Beta hcg değerim

kızlar ya az önce jel baya tortu gibi geldi bide içinde siyah siyah küçüğk şeyler vardı çok kokrtum kızlar bişey olmamaıştır dedmi bikaçtane nokta nokta bişeyler nedir bunlar böyleee kasıklarımda çok ağrıyoo allahım bebişime bişey olmasın lütfen acaba jel içimde dura dura olmuş olabilirmi:KK43:

tatlım merak etme bendende geliyodu o rahimin içinde kalan fazlalıklar koyu renge dönüşüyo ve geri geliyo önenli bişi değil sakin ol ccannııımmm

Allah tamamına erdirsin canım, inşallah kuzucuğun sımsıkı tutunur sana sağ salim kucağına aldığın günleride görürüsün.

ayy kızlar çok korktum bi ann bi tane düşüm olduğu için herşeyden korkuyorum şimdi yaaa allah bebişerimize sağlık versin acısını kimseye göstermesinn

merak etme canım kahverengi olan kanam sorun değildir özellikle ilk zamanlar yerleşme kanaması deniyor içerde çok kaldığı için de olabilir hayırlısı stres yapma benimde bir düşüğüm oldu ikinci de çok tedirgin oldum ama çok şükür bak bir sorun yok

kızlar normalde bi kanama bi lekelenme yok sadece jel geldiğinde minik minik kahverengi, bişeyler var herhalde jelden kaynaklanıyor diye düşünüyorum kötü bişey aklıma getirmek istemiyorum

kızlar normalde bi kanama bi lekelenme yok sadece jel geldiğinde minik minik kahverengi, bişeyler var herhalde jelden kaynaklanıyor diye düşünüyorum kötü bişey aklıma getirmek istemiyorum

canım bencede aklına bişey getirme onun problem olacağını sanmıyorum. ne zaman gideceksin dr a haberlerini bekliyoruz canımm

canım bencede aklına bişey getirme onun problem olacağını sanmıyorum. ne zaman gideceksin dr a haberlerini bekliyoruz canımm

canım salı günü allhın izniyle gidicez inşallah amaheycan başladı bende kokruyorum ters bişiey çıkarsa ya keseyi göremezsekk allahım yardım etsin hepimizee :CüvCüv::nazar:

canım salı günü allhın izniyle gidicez inşallah amaheycan başladı bende kokruyorum ters bişiey çıkarsa ya keseyi göremezsekk allahım yardım etsin hepimizee :CüvCüv::nazar:

canım benim sakın kötü düşünme heyecanını anlıyorum ama kötü düşünme lütfen herşey güzel olacak inşallah keseyi de göreceksin allah kısmet ederse bebeğini de allah yardımıcımız olsun canımm :nazar: :CüvCüv:

kızlar mrb bugun kontorlumuz vardı kesemizi gördük çok şükür yol keseside oluşmuş doktor herşey güzel dedi yalnız rahimde kan parcaları gözüküyordu bunlar diğer transfer edilen bebişler olabilir dedi ya vucun bunları emicek yada dışarı kanama verebilir korkma dedi ama adet gibi olursan ararsın dedi inşallah öyle bişey olmaz şuan herşey yolunda gözüküyor dedi 2 hafta sonra kalp atışları için gidicez onu duydukmu allahın izniyle biraz rahtalıcaz hani yazmıştım jel kahverengi geliyo diye buda o kanlardan kaynaklanıyormuş bunlar bebeğe bi zarar vermez dedi inşallah kalp atışlarınıda duyarız bebişimin çok güzel bişey rabbim herkeze yaşatsın bu duyguyu inşallah

ayyyyyyyy çok sevindim gerçekten.merak ediyodum seni özellikle senden haber varmı diye girdim.
darısı kalp atışlarını duymaya canım ya....nasıl peki bulantılarında başladımı?

ayyyyyyyy çok sevindim gerçekten.merak ediyodum seni özellikle senden haber varmı diye girdim.
darısı kalp atışlarını duymaya canım ya....nasıl peki bulantılarında başladımı?

saol canım benim inşallah kalp atışlarıda duyulur bulantı az az olmaya başladı ama inana bunlar hiç zor gelmiyo yeterki bebişimizin sağlıklı olduğunu duyalım inşallah o günleride gösteriri rabbim:CüvCüv::nazar:

kızlar mrb bugun kontorlumuz vardı kesemizi gördük çok şükür yol keseside oluşmuş doktor herşey güzel dedi yalnız rahimde kan parcaları gözüküyordu bunlar diğer transfer edilen bebişler olabilir dedi ya vucun bunları emicek yada dışarı kanama verebilir korkma dedi ama adet gibi olursan ararsın dedi inşallah öyle bişey olmaz şuan herşey yolunda gözüküyor dedi 2 hafta sonra kalp atışları için gidicez onu duydukmu allahın izniyle biraz rahtalıcaz hani yazmıştım jel kahverengi geliyo diye buda o kanlardan kaynaklanıyormuş bunlar bebeğe bi zarar vermez dedi inşallah kalp atışlarınıda duyarız bebişimin çok güzel bişey rabbim herkeze yaşatsın bu duyguyu inşallah

hadi hayırlısı canım bak üzüldüğüne değmedi anne olucaksın inşşş..darısı başımızaaa...inşş..a.s.

nasıl gidiyor canım.....bebiş nasıl ? merak ettim de bir sorayım dedim.

saol canım şimdilik bi sorun yok ufak tefek ağrılar dışında doktor normal dedi bunlar salı günü lap atışları için gidicez çok endişeliyim inşallah duyarız şimdi onun sitresini yapıyorum başka bişey düşünemiyorum inşallah atlatırız bu sıkıntıyıda rabbim herkeze yaşatsın bu duyguyu:CüvCüv::nazar:

kızlar çok teşekkür edeim hepinize inşallah bi sorun çıkmaz artık o küçücük kalbininde tık tık attığını görürüz inşallah allahın izniylee rabbim herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu
canım çok sevindim Allah tamamına erddirsin:)

tşk ederim hepinize yalnız buugn bi gariplik var bende sağ tarfımda ara ara iğne patar gibi bişeyler oluyo doktor bebğin solda olduğunu sölemişti bu nedir kızlar böyle

Sinemcim kendini cok dinliyorsun. İğne batma hissi çok normal bir durum çünkü sen artık iki canlısın ve rahim kasılma hareketleri yaparak bebeğin gelişmesi icin genişlemeye çalışıyor aynı şeyleri bende yaşadım. Benim bebekte solda hatta hep solum ağrıyordu. Doktorun yolk kesesini gormüş olması gebeliğin boş olmadığını gösteriyor ve çok önemli bir şey bu. Kesede normalmiş. Gerisi kalp atışlarına kalıyor. Aslında gebeliğin ilk üc ayı insanı malesef tedirgin ediyor. Yorgunluk, bulantı, acaba kalp atışları duyulacakmı sorusu geliyor insanın aklına. Malum ilk 3 ay bayanların kendilerine dikkat etmesi gereken bir dönem. Çünkü düşük riski ilk üc ayda yüksektir. 3 aydan sonra zaten gebeliğe uyum sağlıyor anne adayları ve daha bir enerjik oluyorlar. Bebek hareketlerini hissediyorlar. Yani kısaca sakin ol. Gebeliğin normal gelişiyor şu anda.

X