bepanthen evigen bemiks üçlüsü

sahmeran0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
10
8
26
merhaba arkadaşlar ben bepanthen evigen ve bemiks ampul aldım saçlarım için fakat ilk kez kullanacağım çok araştırdım ama şampuana mı katayım maske olarak mı uygulayım bilemedim aranızda kullanan işe yarayan bilgisini benimle paylaşabilir mi lütfen kafam çok karıştı ne yapacağımı bilemedim

Ben şampuana karıştıyodum bi de restorex saç uzatan sampuan bazen revox sampuan kullaniyodum revox pahali öbürü market şampuanı kizlar saçlarin ne cabuk uzuyo diyolardi saclarimi yaktigim icin oglan gibi kestirdim ben de yapcam yeniden

Ben şampuana karıştıyodum bi de restorex saç uzatan sampuan bazen revox sampuan kullaniyodum revox pahali öbürü market şampuanı kizlar saçlarin ne cabuk uzuyo diyolardi saclarimi yaktigim icin oglan gibi kestirdim ben de yapcam yeniden
Ampulleri karistirdiginiz şampuanı ne kadar bekletiyordunuz acaba

Bi süresi yoktu yaa bekletiyim diye aklimdan gecmedi karistirdim şiş gibi uzun ince biseyle yikayacagim zaman direkt kullandim:) insallah iyi gelir

Ampülleri bi kaseye kırıp birazda zeytin yağı ilave edin sonra saç diplerine parmaklarınızla iice yedirip daha sonra
saçlarınıza yayın ve hemen yıkamayın belli bi süre beklemesi lazım.

X