Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

selam canım bende farkettım kı gecen sene cok ıcmıstım. Sımdı o kadar ıcemıyorum mıdem kaldırmıyor. Bahsettıgın kapsulu ve karısımı nerden ve ne kadara aldın canım. Eczaneden falan mı.. Cevaplarsan sevınırım..
yaa bende cayını ıcemıyorum ondan bu macununu aldım vee yanında da hedıyee kapsülü var hedıyesıymıs hehee
ben 20 tl aldm canım aktardan
eczanelerde varmıs ama 47.5tl
aktar kampanya yapmıstı hihoyyyt canım ınternetde dee 47.5 tl ama arastır sen aktarlara felan bak bulursun bencee adı muhtesem beşli(herbal harmony)

merhaba kızlar,ben 1,5 aydan fazladır tüketiyorum bu çayı,normalde tansiyonum çok düşüktür ve kansızlık problemim vardır ama bu çayın hiçbir yan etkisini görmedim.aksine faydasını gördüm ,çok sık grip nezle olan kışları hep hasta olan ben bu çayı içtim içeli ne grip oldum ne nezle.gerçi şuan çok hastayım ama başka sebepten ötürü.halsizliğinizin ve kabızlığınızın başka bir nedeni vardır bence kızlar çaydan değildir

Ben geçen yaz bu çayı içip sporla ve genelde herşeyi yiyerek bir ayda 7 kilo vermiştim geride almadım.. Ta kiii antidepresan kullanana kadar.. Şimdi gene spora başladım daha bir ay olmadı ve 6 kilo verdim :)
Ama ben şu anda sadece yeşil çay ve ısırgan otu içiyorum beşi bi yerdeye tekrar başlıcam..
Bakın ben her öğün zahmetli olmasın diye orta boy reçel kavanozlarına bu otlardan 1 er çay kaşığı koyup rafa kaldırıyordum içeceğim zaman yada gezmeye gittiğimde kavanozumuda yanıma alıyodum çok kolaylık oluyordu bana.. Taze taze içmek çok önemli..

arkadaşlar düşük tansiyon olanlarda bu belirtiler olabilir bu yüzden kekik bitkisini cıkarsınlar çünkü kekigin tansiyon dengeleyici özelligi var bu yüzdende düşük tansiyon olanları etkileyebilir birde kekik bitkisini çıkartıp deneyin bu çayda en önemli işi gören biberiye funda zaten

ben de içiyorum 1 haftadır ama hiç bi değişiklik yok bende. diyet yapıyorum, spor yapıyorum. gram eksilmedim. ama biraz sıkılaştım gibi. bol geliyo kıyafetlerim. daha iyi hissediyorum. sanırım reglden dolayı kilo veremedim.. ama içimden bi ses vereceğimi söylüyo :içelim:

merhaba kızlar,ben de içiyorum bu çayı,içinden kekiği çıkardım ve kiraz sapı ekledim ben.Verdiğim toplam 3-4 kilo.ama görenler inceldiğimi söylüyor.Ben de farkediyorum.bir de nivea body my silhoutte aldım.kullanmaya başlayacağım şu reglim geçsin bir.
Gözüm hem soğan suyunda hem de sandaloz sakızında.Ama sanırım soğan suyunu devamlı 15 gün içeceğim.Bakalım ne olacak.o sandaloz iğrenç bir şey ya.ne yaptıysam içmeyi başaramadım.fisfisfis

yaa bende cayını ıcemıyorum ondan bu macununu aldım vee yanında da hedıyee kapsülü var hedıyesıymıs hehee
ben 20 tl aldm canım aktardan
eczanelerde varmıs ama 47.5tl
aktar kampanya yapmıstı hihoyyyt canım ınternetde dee 47.5 tl ama arastır sen aktarlara felan bak bulursun bencee adı muhtesem beşli(herbal harmony)

mrb oncelıkle tesekkurler sorumu yanıtladıgın ıcın, nette arastırdım sadece bıryerde acıklamalı olarak buldum. dedıgın gıbı 47,5 tl. buranında satısı durmus. hıcbır bılgı edınemedım yanı. ben mardındeyım burda bulabılır mıyım acaba... sen kullanıyormusun arkadasım bu arada nekadardır kullanıyorsun. faydasını gordunmu..

