Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

evt kıslar ben de 4 kılo verdım dıyetle beaber ama :))))
sımdık gerı almaya baslıyorum cünkü su bogazımı tutamıyorum yaaaaaaaa :çok üzgünüm:
caya devam kıslarr pes etmeyelım :içelim:

ben eczaneden sallama poşet aldım, şimdi ben bunu 3 kez öğün öncelerinde mi kullanacağım lütfen cevap yazsın bilen biri

buu çayı kullanalı 5 gün oldu ama gram vermemişim cm incelmemişim ayrıca gaz yaptı..15 gün kullanacağım pes etmek olmaz ,) inş. vereceim. bu arada matenin pahalılığından söz edilmiş galiba ben burda aktardan aldım 250 gr 5 tl. ayrıca paketli.

kıslarrr cay nasıl gıdıyorr yaa form cok bos kalmıss ............-tatlicadiarzu-

kıslarrr cay nasıl gıdıyorr yaa form cok bos kalmıss ............-tatlicadiarzu-

diyet,spor ve çayla beraber yoluma tam gaz devam ediyorum.hastalık,regl...dolayısıyla 20 gündür kilo veremedim ama almadımda.bu hafta kilo vereceğime eminim tartılmadım ama giysilerden anlıyorum.pazartesi kilomu sizle paylaşırım kızlar.umarım sizde de durumlar iyidir

ben yanlışı nerde yapıyorum.ekmek neredeyse hc yemiyorum.diyette olmasamda yedklerime dikkat ediyorum.yanlız işte öğrenci olduğumuz için hareket problemi var ben başlayalı 8 gün oldu hcbirsey kaybetmedm..bi yerde hata mı yapıyorum acaba.ama 15 gün dwm ne olursa olsunn

bende iki hafta önce başladım bu çaya hiç aksatmıyorum yemeğide kestim ona rağmen 2 kilo verdim ama olsun ben hala umutluyum:) iştahımı kesti ıyy o kekiğin yoğunluğundan olsa gerek:eek: devam bakalım inş fazla olan 6 kilomun kalan 4unude verebilirimsengözlerimebaksanab

arkadaşım yaldız değilsin. bende tam 4 gün boyunca günde 3 su bardağı içtim. ama mide kazınmasından başka bir şey hissetmedim. yaaa hiç acıkmadığım kadarıyla acıktırtı beni bu karışım ve bıraktım artık.

ben normalde yeşil çay biberiye ve kekik içen birisiyim ama ayrı ayrı tabi. hiç böyle olmamıştım. bu bitkileri karıştırıncamı böyle oldu ne oldu anlayamıyorum.bu karışım bana ters repti.
diğer kullanan arkadaşlar sizde mide kazınması aşırı bir iştah olmadımı:uhm:

arkadaşım bu çayın en önemli özelliği metabolizmayı hızlandırması..yani normalde yaktığından daha fazla enerji yakıyosun iştahının açılması bu açıdan normal..ama yanlış delisen kekik işhat kapatır..çayları tek tek bi araştır istersen biri iştah kesiyodu..onun oranını artırırsın..belki ozamn işe yarar

Merhaba,

araniza yeni katildim, özellikle bu ba$likta yazilanlara bakinca, bir cok arkada$in bu otlarin almanca kar$iligini sordugunu gördüm. Bende Almanyada ya$iyorum, gerekli bütün otlari temin ettim ve 3 gündür günde 2 defa iciyorum, bakalim bir sonuc verecek mi. Gelelim Almanyada ya$ayan ve bu cayi icmek isteyen arkada$lara.

Ye$il Cay-Grüner Tee (Gunpowder cinsini alin, en ucuz olani ve trde de aktarlarin sattigi ye$il cay bu) Tee-Shoplarda fiyatini bilemicem, benim fasli arkada$larim var, faslilar hep ye$il cay iciyorlar, onlara sipari$ verdim, 500g 2,50€ye geldi.

Mate-Yapragi-Mate-Tee heryerde bulabilirsiniz, ben neredeyse her $ehirde $ubesi olan tee-gschwender'den aldim. 2 ce$idi var Mate grün ve Mate geröstet. Siz Mate grün'ü alacaksiniz. 150g paketi 3,75€ eger sizin ya$adiginiz $ehirde tee-gschwender $ubesi yoksa, eczanelerden, real, kaufland vs gibi büyük marketlerden ya da dm, rossmann gibi drogerielerden de temin edebilirsiniz mateyi.

Kekik-Thymian bunu da her yerde bulabilirsiniz zaten. 100g 1,30€ verdim ben

Biberiye-Rosmarin bu da yine her yerde bulabileceginiz bir ot 50g 1€ya aldim.

Funda yapragi-Heidekraut/Erika bunu sadece eczanelerde bulabilirsiniz. Benim gittigim eczane maalesef sadece 250g paketlerde getirebiliyordu. Kac senede bitiricem 250g fundayi onu merak ediyorum ama ne yapalim artik :))) 250g yakla$ik 6€ verdim.

