Benimle ilgilenmesini nasıl sağlarım?

Merhabalar, ben bir kursa gidiyorum ve kurstan bir çocuğu beğeniyorum. Çocuk da o kadar efendi ve naif biri ki. Yani davranışları genel olarak öyle gözlemlediğim kadarıyla. Çocuk kursa annesiyle birlikte geliyor. İlk gün çocuk sadece bana elini uzatıp tanıştığımıza memnun oldum dedi ve bunu sadece bana yaptı. Daha sonraki günlerde annesiyle konuşma fırsatı buldum ve annesi benim güzel olduğumu söyledi. Annesiyle kol kola yürüdük, birbirimize sarılıp öptük bayağı bir konuştuk falan. Çocukla da normal bir şekilde konuşuyoruz ama her konuştuğum zaman da bana bakıyor hep. Mesela aklında tutmuş benimle ilgili bir şeyleri, ne iş yaptığım nerede oturduğum falan. Daha sonra kurstan başka biri bana kahin gibi sen ileride aşık olacaksın hem de çok yakından birisi bu dedi. Kim olduğunu sorduğumda onun olduğunu söyledi ve onunla aramda bir aura olduğunu söyledi ilk günden beri aramızda bir çekim olduğunu söyledi. Hatta biri daha dedi bunu o sıra ve bu çekimin herkes farkındaymış. Bir biz değilmişiz. Çok belliymiş bu. Ben mesafeli durduğum için benden çekindiğini ve bu yüzden cesaret edemediğini söyledi kadın bana. Onun da beni beğendiğini falan söyledi. Biraz daha yakın davran ona cesaret ver sana açılacak dedi. Ama onun bana karşı öyle bir şey hissettiğini ben pek düşünmüyorum. Öyle bir şey olsa benimle kahve içmek ister ya da mesaj atar benimle konuşmaya çalışır diye düşünüyorum ben. Sizce ne yapmalıyım? Ona biraz daha yakın davranayım mı? Sizler ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler.

ben bir kursa gidiyorum ve kurstan bir çocuğu beğeniyorum.

Çocuk kursa annesiyle birlikte geliyor.

İlk gün çocuk sadece bana elini uzatıp tanıştığımıza memnun oldum dedi ve bunu sadece bana yaptı. Daha sonraki günlerde annesiyle konuşma fırsatı buldum ve annesi benim güzel olduğumu söyledi. Annesiyle kol kola yürüdük, birbirimize sarılıp öptük bayağı bir konuştuk falan.

Ne kursuna gidiyorsunuz ? Kaç yaşındasınız ? Kursa annesiyle katılan çocuğu beğenmenizi anladım da; kadınla kısa sürede neden kolkola gezip, birbirinizi sarılıp öptünüz anlam veremedim.

Neden bırak dediniz bulaşma dediniz merak ettim
Canım benim bak..
30 yaşında bir adam annesiyle kurs kurs geziyorsa kesinlikle dişlerine göre gelin arıyorlardır. Biz sevgili oluruz, mutlu oluruz evleniriz gibi hayaller kurarken bir bakmışsın evlilik iki kişi yerine sen o ve annesi olarak yaşanır.

Çocuğa giden yolu anneden geçmek hiç bana göre bir hareket değil.

Belli ki kadın da oğluna kız aramaya gelmiş izlenimi veriyor. Kurs bahane der gibi.

Anne ön planda ise o iş olmaz.

Canım benim bak..
30 yaşında bir adam annesiyle kurs kurs geziyorsa kesinlikle dişlerine göre gelin arıyorlardır. Biz sevgili oluruz, mutlu oluruz evleniriz gibi hayaller kurarken bir bakmışsın evlilik iki kişi yerine sen o ve annesi olarak yaşanır.
Evet doğru ama Türk erkekleri zaten genel olarak anne kuzusu. Bunun için illa kursa annesiyle gelmesine gerek yok ki .

Eh bunu biliyorsan daha ne ozaman. Uzak dur yani
Mesela yakın bir arkadaşım eşiyle evli, eşi de anne kuzusu ve annesi ilk kızı beğeniyor oğluyla tanışmasını sağlıyor yani. Baştan kızı çok severken nişanlandıktan sonra karışmaya ve laf sokmaya başlıyor.

Mesela yakın bir arkadaşım eşiyle evli, eşi de anne kuzusu ve annesi ilk kızı beğeniyor oğluyla tanışmasını sağlıyor yani. Baştan kızı çok severken nişanlandıktan sonra karışmaya ve laf sokmaya başlıyor.
Eee bak işte örnekte var karşında..

Yani bu kadar hakimken herşeye neden olsun istiyorsun?

Kardeş bunla sizinki aynı değil ki 30 yaşında bir adamı annesi kursa götürüyor annesi

X