Beta Hcg artışı normal mi kızlar. Bilgisi olan var mı

ozelemm

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
676
193
28
Slm kızlar. Beta hcg değerlerim şöyle
7 aralık: 34.6
9 aralık: 85.3
15 alalık: 1000
9 aralıktan sorna 6 gün bekledim öyle kan verdim. Sizce normal mi. Bilgisi olan var mı

Ewet. Çarşamba günü doktor randevum var. Beklesem mi. Pzrtesi kan versem mi bilemedim. Yani bu artış biraz korkuttu beni
D
Slm kızlar. Beta hcg değerlerim şöyle
7 aralık: 34.6
9 aralık: 85.3
15 alalık: 1000
9 aralıktan sorna 6 gün bekledim öyle kan verdim. Sizce normal mi. Bilgisi olan var mı
Değerleriniz normal gözüküyor. Neden bir daha kan vereceksiniz ki. Zaten 2 3 güne kese gözükür

Kızlar merhaba beta hcg yorumlayabilir misiniz artişlarım nasıl
16 aralık 5,77
18 aralık 22,53
20 aralık 70,57
25 aralık 1214
Güzel ilerliyor mu yoksa çok mu yükseliyor anlamadım

Kızlar yeni üye oldum çatlatma iğnesinin 15. Günü kan 18 çıktı bugün ise 7 doktorum süpheli çıkmış yarın tekrar test yaptırın dedi bende biraz beklemek istiyorum bu durumu yaşayan var mı
Kızlar merhaba beta hcg yorumlayabilir misiniz artişlarım nasıl
16 aralık 5,77
18 aralık 22,53
20 aralık 70,57
25 aralık 1214
Güzel ilerliyor mu yoksa çok mu yükseliyor anlamadım

Artışlar iki katından çok fazla arttış. İkiz olabilir mi acaba😍
3 yaşında oğlum var duyduğundan beri ahsen kaan gelcek diye geziyo evin içinde 😂😂😂ama doktorum kanaman ağrın olursa hemen gel dış gebelik olmasjnı istemeyiz ama gakip edelim gibi bişeyler dedi o beni korkutuyo

3 yaşında oğlum var duyduğundan beri ahsen kaan gelcek diye geziyo evin içinde 😂😂😂ama doktorum kanaman ağrın olursa hemen gel dış gebelik olmasjnı istemeyiz ama gakip edelim gibi bişeyler dedi o beni korkutuyo
Fazla artışlarda dış gebelik ola ihtimalinide duymuştum. İnşallah öyle değildir. İşini ferah tut. Bazı artışlar kişiden kişiye değişebiliyor. Fazla artarak ilerleyebiliyor ikiz olmasa bile. İnşallah sağlıkla ilerler canım🌸

Fazla artışlarda dış gebelik ola ihtimalinide duymuştum. İnşallah öyle değildir. İşini ferah tut. Bazı artışlar kişiden kişiye değişebiliyor. Fazla artarak ilerleyebiliyor ikiz olmasa bile. İnşallah sağlıkla ilerler canım🌸
İnşallah dua edin lütfen 🫶🏻

X