Beta hcg baktırma aralığı

bussrraaa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
39
18
26
Herkese selamlar ben cumartesi sabah 5 gün geciktiğini için idrarda gebelik testi yaptım ve pozitif sonuç aldım bunun üzerine eşimle cumartesi akşam saat 19.30 civarı kan verdim beta hCG için. Sonucum 21.00 a yakın çıktı 2713 çıktı. Sizce bugün kan vermeye gitsem doğru bir sonuç çıkar mı iki katına katlayıp katlamadığını çok merak ediyorum ama şöyle bir hesap yaptığımda 48 saat dolmamış oluyor ve iki katına katlamassa üzülüp stres olmaktan korkuyorum. Deneyimli biri bana akıl verebilir mi lütfen🙏
Bu kadar korkmamın sebebi 2022 kasımda beta hCG ikiye katlamadığı için düşük yaptım o sebepten korkuyorum

Bu aksam saat 19 gibi tekrar kan verin
2 gunde bir kan vererek artisa bakabilirsiniz
Ya da bekleyip carsamba gunu direkt doktora gidip keseyi gormeniz de mumkun

Cumartesi 7 30 da baktırdım ilk baktırmam 2713
Pazartesi 7 30 da ikinci baktırmak 4477 çıktı salı günü ultrasona gittim bi daha da kan vermedim ben
Bende dün baktırdım 98 di çok güzel atıyordu bugün tekrar doktor baktı 115 çıktı az geldi gözümüze 2 gün geçmemiş olduğundan olabilir mi iki saat sonra tekrar verdim 120 olmuştu sizin başınıza böyle bir şey geldi mi

Bende dün baktırdım 98 di çok güzel atıyordu bugün tekrar doktor baktı 115 çıktı az geldi gözümüze 2 gün geçmemiş olduğundan olabilir mi iki saat sonra tekrar verdim 120 olmuştu sizin başınıza böyle bir şey geldi mi
Kesinlikle çok bir bilgim ve deneyimim yok ama bu kadar sık kan vermek hiç sağlıklı değil diye düşünüyorum lütfen kendini yıpratma ve 48 ila 72 saat arasında kan ver mümkünse aynı saatlerde olsun yinede bence herşey güzel görünüyor

Kesinlikle çok bir bilgim ve deneyimim yok ama bu kadar sık kan vermek hiç sağlıklı değil diye düşünüyorum lütfen kendini yıpratma ve 48 ila 72 saat arasında kan ver mümkünse aynı saatlerde olsun yinede bence herşey güzel görünüyor
Teşekkür ederim bence de sık sık vermemek gerekiyor ama aşılama gebesiyim çok stresliyim belim çok ağrıyor yani bu normal mi

X