Madem bu kadar ki$i denemi$ ve olumlu sonuc almi$, o zaman denemekte fayda var diyorum. Kekigin kokusu ve tadi cok baskin geliyor bana, o yüzden kekikten yarim ka$ik kadar koyuyorum sadece.

Son düzenleme:
kızlar ya ben bu çaydan bişi anlamadım her gün yapmasamda içiyorum yemeklerden öncemi iiçilcek sonramı gün içindemi 1 lt içilcek sabah aç karnına içilcekmi sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurummm a.s.

kızlar ya ben bu çaydan bişi anlamadım her gün yapmasamda içiyorum yemeklerden öncemi iiçilcek sonramı gün içindemi 1 lt içilcek sabah aç karnına içilcekmi sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurummm a.s.

şekerim ben her sabah evden çıkmadan aç karnına 1 fincan içiyorum akşamlarıda yemekden sonra 1 fincan tüketiyorum.benim zayıflamamda etkisi olduğuna inanıyorum

Merhaba,

araniza yeni katildim, özellikle bu ba$likta yazilanlara bakinca, bir cok arkada$in bu otlarin almanca kar$iligini sordugunu gördüm. Bende Almanyada ya$iyorum, gerekli bütün otlari temin ettim ve 3 gündür günde 2 defa iciyorum, bakalim bir sonuc verecek mi. Gelelim Almanyada ya$ayan ve bu cayi icmek isteyen arkada$lara.

Ye$il Cay-Grüner Tee (Gunpowder cinsini alin, en ucuz olani ve trde de aktarlarin sattigi ye$il cay bu) Tee-Shoplarda fiyatini bilemicem, benim fasli arkada$larim var, faslilar hep ye$il cay iciyorlar, onlara sipari$ verdim, 500g 2,50€ye geldi.

Mate-Yapragi-Mate-Tee heryerde bulabilirsiniz, ben neredeyse her $ehirde $ubesi olan tee-gschwender'den aldim. 2 ce$idi var Mate grün ve Mate geröstet. Siz Mate grün'ü alacaksiniz. 150g paketi 3,75€ eger sizin ya$adiginiz $ehirde tee-gschwender $ubesi yoksa, eczanelerden, real, kaufland vs gibi büyük marketlerden ya da dm, rossmann gibi drogerielerden de temin edebilirsiniz mateyi.

Kekik-Thymian bunu da her yerde bulabilirsiniz zaten. 100g 1,30€ verdim ben

Biberiye-Rosmarin bu da yine her yerde bulabileceginiz bir ot 50g 1€ya aldim.

Funda yapragi-Heidekraut/Erika bunu sadece eczanelerde bulabilirsiniz. Benim gittigim eczane maalesef sadece 250g paketlerde getirebiliyordu. Kac senede bitiricem 250g fundayi onu merak ediyorum ama ne yapalim artik :))) 250g yakla$ik 6€ verdim.

Madem bu kadar ki$i denemi$ ve olumlu sonuc almi$, o zaman denemekte fayda var diyorum. Kekigin kokusu ve tadi cok baskin geliyor bana, o yüzden kekikten yarim ka$ik kadar koyuyorum sadece.

cok tesekkur edrim canim,a.s.gercekten cok mutlu olduma.s.

merhaba bende bu gün 5 li mucize karışımı zayıflama çayını aldım şu anda ilk bardağımı içiyorum, açmı tokmu bilmiyorum internette araştırdım ama hiç birisinde doktorlar aç yada tok diye belirtmemiş,aktarım aç karnına dedi.İçipte faydasını gören varmı benneyaptımki yada içipte bana yaramadı diyen varmı.:1no2: Lütfen bilgilendirin beni birde tadı çok kötüymüş gaz verinde içeyimdelikafadulden

bende 3 gündür içiyorum ama henüz anlamış değilim etkisini:))faydası olursa yazarım arkadaşlar:CüvCüv:

Kızlar ben yaklaşık 2 hafta içtim ve 3 kilo gitti tabi dikkat ettim yediklerime ama emzirdiğim için bırakmak zorunda kaldım şimdi de dikkat ediyorum ama gitmiyor bence verdiğim o üç kilo çayın etkisinden ,tadı da benim hoşuma gidiyordu hatta bugün ablam içerke canım bile çekti yasak ya :)) emzirmeyi kesince ilk işim çaya devam etmek olacak bence herkes denemeli,gerçi her bünyede farklı etki gösteriyor sanırım birinin iştahını kapatırken bazıları da iştahım açıldı yazmış mesela..

yaklaşık 1 yıldır bu çay zayıflama trendi bir numara en çok talep gören karışım tavsiye derim ben 2.5 ayda 7 kg verdim. birde beşi bir yerde çayının pratik kulanımı için sallama çayını yapmışlar ben işte iken onu kulanıyordum. (mindivan beşi bir yerde tavsiye ederim ) birde zayıflama ürünleri hemen hepsi aç karnına kulanılır ki iştahı kessin maksadı ile yemeklerden 30 dk önce :)

arkadaşlar bende kullanmak istiyorum bu çaydan ama tam olarak nasıl demleniyor kaç dakika demleyip süzüyoruz yoksa süzmüyomuyuz yardımcı olurmusunuz lütfen

X