Cilt Bakımı Ürünleri BEPANTHENE mucizesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben de kremini aldım 2gündür kullanıyorum ama benm yüzüm kızarmaya başladı bunu sürmeye başladığımdan beri kırmızı burun alın ve çene:S ama dokununca bir gariplik yok sanki daha temiz oluyor cildim.neden kızarıyor acaba:KK43:

kuzenimin yüzünde ayva tüyleri vardı dediğiniz gibi doğru cilde iyi geliyor yeniliyor fakat cildi yenilerkende tüyleri koyulaştırıyor fazlalaştırıyor kızlar yüzünde ayva tüyleri olanların sürmesini tavsiye etmem

kızlar şimdi bu bepanthene nin plus ını almak iltiyorum ama hem mavisi var hem sarı gibi olanı bilemedim. karma bi cildim var nemlendirici olarak kullancam. kullanan arkadaşlar hangisini almalıyım?? bi yardım ediverin :ecrin_bebek:

Bende bepanthen den memnundum ama cildiye uzmanları tavsiye etmiyorlar. doktor bana yüzüne kullanmamamı söyledi.

kızlar şimdi bu bepanthene nin plus ını almak iltiyorum ama hem mavisi var hem sarı gibi olanı bilemedim. karma bi cildim var nemlendirici olarak kullancam. kullanan arkadaşlar hangisini almalıyım?? bi yardım ediverin :ecrin_bebek:

fotoraf0002l.jpg

cnm ben dün bunu aldım benim cildim yağlı sivilcelerim war azcık onlar için aldım...

pesimistcim teşekkürler canımm ben de bugün aldım. bu gösterdiğin mavisinden o kadar iyi yorum okudum dayanamadım aldım. hepimize iyi gelir inşallah ilk başlarda her gün bi kaç hafta geçtikten sonra iki 3 günde 1 kullanmayı düşüüyorum. tüylenmeye tedbir. gerçi bu tüylenme olayına inanmıyorum çok. yani çok nadir kimi insanlarda bu şekilde bir reaksiyon göstermiş olabilir ama bunlar istisna durumlardır diye düşünüyorum :nazar: abartmadan kullanırsak işimize yarar diye. hem dün biraz araştırdım nükhet duru, filiz akın ve ebru şallı nın bu kremi kullandığını okudum. :kahve: ve bu ünlülerin ciltleri ne kadar canlı gerçekten... ayyy bize de yarasın.. aminn kaydirigubbakcemile5

Ben de kullanıyım bari bunu en son çare olarak izlerime.Biçok şey denedim cildim tabakalaştı sanki soyup atsam düzelcek.Aslında cildim yağlı ama kuru anlamadım :1no2: İnş. iyi gelir bu nemlendirici lazım cildime.Sonucunu yazarımCADIARZU

ARKADAŞLAR BU KREMı GÜNDE KAÇ KERE KULLANIYORSUNUZ HERGÜN MU KULLLANSAK BıŞEY OLUR MU ADAM AKILLI BıŞEY YAZIN KARMA KARIŞIK OLMUŞ :eek:klava:

Ben kullanmaya başladım.4 gün oldu.Cildimdeki izleri gecirmeye basladı çok memnunum.

Hergün gece yatmadan önce sürüyorum canım.Kıllanma yapıyomus diye sadece geceleri sürüyorum.Sık sürmemek gerekiyomus.

Kızlarr bende almak isterim bu ürünü.. ama bi kaç çeşidi varmış sanırım. bu bahsettiğiniz ürünü ne diyerek alacağım ? yani eczacıya ne diyim ? bepanthene merhemi mi kremini mi alacağım ? bide benim cildim karma onuda belirteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlarr bende almak isterim bu ürünü.. ama bi kaç çeşidi varmış sanırım. bu bahsettiğiniz ürünü ne diyerek alacağım ? yani eczacıya ne diyim ? bepanthene merhemi mi kremini mi alacağım ? bide benim cildim karma onuda belirteyim.

Bepanthene plus dersen verirler onlar zaten.Benimde cildim karma, plus aldım ben, kremini..

X