum. Çocuk da o kadar efendi ve naif biri ki. Yani davranışları genel olarak öyle gözlemlediğim kadarıyla. Çocuk kursa annesiyle birlikte geliyor. İlk gün çocuk sadece bana elini uzatıp tanıştığımıza memnun oldum dedi ve bunu sadece bana yaptı. Daha sonraki günlerde annesiyle konuşma fırsatı buldum ve annesi benim güzel olduğumu söyledi. Annesiyle kol kola yürüdük, birbirimize sarılıp öptük bayağı bir konuştuk falan. Çocukla da normal bir şekilde konuşuyoruz ama her konuştuğum zaman da bana bakıyor hep. Mesela aklında tutmuş benimle ilgili bir şeyleri, ne iş yaptığım nerede oturduğum falan. Daha sonra kurstan başka biri bana kahin gibi sen ileride aşık olacaksın hem de çok yakından birisi bu dedi. Kim olduğunu sorduğumda onun olduğunu söyledi ve onunla aramda bir aura olduğunu söyledi ilk günden beri aramızda bir çekim olduğunu söyledi. Hatta biri daha dedi bunu o sıra ve bu çekimin herkes farkındaymış. Bir biz değilmişiz. Çok belliymiş bu. Ben mesafeli durduğum için benden çekindiğini ve bu yüzden cesaret edemediğini söyledi kadın bana. Onun da beni beğendiğini falan söyledi. Biraz daha yakın davran ona cesaret ver sana açılacak dedi. Ama onun bana karşı öyle bir şey hissettiğini ben pek düşünmüyorum. Öyle bir şey olsa benimle kahve içmek ister ya da mesaj atar benimle konuşmaya çalışır diye düşünüyorum ben. Sizce ne yapmalıyım? Ona biraz daha yakın davranayım mı? Sizler ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler.

X