Bir derdim var deyip dahasını ekleyenler :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kurgu ile uğraşacağınıza kendinize daha verimli uğraşlar bulun. Bu şekilde siz daha komik görünüyorsunuz çünkü
Valla çok samimi cevap vericem, orada o kadar duygulu ve üzgündüm ki, gelen cevaplardan sonra makaraya vurdum, bu da bi çeşit baş etme yöntemi. Oha dedim bu insanlar gerçekten bunları yaşıyor ve yaşatıyor suan.

Ne yapayım ben duygularımdan kaçmam, bastırmam. Böyleyim işte. Mutluluğu da a

Aaa ağzım açık kaldı. Atma şu zehirli oku sonra muhattap alıp cevap yazıyorum. Benim olduğum yerde negatifliğe yer olmaz, aslında konunun içeriğinden bile anlamanız lazım tuhaf. Olumsuz duyguları çok suk deneyimlemem ne mutlu ki, benimle olanlar da deneyimlemez. Genelde modumuz yüksektir. Allah ya da enerji deyin, ne isterseniz.Bu yüzden siz belki alışıksınız kaoslara çatır çutur yazıyorsunuz ama ben afallıyorum. Bir kelime bile trigger ediyor, çünkü tanıdık bir duygu değil. Şimdi anlayabilmişsinizdir umarım. Sevgiler.
Ben ne demişim siz ne diyorsunuz başlıkla içerik farklıymış diyorum ki onu sonradan dedim ilk yazdığım mesaj okudum göz atma yöntemi ile ve anladığım şu şekilde idi demekti.
Ve yine aynı şeyi diyorum sürekli ben ben şeklindesiniz.
Benimle olan yer şöyle benimle olan kişi böyle benim olduğum yer böyle.
Ben ben.
İyi ki benim olanlar demiyorsunuz.
Tehlikeli buldum sizi çevrenizdekiler kolaylık vere

Ben ne demişim siz ne diyorsunuz başlıkla içerik farklıymış diyorum ki onu sonradan dedim ilk yazdığım mesaj okudum göz atma yöntemi ile ve anladığım şu şekilde idi demekti.
Ben ben.
Et pahalı ama et yemek önemli(!)

Ben ben.
Bende de tehlike işareti şu çevredekilere kolaylık versin lafı. Benim için bu lafı söyleyenin amacı can sıkmaktır ve bilinçli bir şekilde bunu yapmak için vakit harcayan biri iyi bir insan olamaz. Çok üzgünüm. O yüzden soyu tükenmekte olan bilmem ne sıçanını daha çöm düşünürüm sizden. Umarım yanlış anlamamışsınızdır

Prenseslikten, varoşluğa terfi etti adım adım. Eğlendiriyor gece gece.
Pardon varotik olarak ne gördünüz, dört bir yandan birşeyler yazılıyor, amaç da yok can sıkmak. Size bir laf ettiğim yok, kalp kırmıyorum. Mümkün olduğunda şakalaşacak cevaplar veriyorum ama çok gerginlik var sizlerde. Bir başlığa veya hiç tanımadığınız bana canınız bu kadar sıkıldıysa kendinizi bir gözden geçirin lütfen.

En kotusu ne biliyor musunuz ?

Sirf birkac dk/ saat eglenecegim diye, psikiyatrik rahatsizliklarla dalga geciyorsunuz.

Coklu kisilik bozuklugu numarasi cekiyor ve bu dertten gerçekten muzdarip olanları etiketliyorsunuz.

Yasiniz kac, olgunluk seviyeniz ne durumda bilemiyorum ama su eglenceye inanin degecek bir dert degil akil sagligi problemi ceken insanlari toplumda kucuk dusurecek su tarz hareketler.

Allah akil fikir versin.

Bende de tehlike işareti şu çevredekilere kolaylık versin lafı. Benim için bu lafı söyleyenin amacı can sıkmaktır ve bilinçli bir şekilde bunu yapmak için vakit harcayan biri iyi bir insan olamaz. Çok üzgünüm. O yüzden soyu tükenmekte olan bilmem ne sıçanını daha çöm düşünürüm sizden. Umarım yanlış anlamamışsınızdır
Ben soyu tükenen dodo kuşunu bile niye öyle olmuş diye düşünürüm ama sonra bir bakmışım aaa biz insanlar yapmışız.
Onun için sıçanı düşünmekten ziyade soyunu tüketenleri düşünmek daha mantıklı.
Bakın sizin gibi yaptım konuyu başka yere çektim ama doğru söyleyerek yaptım

Değil bu arada, başlık altına doluşmuş olanlardan ziyade benim başlığı açma sebebimi anlayabilen biri. Lütfen ortaya çıksın ben olmadığım, ben de çok isterim
Linç kampanyasına katılmadığım için linçleniyorum sanırım🤠 kizlar kendiniz diyorsunuz burada herkesin görüşü farklı diye. Ben okuyunca kötü bir elektrik almadim, herkes linçliyor diye ben de mi linçlemek durumundayım? Çok uzun bu ne ya ruh emicisiniz heralde yazanlar olmuş. Çok uzunsa okumazsın mesela bu yorumu yapmak niye ben de bunu anlamıyorum. Bence sevgi dili hakim olmali

Pardon varotik olarak ne gördünüz, dört bir yandan birşeyler yazılıyor, amaç da yok can sıkmak. Size bir laf ettiğim yok, kalp kırmıyorum. Mümkün olduğunda şakalaşacak cevaplar veriyorum ama çok gerginlik var sizlerde. Bir başlığa veya hiç tanımadığınız bana canınız bu kadar sıkıldıysa kendinizi bir gözden geçirin lütfen.
Yok yaw niye canım sıkılsın. Siz benim canımı sıkabilecek konumda değilsiniz ki. Şu an aklımda olan tek şey cilt bakımım. Bakımımı yapıp yatacağım. Benden size öpücük 💋

Hassas ve inci ruhlu birisiniz dedim diye fake hesap oldum tövbe est
Bilemem orasını ama sürekli dillerde dolanan “Burası hassas ruhlular için bir cehennem” lafı çok klişe.
Sizin dediğiniz bu klişe laf çok hoşunuza gitti ama Allah çevrenizdekilere kolaylık versin lafı ise yine klişe ama söyleyen kişinin karakterini belli eden bir laf oldu.
Evet hassas ruhlular böyle anonim yerler de dahil herkese laf atarak dolaşıyor hem de bir cümleden çıkarım yaparak kişilik analizi yaparak yapıyor bunu çok mantıklı.
Herhalde hassas ruhlu tanımımız değişik

Linç kampanyasına katılmadığım için linçleniyorum sanırım🤠 kizlar kendiniz diyorsunuz burada herkesin görüşü farklı diye. Ben okuyunca kötü bir elektrik almadim, herkes linçliyor diye ben de mi linçlemek durumundayım? Çok uzun bu ne ya ruh emicisiniz heralde yazanlar olmuş. Çok uzunsa okumazsın mesela bu yorumu yapmak niye ben de bunu anlamıyorum. Bence sevgi dili hakim olmali
Ayol ne alakası var? Yeni üyesiniz, konu açılır açılmaz üye olup sadece bu konuya minnoş minnoş yorum yapmışsınız. Dikkat çekmiş. Fake değilseniz değilsiniz. Niye bu kadar taktınız ?

Konular, konulara yapılan yorumlar ve üyeler hakkında topik açmak yasaktır.

Bu arada yorum yazanlara bilgilendirme amaçlı olsun, mavikazak ve Berlin Hanim aynı kişi değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X