Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

Kızlar bende 1 ay kullandım ama bendede tam tersı ŞıŞkınlık ve kılo yaptı
ama elma sırkesı bal karıŞımı daha bı sÜzdÜ benı

lahana suyu nasıl oluyo canım ve başka neler yaptın anlatsana azcık:KK43:

iki gündür tekrar basladim 1kilo100gram daha vermisim 63tüm 61.9olmusum
sadece yemeklerden önce günde üc kere bir bardak iciyorum sabah ögle aksam birde ekmegi ve sekeri kestim seker yerine tatlandirici kullaniyorum

Tv da dinledim. Doktor çabuk verilen kiloların kesinlikle su ve kas olduğunu urgulayarak söyledi. Ayda 3-5 kilo veriliyorsa bbu yağ dır dedi. önemli olan vucudumuzdaki fazla yağları vermek.
Kısa zamanda kilo vermek yani su ve kas vermek sağlık açısından çok tehlikeli olduğunu söyledi. çok ciddi sağlık sorunları olabilirmiş.

Aman dikkat edin.

Lütfen bebekleri olanlar emzirenler kendinizi ailenizi ve özellikle çocuklarınızı düşünün.

ben bu cayi iki kere denedim ve o gun kafami kaldiramadim tansiyonum normalde hep dusuktur cayi icince iyice dustu cok kotu oldum sizce cayla ilgidi var mi yada basina boyle birsey gelen?

ben bu çayı içince nedense çok fazla sivilcem çıkıyor. ergenlikten çıkalı da çok oldu

yok valla benimde tansiyonmum hep düşük ama bende olmadı.Başka şeyler bana da zaman zaman yaapr ama bu çay yapmadı.ama nasıl 5i bir yerde içiyosunuz.ben özel yapım bi firmadan aldım netten sipariş verdim geldi.aktardan değil yani.adam diyo ki 5 ot ama onların miktarları önemliymiş esas.

ben turkiyeye tatile gidince alip buraya getirmistim aktardan aldim hepsi posetler halinde aktardaki adam bir litre kaynamis suya hepsinden birer cay kasigi koyup 10 dakika demleyip ic demisti yanlis mi yapiyorum acaba

ben sandaloz sakızı elma sirkesi ve 5 i bir yerde ile kilo vermiştim.günde 4 bardak içiyorum ben.tekrar başladım dün bakalım bu sefer nolcak

ben sandaloz sakızı elma sirkesi ve 5 i bir yerde ile kilo vermiştim.günde 4 bardak içiyorum ben.tekrar başladım dün bakalım bu sefer nolcak

hangisinden 4 bardak içiyordun.elma sirkesi sandalozu nasıl kullandın ve başka bişey yaptınmı he bi de kaç kilo verdin ne kadar zamanda yazarsan seviinirim.akannehir

hangisinden 4 bardak içiyordun.elma sirkesi sandalozu nasıl kullandın ve başka bişey yaptınmı he bi de kaç kilo verdin ne kadar zamanda yazarsan seviinirim.akannehir

sabah ılık bir bardak suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi ve bir tatlı kaşığı sandaloz birlikte içiyodum.akşamda aynısı.beşi bir yerde çayımıda 1 lt su ile demleyip içiyodum 4 bardaktan azcık fazla çıkıyodu

kızlar 5li karışım ile arkadaşlarım bayağı kilo verdiler 2 arkadaşım kulandı..akşamları düzenli yürüyüş yapıyorlardı..2side 3 ayda yaklaşık 7 kilo verdi..bende bi başlayıp bir bırakıyorum ama 1 hafta olmadan kilo veremedim diyodum..şimdi yine başlıycam umarım devam ettirebilirim..bende kabızlık yapıyor du..bu çayın dışında yeşil çayda içcem günde 2 bardak..ayrıca 1,5 litre su...umarım 5 kilo verebilirim kısa zamanda..hedefim bu ...

benı acayıp kotu etkıledı.tansıyonum tuhaf oldu.basımı kaldıramadım.cok dokundu.ama arkadasım tıg gıbı oldu.:KK43:((((

ben dün akşam başladım...
anneme aldırdım aktar kadın hepsini poşete hazırlamış zaten...
ama 10 tl tuttu bnimkiler.zam geldi sanırım:)
şimdi sabah kahvaltıdan sonra bir akşam yatmadan bir bardak içiyorum...
iş yeri için kağıt demlik poşetler aldım kolay olsun diye...
bakalım snuç ne olacak...

benı acayıp kotu etkıledı.tansıyonum tuhaf oldu.basımı kaldıramadım.cok dokundu.ama arkadasım tıg gıbı oldu.:KK43:((((

bu çaylar sürekli içildiğinde tansiyon düşüklüğü, mineral bozuklukları, böbrek sorunları yapar. ayrıca çok fazla su attırdığı için kişi kilo verdim sanır, oysa giden yağ değil, sudur..

X