BETA HCG DÜŞÜK ÇIKIP SONRA YÜKSELİR Mİ?

Kızlar benimde adetim 12 gün gecikti salı günü kan verdim 81.7 çıktı cumartesi 260 çıktı bugün tekrar verdim 340 çıktı doktorum cuma tekrar bakalım dedi değerin altında yükselme olmazsa vücudun atmasını bekleyeceğiz dedi sizce yükselir mi adet gecikmemin 12.ci günü bugün strese girdim🥺

Geçmiş olsun, dış olmadığını nasıl tespit etti doktor düşüş eğiliminde olduğu için mi sadece, benim artıyordu kese yoktu ne içerde ne başka yerde beta 1500 lerde iken gözükmedi artıyordu ama 2 kat değil 2 kez iğne oldum pıhtılı kanama başladı bu şekilde düşecek
İlaçla kanama başlatalım, kanama sonrası 2 gün sonra beta hcg düşmüşse kanamayla gitmiştir eğer beta hcg düşmezse ve yine az az artmaya devam ederse o zaman dış gebelik ihtimali yükselir dedi. (Beta hcg değerim de yavaş artıyordu o yüzden dış gebelik de yüksek bir ihtimaldi)

Kanama sonrası beta hcg düştü, demek ki rahimdeymiş ve kanamayla gitti dedi. O yüzden dış gebelik ihtimali ortadan kalktı.

Geçmiş olsun, dış olmadığını nasıl tespit etti doktor düşüş eğiliminde olduğu için mi sadece, benim artıyordu kese yoktu ne içerde ne başka yerde beta 1500 lerde iken gözükmedi artıyordu ama 2 kat değil 2 kez iğne oldum pıhtılı kanama başladı bu şekilde düşecek
Size de geçmiş olsun bu arada, umarım sağlıkla kavuşursunuz evladınıza 🙏🏼❤️

c
Walla canım 2 günde 2 katı dedıkleti için ister istemez stres oluyoruz inŞAALLAH güzel geçer herşey perşembe bir daha kan vercem
anım benim 534 çıktı iki gün sonra 4 gün geçti tekrar test yaptım 1157 çıktı dış gebelik vs dediler ama kesem gözüktü rahim kalınlaşmam baya iyi doktor keseden sonra betaya bakmana gerek yok 10 gün sonra gel kalp atışını duy dedi sakın kendini strese sokma her şeyin en hayırlısı olsun senin için🌸🌸💖

c

anım benim 534 çıktı iki gün sonra 4 gün geçti tekrar test yaptım 1157 çıktı dış gebelik vs dediler ama kesem gözüktü rahim kalınlaşmam baya iyi doktor keseden sonra betaya bakmana gerek yok 10 gün sonra gel kalp atışını duy dedi sakın kendini strese sokma her şeyin en hayırlısı olsun senin için🌸🌸💖
Teşekkür ederim canım aminnn 🤲

Ultrasonla bakti kese goremedi geç döllenme olmuş dedi rahim kalinligin güzel ama dedi kan sonucu da 125 çıktı canım 2 gün önce 24 du haftaya pazartesi tekrar gel o zaman keseyi görürüz dedi

İlaçla kanama başlatalım, kanama sonrası 2 gün sonra beta hcg düşmüşse kanamayla gitmiştir eğer beta hcg düşmezse ve yine az az artmaya devam ederse o zaman dış gebelik ihtimali yükselir dedi. (Beta hcg değerim de yavaş artıyordu o yüzden dış gebelik de yüksek bir ihtimaldi)

Kanama sonrası beta hcg düştü, demek ki rahimdeymiş ve kanamayla gitti dedi. O yüzden dış gebelik ihtimali ortadan kalktı.
Geçmiş olsun size de

Geçmiş olsun size de
K
Ultrasonla bakti kese goremedi geç döllenme olmuş dedi rahim kalinligin güzel ama dedi kan sonucu da 125 çıktı canım 2 gün önce 24 du haftaya pazartesi tekrar gel o zaman keseyi görürüz dedi
Kızlar merhaba ben de karışık bi durum yaşıyorum bi hafta önce adetimin gecikmesinin 3 günü kan verdim 2 Mart 21 çıktı 5 marta tekrar verdim 54 7 Mart'ta 169 oldu nasıl sizce 2 Mart'ta kanamam oldu kıpkırmızı 4 gün sürdü damla damla da değil baya oldu ama değerim yükselmeye devam etti kafam çok karışık yardımcı olur musunuz

K

Kızlar merhaba ben de karışık bi durum yaşıyorum bi hafta önce adetimin gecikmesinin 3 günü kan verdim 2 Mart 21 çıktı 5 marta tekrar verdim 54 7 Mart'ta 169 oldu nasıl sizce 2 Mart'ta kanamam oldu kıpkırmızı 4 gün sürdü damla damla da değil baya oldu ama değerim yükselmeye devam etti kafam çok karışık yardımcı

Adetimin gecikmenin 6. gününde beta değerim 88 idi 2 gün sonra 192 oldu bugun yine ölçtürdü aradan 2 gün geçti 296 çıktı. Artış sanki yavaş oldu gibi değil mi ?

X