Cilt Bakımı Ürünleri BEPANTHENE mucizesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
şuanda bilgisayar masamın üzerinde duruyor :icecream: ben yıllardır kullanıyorum.ama en son doktor çok kullanımda kıllanma yapar deyince ara sıra ve daha çok herhangi bir yara olduğunda izi kalmaması amacıyla kullanıyorum.yinede diğer kremlerden pek fayda görmeyince şu sıralar eskisi gibi kullanmaya başladım yerimseniben cildi yağlandırmadan kadifemsi yapan tek krem bence,yani ben öyle tespit ettim.çok uzun seneler sıklıkla kullandım kıllanma sorunuda yaşamadım ama yinede temkinli kullanıyorum artıka.s

şimdi okuyunca tüylenme falan yapıyor diye şaşırdım.ben yüzüm için iğneli eilasyna gidiyorum ve uzmanın epiden sonra bu kremi sürüyor.ben kkusunu ve yumuşacık yapmasını çok seviyorum.acaip rahatlatıyr insanı.ama bir pomadı birde kremi var.pomadı almayın yanlışlıkla.o diğerine göre daha katı.

kızlar ebru şallı'nın en severek ve güvenrek vücüdunun heryerine kullandığı kremin bepanthene oldugunu biliyor muydunuz?

ben akne tedavisi görüyorum şu anda..
ve BEPANTHENE yi dudaklarım için kullanıyorum..
eğer sivilcelere iii geliyo olsaydı hiç bu zorluklara katlanmazdım
ve doktorda direk bepantheneyi sivilceler için verirdi dimi cnim????

haklısın cnim.ama işe yarayıp yaramadığına bakarsak evet yarıyo yerimseniben
doktorlar genelde aspirin vermiyor ağrı için mesela ..ama içtiğimizde ağrımızı kesiyor mu kesmiyor mu :)

herkes yazıyor bende yazayım bari uzun zamandır kullanıyorum sivilcelerime çok ii geldi ve üstelik günde 2-3 kez kullanıyorum :)) faydasını gördüm tüylenme falanda olmadı yoksa yüzüm kıllanırdı.ama olmadı.merhem olanı yağlı ben kremini kullanıyorum o su bazlı olduğu için...mavi kapaklı olan merhemi benimkisi beyaz kapaklı.ayrıca kuaförümde merhemi kullanıyor o da memnun ben tavsiye ederim

bnde geçrdiğim ufak bi kaxa sonrası bacaımdaki yaralar için kullnıyorum.baya bi faydası oluyor...yara izlerim geçiyor.hmde hızlaa...bn 2,5 liraya aldm

merhaba arkadaşlar 4 yıldır bepanten kullanıyorum yüzümee 36 yaşındayım ve herkez 28 yaşımda olduğumu ssanıyorlarr gerçekten bence mükemmel bi kerm cildi yeniliyor besliyor ve kışıklıkları önlüyor ben hiç tüylenme yaşamdımm yüzümde şuana kadar içiniz rahat olsunn:))

krem miş sanırım merhem çok yağlıymış önceki yazılara baktım dahihoyyyt

merhaba arkadaşlar 4 yıldır bepanten kullanıyorum yüzümee 36 yaşındayım ve herkez 28 yaşımda olduğumu ssanıyorlarr gerçekten bence mükemmel bi kerm cildi yeniliyor besliyor ve kışıklıkları önlüyor ben hiç tüylenme yaşamdımm yüzümde şuana kadar içiniz rahat olsunn:))

Merhabalar.. Ben de bepanteni sık sık duyuyorum ama hiç kullanma şansım olmadı şimdiye kadar..Benim sivilce problemim yok..cildim karma..arkadaşım sen hangisini kullandın, burda merhemi ve kremi olduğu söyleniyo da..Ve hergünmü sürüyosun ? Bi de fiyatı nedir eczanelerden alıyoruz sanırım..bu arada vücut için olan bi ürünü yani losyonu filan varmı bepanthenin bilgin varmı acaba?? :1hug: :enbuyukkk:

benim küçükken alnım yanmıştı ve doktor bu kremi vermişti.sayesinde hiçbir iz kalmadı mucize gibi:dance::dance:

bende dün başaldım bepanthene kulaanmaya sivilceler için..bakalım bı faydası olacakmı..mutlaka yazarım..

arkadaşlar banada lazer sonrası bunu önerdiler tüylenme olsa önermezlerdi. ama tabi herkes kendi cildini daha iyi bilir. bende bi sorun yok. :nazar: bilginize arkadaşlar

X