Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kullanıcı yorumlarına kanıp cildi güzelleştirdiğine inandığım proctolog adlı ilacı 2 saat önce yüzüme sürdüm.göz altlarımın halkalarını alır sanıyordum 2 saat sürmedi yüzüm biraz yandı kırış kırış etti.yüzümü hemen yıkadım.deneyen varmı bunu yoksa bu bana özel mi oldu?

hemoroid kremini neden yüzünüze kullandınız?

ben bepanten krem kullandım cilt lekelerim için cildim çok güzelleşti lekelerim kayboldu
fakat inanılmazzz derecede yüzümde tüylenme yaptı...sakın yüzünüze kullanmayın sakın....

bephanten kremin adı değişti bephantol oldu. ve artık yüze de kullanılabilecek bir krem oldu, üzerinde el ve yüz için yazdığı için, tüylenme yapmıyor olması lazım...

Bepanthol'u yeni çıkan sivilcelere sürdüğünüzde sivilceyi daha da büyütüyor deri yenileyici olduğu için,sivilce izlerinde oldukça etkili.

Arkadaslar su bepanthen cremin resmiki biri veya konu sahibi cekip koysun allah razisi icin...her kafadan bises cikiyor..anlasilsin hangi krem lütfen!

benim bildiğim bepanthen pişik kremi nasıl oluyormuş bu :)

Arkadaşlar benimde yanaklarım sivilce doluydu. Doktora gittiğim halde hiç bir yanıt alamadım. Eczaneden bepanten aldım kullandım onun öncesinde de yüzümü temizlemek için otacının kükürtlü sabununu kullanıyorum. Ve şu an cildim gayette düzgün. Harika oldu. Evet bepanten yağlı bir krem ve az sürmek gerekli. Cildim de yağlı ve hiç de sivilce yapmadı. Şu an geçtiği içinde Hematen diye bir krem var onu kullanıyorum. Oda ipek gibi yaptı cildimi. Tüylenmede yapmıyor ciltte. İnanmayın derim.

hangisinden bahsediyorsunuz acaba ona göre ben de deniyecepim de

bepanthen kullanmıyorum tüylenme yaptığı için bir de bepanthol var yüzde de kullanılmak için üretilimiş onu kullanıyorum ben ama yeni çıkan sivilceler varsa onların üzerine sürmüyorum çünkü hücre yenileyici bir krem olduğu için sivilceleri olgunlaştırıyor, ben içine birşey katmadan sürüyorum yüzüme.

bepanthen kullanmıyorum tüylenme yaptığı için bir de bepanthol var yüzde de kullanılmak için üretilimiş onu kullanıyorum ben ama yeni çıkan sivilceler varsa onların üzerine sürmüyorum çünkü hücre yenileyici bir krem olduğu için sivilceleri olgunlaştırıyor, ben içine birşey katmadan sürüyorum yüzüme.

teşekkürler denicem :)

her ciltte aynı etkıyı yapmıyor canım
bana yaramıyor ben kil maskelesı ve papatya sabunu ıle cildimi düzelttm bepanten cildimi azdırıyo yaglanma yapıp sıvılcelerımı çoğaltyor :)

bepanthol kesinlikle çok iyi

Bunu ilk defa duydum :) cildimde çok sivilce lekesi var ama ne denesem hepsinden kötü sonuç alıyorum yazın başından beri sadece dove sabun kullandım ve ciddi şekilde azalmıştı sivilceler ve lekeler.. ama maalesef 1 hafta kadar garnier saf ve temiz 3 ü 1 arada kullandım ve geçireceğine lekeler daha kırmızı oldu ve bi kaç tane sivilce çıktı :KK43: bütün uğraşlarım boşa gitti umarım bu işe yarar

kesinlikle katılıyorum bepanthene harika bir kremdi ciltte bıraktığı yumuşacık hissiyle cidden sivilce konusunda işe yaramasıyla cildi yenilemesiyle...ancak bepanthene artık bepanthol oldu ve bu basit bir isim değişimidir deyip aldığım şeyin eskisiyle hiç alakası yoktu. mavi büyük ve üstünde cilt kremi yazandan bahsediyorum. öyleki sürdüğümde ciltten emilmeyen ve yağlı his bırakan bir kreme dönüşmüş. bunu eczacıya sorduğumda içeriğinin değişmiş olabiliceğini söyledi. piyasadaki sıradan yağsız nemlendiricilerden hiç bir farkı kalmadığı gibi ciltte bıraktığı his ile onlardan daha kötü olduğunu söyleyebilirim. belki şikayet almışsa firma toparlamıştır ben haziranda aldım ve bitmesi için el kremi olarak kullandım... benim gibi düşünen arkadaşlar var mı merak ediyorum ?

X