Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
lekeler üzerinde etkili değil hele eski lekeler üzerinde hiç etkisi yok
sadece cildi yatıştırıp azda olsa sivilceleri söndürüyor.
bence lekeler için kullanılmamalı..
yanağmda azda olsa izi var iyi gelir diye umuyrdm gelmez o zaman doktorun yolu gözktü bna

pepanten kremi ben gecen yil iki tup sabah aksam nemnendirici olarak kullandim duzgun bir sekilde sivilcem yoktu sadece cildime guzellik veriyordu :))) fakat sonra bende yuzde tuylenme yapiyor diye bir paylasimda okumustum simdi hic ama hic bir sey kullanmiyorummmm sadece sabun kesin tuy yapmadigindan emin olanlar paylasabilirlermi tesekkurler:))

offf bende sivilcelerimden çok şikaetçiyimmm salı günü doktora gidicem 3 aydır suratım sivilce tarlası gibi çok mutsuzum :KK43:(

Geçen gün gazetede Filiz Akın'ın yüzü için bepantenden başka krem kullanmadığını okudum.

Kardeşim sivilce tedavisi süresince yatıştırsın ve nemlendirsin diye hep bepanthen kullandı gerçekten cildinde leke filanda kalmadı ayrıca bende cildimi nemlendirmek için alerjik bir cilde sahip olduğumdan kullanıyorum ve iyi geliyor yatıştırıyor hemde gayet uygun

ben de işe yaradığı konusunda çok bilgi aldım fakat denemedim

bepanthene kalkmış ama biliyorsunuz diil mi.bepanthol oldu artık.sanırım aynı etkidir.bir de bana cildi yağlandırır gibime geliyor tabi hiç kullanmadım cildime.

bephantene hala bephantene, bephantol ayrı yanı alakası yok. yakın zamanda aldık çünkü. epilasyondan sonra öneriyolar genelde ve dövme yaptırdıktan sonraki bakımda, yani tahrişe iyi geliyo ama sivilce izlerini nasıl etkiler bilmiyorum. konuyu açan arkadaşın yüzünde ciddi değişiklik olmuş ama, umut verici. benim yanaklarımda hiç sivilce çıkmıyo sadece çene ve üst dudağa yakın yerlerde çıkıyo ve kesinlikle ellemediğim halde her kuruyan sivilcenin ardından mor ve kahverengi gibi izler kalıyo. bunun için özel bi hastanede cildiyeye başvurmuştum acnelyse vermişti. özelliği cilt yenilemesi sanırım ama yüzümü inanılmaz soydu. fondoten süremiyodum zaten pudra hak getire :KK1: dışarı çıkamıyodum o halde. sonrasında da soyulan bölgelerde görülür bi kızarıklık kaldı.

bephantene'i denicem ama tek korkum sivilcelendirmesi, yağlandırması çünkü yağlı diye biliyorum. :KK45:

Merhaba kızlar ben bugün eczaneden Bepanthol krem aldım, Bepanthen istedim ama kadın sadece ismi değişti diyerek bunu verdi üzerinde el ve yüz için cilt kremi yazıyor, bepanthen gibi mavi renk tıpkı. İçime kurt düştü ama bir de burada danışmak istedim, sizce ikisi arasında çok bir fark var mıdır?

Merhabaa :KK16:

Benim de sorum olucak,sayfalar çok fazla o yüzden tamamını okuyamadım daha önce sorulduysa kusurabakmayın.

Benim de çene bölgem de var sivilce izlerim 4 gündür kullanmaya başladım fakat şunu merak ediyorum krem sürmeden önce her hangi bir sabun ya da temizleme jeli kullanıyormusunuz?

Ben önce bal özlü sabunla yıkayıp kremi sürdüm ama yanlış bişey de yapmak istemiyorum açıkçası :KK31:

karma bir cilt yapım var, ve bepanten bende daha çok sivilce çıkarttı,memnun kalanlar var ama olmadı, birkaç kez denedim, sonuç aynı sivilcelendi cildim

ben bepanten krem kullandım cilt lekelerim için cildim çok güzelleşti lekelerim kayboldu
fakat inanılmazzz derecede yüzümde tüylenme yaptı...sakın yüzünüze kullanmayın sakın....

kullanıcı yorumlarına kanıp cildi güzelleştirdiğine inandığım proctolog adlı ilacı 2 saat önce yüzüme sürdüm.göz altlarımın halkalarını alır sanıyordum 2 saat sürmedi yüzüm biraz yandı kırış kırış etti.yüzümü hemen yıkadım.deneyen varmı bunu yoksa bu bana özel mi oldu?

Ben de sonucumu yazıyım bari,sonuç malesef bende de hüsran oldu daha çok sivilcelenme yaptı bende bıraktım şimdi kükürtlü sabun aldım anında kurudu sivilcelerim aklınız da bulunsun yağlı cilde sahip olanlar

Son düzenleme:
X