Beta hcg 1.20

rabbim sabır versin ama bol bol dua edicem sana rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip eder inşallah sana

Lekelenmem oldu 1 damla korktum acile gittim beta aldılar 203 e yükselmiş
Canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Sağlıklı şekilde ilerliyor değil mi gebeliğin? Benimde ilk defa betam 1.20 çıktı seni görünce umut oldu bana da dua edin inşallah benimki de sağlıklı bir şekilde yükselir

Canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Sağlıklı şekilde ilerliyor değil mi gebeliğin? Benimde ilk defa betam 1.20 çıktı seni görünce umut oldu bana da dua edin inşallah benimki de sağlıklı bir şekilde yükselir
İnşAllah canım adetine yakın mı yaptırdın betanı

İnşAllah canım adetine yakın mı yaptırdın betanı
Bir de şeyi merak ediyorum sanırım senin betan çok erken bir zamanda 1.20 çıkmış yeni üzerinden neredeyse 14 gün geçtikten sonra yükselmiş anladığım kadarıyla. Normal de beta döllenmeden 10 11 gün sonra yükseliyor diye biliyorum. Acaba bu ilk başta 1.20 çıkması gebelikle alakalı olmadan denk mi gelme oldu? Kendimi boş yere umutlandırmak istemiyorum bir yandan da akılma bu gelince de sorayım dedim. Sen ne düşünüyorsun bu konu da ya da doktor bir şey dedi mi?

X