Düzensiz beta hcg artışı yardım lütfen

humasah34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
94
16
2 gün regl gecikmesi yaşadım cumartesi olduğu için acile gittim 67.80 çıktı betahcg pzt günü doktor a kontrole gittim beta hcg 89.71 çıktı doktor labda sorun olabilir diyince bende başka hastahaneye gittim bugün salı günü tekrar beta hcg yaptırdım 91.82 sonuç gittiğim doktor artış iki kat değilse ne yapacağımıza bakarız dedi bu şekilde olup sağlıklı gebeliğe dönen var mı şuan regl im 5 gün gecikti düzelir mi normal mi bu durum lütfen yaşayan bile yardımcı olabilir mi artmaması ne anlama geliyor

Aynı olayı yeni yaşadım malesef bir kere artmiyorsa iki katı sağlıksız gebelik oluyor benimde değerim sizin gibi düşük çıkıyordu sonra keseyi gördü doktor ertesi gün düşük yaptım olumsuz düşünmeyin buda iyi bir şey sağlıksız gebeliği vücudunuzun kabul etmediği anlamına geliyormuş sonradan olacağına başta olması daha hayırlı bence

Aynı olayı yeni yaşadım malesef bir kere artmiyorsa iki katı sağlıksız gebelik oluyor benimde değerim sizin gibi düşük çıkıyordu sonra keseyi gördü doktor ertesi gün düşük yaptım olumsuz düşünmeyin buda iyi bir şey sağlıksız gebeliği vücudunuzun kabul etmediği anlamına geliyormuş sonradan olacağına başta olması daha hayırlı bence
Sağolun teşekkür ederim

Geçmiş olsun size de 💐

Benim 503 686 diye artmıştı sonrası da o civardaydı Dış gebelik oldu umarım sizinki öyle olmaz

Benim 503 686 diye artmıştı sonrası da o civardaydı Dış gebelik oldu umarım sizinki öyle olmaz
Benim korkumda o umarım olmaz yarın doktor randevum benim şöyle bir durumum var ki regl e 5 gün kala kan verdiğimde negatifti regl im 2 gün gecikince 67.80 çıktı çokta anlamıyorum ilk gebeliğim yeni evliyim belki geç döllenme olmuştur ama doktor söylerdi herhalde ama bu detayı doktora söylemeyi unuttum üzüntüden tabi

doktor bu değerlere dış gebelikse de anlayamayız dedi yarın ki beta kaç çıkacak bakalım çok üzgünüm belirsizlikten :KK43:

Benim korkumda o umarım olmaz yarın doktor randevum benim şöyle bir durumum var ki regl e 5 gün kala kan verdiğimde negatifti regl im 2 gün gecikince 67.80 çıktı çokta anlamıyorum ilk gebeliğim yeni evliyim belki geç döllenme olmuştur ama doktor söylerdi herhalde ama bu detayı doktora söylemeyi unuttum üzüntüden tabi
Tek taraflı ağrı ve lekelenme var mı peki

Tek taraflı ağrı ve lekelenme var mı peki
Şöyle oldu 14 martta regl olacaktım gece 13 Mart gecesi kahverengi pembemsi çok hafif damla damla geldi lekelenme bende tamam regl olacağım işte dedim sabah kalktım hala yok o günde bir iki damla geldi bitti 2 3 sol kasık tarafım ağrıdı sonra oda geçti şuan sadece idrar sıkışması gibi ağrım oluyor idrarımı bekletirsem ağrı oluyor hemen gidiyorum tabiki çok bariz kıvrandıran bir ağrı yaşamadım

Şöyle oldu 14 martta regl olacaktım gece 13 Mart gecesi kahverengi pembemsi çok hafif damla damla geldi lekelenme bende tamam regl olacağım işte dedim sabah kalktım hala yok o günde bir iki damla geldi bitti 2 3 sol kasık tarafım ağrıdı sonra oda geçti şuan sadece idrar sıkışması gibi ağrım oluyor idrarımı bekletirsem ağrı oluyor hemen gidiyorum tabiki çok bariz kıvrandıran bir ağrı yaşamadım
Öyle kıvrandıran değil de tek taraflı tüplerin olduğu yerde iğne batması gibi ara ara giren ağrılar olmuştu bende ve günlük ped de her gün iki parmak kahverengimsi leke geliyordu ben o şekilde gebe olduğumu fark edip Dr gitmiştim

Benim lekelenmem regl gecesi olduğuna göre o gün yerleşme olmuş olabilir mi bat 14 martken 9 marttaki kan sonucum 0.302 negatifdi çünkü 29 şubatta yumurtlama günümdü gebelik oluşmamıştı yani yumurtlamadan 10 gün sonra

Öyle kıvrandıran değil de tek taraflı tüplerin olduğu yerde iğne batması gibi ara ara giren ağrılar olmuştu bende ve günlük ped de her gün iki parmak kahverengimsi leke geliyordu ben o şekilde gebe olduğumu fark edip Dr gitmiştim
Hımm bende lekelenmeden şüphelenip 2 gün gecikince acile gittim dediğiniz yerlerde ağrım oldu evet ama 2 3 gün sürdü geçti şuan yok mesela idrara sıkıştığım an karnım ağrıyor ama

Leke gelmesi de 13 14 martta oldu devam etmedi leke gelmesi bir daha 4 5 damla geldi en fazla sizde kaç gün sürdü leke gelmesi

En son 91.80 çıktı salı günü cumartesi günü de 67.71 3 gün sonra bile iki kat artmamıştı yarın sabah yine bakılacak

X