mrb oncelıkle tesekkurler sorumu yanıtladıgın ıcın, nette arastırdım sadece bıryerde acıklamalı olarak buldum. dedıgın gıbı 47,5 tl. buranında satısı durmus. hıcbır bılgı edınemedım yanı. ben mardındeyım burda bulabılır mıyım acaba... sen kullanıyormusun arkadasım bu arada nekadardır kullanıyorsun. faydasını gordunmu..

canım bulursun sanırım orda da aktarlara bak ben faydasını gördüm evet ama tabı dıyetde yapıorum ama canım onu bulamazsan HERA CAYI al cünkü benım arkadas onu kullanıyor vee asırı memnun ben bu karısım bıtınce ona baslıyacam ve bu hera cayı wc cok cıkarıyormus kabızlıgada son yanı hehehee kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar,ben de içiyorum bu çayı,içinden kekiği çıkardım ve kiraz sapı ekledim ben.Verdiğim toplam 3-4 kilo.ama görenler inceldiğimi söylüyor.Ben de farkediyorum.bir de nivea body my silhoutte aldım.kullanmaya başlayacağım şu reglim geçsin bir.
Gözüm hem soğan suyunda hem de sandaloz sakızında.Ama sanırım soğan suyunu devamlı 15 gün içeceğim.Bakalım ne olacak.o sandaloz iğrenç bir şey ya.ne yaptıysam içmeyi başaramadım.fisfisfis

arkadaşım sandorozu kullanmak zor bence keten tohumunla falan karıştır ye meyve suyunun içinde yada suyla iç anca öyle rahat kullanabilirsin

beşi bi yerdenin içine toz tarçın koymanızı tavsiye edebilirim. daha içimsel bi çay oluyo. belki de ben tarçını çok sevdiğim için hoşuma gitmiştir

Tarçının tatlı isteğini bastırma özelliği olduğunu okumuştum. Hem tatlı isteğimi hem de yemek yeme isteğimi bastırdı bu çay. çok memnunum ben valla sositososito

kızlar merhaba bende bu çayı denicektim dün ama mate yaprağı çok pahalı 1 kilosu 100 tl mış :1shok:
şaşırdım kaldım sizler ne kadarını kaç liraya aldınız merak ediyorum valla

matenin pahalı olduğunu ben de duydum. aktar bana 5 çayı ayrı ayrı paketlenmiş olarak 7,5 milyona verdi. matenin paketi küçücüktü gerçekten. pahalı olduğu için sanırım..

kızlar merhaba bende bu çayı denicektim dün ama mate yaprağı çok pahalı 1 kilosu 100 tl mış :1shok:
şaşırdım kaldım sizler ne kadarını kaç liraya aldınız merak ediyorum valla

merhaba canım, 1 kg çok fazla zaten,hepsinden 50 şer gr aldın mı yetiyor

Arkadaşlar en sonunda bende bu çaya başladım. Ama benim merak ettiğim bu çayı bir oturuşta 4 bardak olarakmı tüketmek iyi yoksa gün içine yaymakmı daha iyi sizler hangi şekilde kullanıyorsunuz.

bende artık az bir ücretle alırım nekadar gelirse ne yapayım ama zayıflamada en etkili olan mateymiş kızlar

Arkadaşlar en sonunda bende bu çaya başladım. Ama benim merak ettiğim bu çayı bir oturuşta 4 bardak olarakmı tüketmek iyi yoksa gün içine yaymakmı daha iyi sizler hangi şekilde kullanıyorsunuz.
şekerim bir oturuşta 4 bardak içene yuhh derim :mymeka: ben sabah evden çıkmadan birde akşam yemeklerinden sonra tüketiyorum.yani günde iki büyük fincan içiyorum. gün içerisindede bolbol yeşilçay ve biberiye tüketiyorum

slm kızlar ben bu çayı kullandın veegerçekten faydasını gördüm ama tabi diyette yaptım insanın iştahını kesiyo ve kabızlık ,hazımsızlık problemini ortadan kaldırıyo ben tam17 kilo vermiştim ama boğazımı tutmayınca 10kilosunu geri aldım neyse bu sefer kararlıyım ama vericem inş tabi yine devam ediyorum bu çayı diyetle beraber

X