beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?

Merhaba bende 5 ekimde ovulasyon takibiyle eşimle denedik. Şuan beta 0.100 bgn yine yaptırdım henüz erkenmi doktorum adet haftası yine yap kan testi dedi. Kasik agrisi batma ve buna benzer bir çok belirti hala var beklemeye devam sanırım

Kızlar benimde reglim 5 gün geçti beta baktırdım bu akşam üzeri 0.25 çıktı ama sanki farklı hissediyorum böyle olup değeri artan var mı lütfen deneyimlerinizi benimlede paylaşın🙏🏻 Bu arada bir buçuk yıldır deniyoruz 5 dafa falan kanda baktırdım hep 0.01 çıkardı ilk deda 0.25 çıktı🙈

4 Eylül ve 5 Eylül de pik gördüm. 6 Eylül de test silikleşti günleri değerlendirdik. 15 eylülde kan testi yaptırdım merakım dan yani çatlama sonrası 9. Gün adet ten 5 gğn önce. 0.1 çıktı tam negatif. Tqbi çok üzüldüm.çatlama gününü baz alırsak reglime 2 gün var. Yumurtlama günleri harici birliktelik olmadı. Bu gğn yine test yaptım koskoca negatif. Regl olmadığım için hala umutlqnıuorum.bananbir umut verecek var mı. Ya da umutlanma olamaz diyecek... 😥

Adetimi 2 gün geçmişti yaptırdım 0,3 çıktı yani negatif...Adetimi 1 hafta geçtikten sonra yaptık 165,4 çıktı yani pozitif şimdi 1,5 aylık hamileyim Allahım sanada ve isteyen herkese versinn:nazar:
Benim perşembe günü 4.4 çıktı beta hcg yarın tekrar kan vercem sizce gebelik varmı🙁

Benimde adete yedi gün kala testim 0.100 dü Ama hissediyordum doktor negatif dediği halde adet günümden iki gün sonra tekrar gittim 105 çıktı hamileymişim
Merhaba kan testin 0,100 negatif çıkıp daha sonrasında adet oldun mu? Yani hamile kalmışsın anlamadım ? Benimde 1 ay önce 2 gün kahverenkte kanamam oldu bi 10 gün felanda peçeteye silince kahve lekelenme gördüm doktora gittim rahim kalınlaşması var dedi kan testim 0,200 çıktı 1 hafta sonrada çok açık kırmızı adetim oldu 4 gün aşırı kasık ve bel ağrım oldu içim kıpır kıpır mucizelere inanırım Allah ol derse hayırlısıyla ve Allahın izniyle olur sence bende hamile olabilirmiyim?

Merhaba arkadaşlar. Daha önce bu konuya yazmıştım. Üstünden baya zaman geçmiş.ben iki hafta önce rahatsızlandım ve iğne oldum sonra iyileşemeyince doktora gideyim dedim önce eşimden test istedim test yapayım hamile değilsem antibiyotik tedavisi için doktora giderim dedim. Test pozitif çıktıı. Bende hamileyim diye sevindim doktora giymiyim dedim. Daha adete iki gğn vardı. Kan testi verdim şok şok şok hamile değilsiniz dedi doktor🙄ben nasıl şok oldum anlatamam. Sonra tabi bi kaç gün bekledim başka hastaneye gittim ta ta bur topu gibi 50 hcg bana bakıyordu kağıtta. Üç gün sonra 635 size de umut olur belki

Merhaba arkadaşlar. Daha önce bu konuya yazmıştım. Üstünden baya zaman geçmiş.ben iki hafta önce rahatsızlandım ve iğne oldum sonra iyileşemeyince doktora gideyim dedim önce eşimden test istedim test yapayım hamile değilsem antibiyotik tedavisi için doktora giderim dedim. Test pozitif çıktıı. Bende hamileyim diye sevindim doktora giymiyim dedim. Daha adete iki gğn vardı. Kan testi verdim şok şok şok hamile değilsiniz dedi doktor🙄ben nasıl şok oldum anlatamam. Sonra tabi bi kaç gün bekledim başka hastaneye gittim ta ta bur topu gibi 50 hcg bana bakıyordu kağıtta. Üç gün sonra 635 size de umut olur belki
Hamile degilsiniz dediginde ki degeriniz kac cikmisti acaba

merhaba, benim değerlerim her zaman 0.1,0.0 çıkıyordu. Adetime birgün kala kan verdim kasık ağrım ve batmalarım mevcuttu 0.726 çıktı böyle olup yükselen var mı umutlanmak da istemiyorum ama tam sonuç görene dek..

X