Beta hcg 1.20

Bir de şeyi merak ediyorum sanırım senin betan çok erken bir zamanda 1.20 çıkmış yeni üzerinden neredeyse 14 gün geçtikten sonra yükselmiş anladığım kadarıyla. Normal de beta döllenmeden 10 11 gün sonra yükseliyor diye biliyorum. Acaba bu ilk başta 1.20 çıkması gebelikle alakalı olmadan denk mi gelme oldu? Kendimi boş yere umutlandırmak istemiyorum bir yandan da akılma bu gelince de sorayım dedim. Sen ne düşünüyorsun bu konu da ya da doktor bir şey dedi mi?
Şimdi ben önce adet oldum 9 ocakta 15 ocakta adetim bitti 19 ocakta da mesanede yanma kan gelme oldu kasıklarım falan ağrıyodu regl ağrısı vardı bende sağlık ocağına enfeksiyon diye gittim ayriyetten betaya da baktırdım 1.20 çıktı sonra adetime 1 hafta kalası yine baktırdım betaya 1.20 çıktı adetime 4 gün kalası evde idrar testi yaptım pozitif di direk hastaneye gittim betama baktırdım 58 daha adetime 4 gün vardı

Merhaba inşallah herkes hayallerine kavuşur

Adetime 5 gün var sabah kan testi verdim 1.21 çıktı bilgi alabilirmiyim rica etsem

Benimde hemen hemen öyle çıkmıştı adetine 2 3 gün kalası idrar testi yapmanı öneririm
29 unda çatlatma iğnesi oldum işte bir bakim derim karın kasık ağrılarım vardı 1,21 çıktı doktor direk negatif dedi adet gecikirse test yapabilirsin dedi inşallah sizin ki gibi değerlerim yükselir

29 unda çatlatma iğnesi oldum işte bir bakim derim karın kasık ağrılarım vardı 1,21 çıktı doktor direk negatif dedi adet gecikirse test yapabilirsin dedi inşallah sizin ki gibi değerlerim yükselir
İnşAllah canım rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşAllah 🤲

Şimdi ben önce adet oldum 9 ocakta 15 ocakta adetim bitti 19 ocakta da mesanede yanma kan gelme oldu kasıklarım falan ağrıyodu regl ağrısı vardı bende sağlık ocağına enfeksiyon diye gittim ayriyetten betaya da baktırdım 1.20 çıktı sonra adetime 1 hafta kalası yine baktırdım betaya 1.20 çıktı adetime 4 gün kalası evde idrar testi yaptım pozitif di direk hastaneye gittim betama baktırdım 58 daha adetime 4 gün vardı
Yani 2 Şubat'ta 58'e yükseldi ama sen ilk 19 ocakta 1.20 görmüştün. Bende dedim ki yükselmesinden 14 gün önce 1.20 gördün ya acaba o hamilelik oluşmadan önce sadece tesadüfmüydü. Çünkü genelde döllenmeden 10 11 gün sonra yükseliyor diyorlar ya. Ama sonradan aklıma geldi belki muhtemelen ayın 31'inde yada 1'inde de kan versen yine yükselmeye başlamış çıkacaktı. O da hemen hemen o günlere denk geliyor yani inşAllah tesadüf değil hamileliktendir☺️Bakalım bekliyorum bende

Adetine 3 4 gün kalası idrar testi yap bence
Öyle yapacağım Allah'ın izniyle dua et lütfen bana da 🥰 Cevap verdiğin için de teşekkür ederim ☺️

Bir de son olarak senin 1.20 çıkan Betan da direkt 1.20 mi yazıyordu yoksa <1.20 mi yazıyordu acaba küçüktür işareti olup olmaması fark ediyor mu onu merak ettim de

Öyle yapacağım Allah'ın izniyle dua et lütfen bana da 🥰 Cevap verdiğin için de teşekkür ederim ☺️

Bir de son olarak senin 1.20 çıkan Betan da direkt 1.20 mi yazıyordu yoksa <1.20 mi yazıyordu acaba küçüktür işareti olup olmaması fark ediyor mu onu merak ettim de
Yok canım direk 1.20 yazıyordu sanmıyorum küçüktür işaretinin fark edeceğini

Yani 2 Şubat'ta 58'e yükseldi ama sen ilk 19 ocakta 1.20 görmüştün. Bende dedim ki yükselmesinden 14 gün önce 1.20 gördün ya acaba o hamilelik oluşmadan önce sadece tesadüfmüydü. Çünkü genelde döllenmeden 10 11 gün sonra yükseliyor diyorlar ya. Ama sonradan aklıma geldi belki muhtemelen ayın 31'inde yada 1'inde de kan versen yine yükselmeye başlamış çıkacaktı. O da hemen hemen o günlere denk geliyor yani inşAllah tesadüf değil hamileliktendir☺️Bakalım bekliyorum bende
İnşAllah canım hayırlı haberlerini bekliyorum

Benimde 30 ocakta betam 1.20 çıktı ama kasıklarım adet ağrım vardı Arada kramp giriyordu 2 şubatta sabah idrar testi yaptım pozitif çıktı o akşam kadın doğuma gittim kan verdim sonuç e nabızda görünmeyince acile gittim dayanamadım betama baktılar 58 çıktı
Hayırlı olsun canım bende dün test verdim 1.20 çıktı adetım 1 gün geçti . Sızın yorumları görünce çok umutlandım. Ama ben bekledıgım adet gününden 1 gün önce verdim yükselme olur ınsallah

Merhaba test yaptınız mı tekrar . Bende 29 unda çatlatma ıgnesı oldum benimde 1.20 çıktı. Adet olmadığım ıcın beklıyorum bende

Kadın doğuma gittim ve benden smear testi aldı rahim ağzından Mart'ta çıkacakmış sonuç kan tahlili de vermiştim önceki 0.100 dü şimdi de 2 çıkmış biraz önce baktım e nabizdan doktora Çarşamba günü gittiğimde dedim adet söktürücü verecekmisiniz diye öylede kan aldılar benden hormonlar için bakalım sonuçlar iyi gözüküyor gördüğüm kadariyla ama doktor ne diyecek bakalım daha yeni evlisin dedi o yüzden detaylı muayene etti sağolsun doktora tavsiye üzerine gittim güzel ilgileniyor

Merhaba kızlar benim betam hep 0.1 çıkardı bu ay adetim 5 gün gecikti kan verdim 1.77 çıktı sizce yükselme ihtimali varmı 4 yıldır ilk defa bu değer oldu

X