Beta Hcg Hamilemiyim

Tek tüpüm var bu ay denıyorum şu an rahmım 19 mm olmuş son adetim 4 Şubat beta baktım 0.722 daha bebek yok :) hayırlısı bakalım 1 hafta 10 güne belkı olur dır düşünüyorum
Benim beta 0 küsürlü bi şeydi, sonraları yükselmişti canım inşallah hamilesindir ya, haberdar et tamam mı beni, merak ettim 🤗

Benim beta 0 küsürlü bi şeydi, sonraları yükselmişti canım inşallah hamilesindir ya, haberdar et tamam mı beni, merak ettim 🤗
Kaç gün sonra yükselmişti kuzucum rahim kalınlığın ne kadar dı 19 mm çok fazla yani bende anlamadım gittti doktor gebelıge hazırlanıyorsun veya başka bir sorun bar dedi ama bilemedim 2 gün oldu kan vereli ve çok saçma reglim uzun sürdü 10 gün normalde 3-4 günü geçmez 7 gün oldu biteli erken ilişkim 12 Şubat anlam veremedim bende senin nasıl olmuştu ?

Neler hissedip doktora girmiştin neyden şüphelendin ilk degerın 0 küsürken sonra ki değerin kaç çıkmıştı ve kaç gün sonra çıkmıştı kuzucum ? Sen şu an düşünüyormusun gebe kalmayı .

Neler hissedip doktora girmiştin neyden şüphelendin ilk degerın 0 küsürken sonra ki değerin kaç çıkmıştı ve kaç gün sonra çıkmıştı kuzucum ? Sen şu an düşünüyormusun gebe kalmayı .
Valla canım benim demir ilacım vardı, bittiği için bi kan testi verip gerekirse bir daha yazar doktor diye düşündüm. Kan testi vermişken betaya da baktırayım dedim öyle öğrendim ilk değeri

İlk defa böyle bir değerle karşılaşınca eve gidip test yaptım canım iki saat sonra çift çizgi çıktı, ona aldırış etmedim diğer iki günler test yaptım ve çift çizgi çıkınca kan testi verdim daha regl günüme iki gün vardı 42 çıktı, sonra da kimyasal gebelik geçirdim maalesef 😑

İlk defa böyle bir değerle karşılaşınca eve gidip test yaptım canım iki saat sonra çift çizgi çıktı, ona aldırış etmedim diğer iki günler test yaptım ve çift çizgi çıkınca kan testi verdim daha regl günüme iki gün vardı 42 çıktı, sonra da kimyasal gebelik geçirdim maalesef 😑
Yaa çok uzuldümmmmm kimyasal gebelık işte dış gebelık bunlarda beta yakını önemli hemen gidip kan verip 2 günde 1 mutlaka en az 3 kez artışa bakmak gerekiyor . Keşke düşük yapsaydım da dış gebelık olmasaydı çok zor zaman gecırıyorum 2 aydır

Yaa çok uzuldümmmmm kimyasal gebelık işte dış gebelık bunlarda beta yakını önemli hemen gidip kan verip 2 günde 1 mutlaka en az 3 kez artışa bakmak gerekiyor . Keşke düşük yapsaydım da dış gebelık olmasaydı çok zor zaman gecırıyorum 2 aydır
Haklısın canım, cidden zor😓

Niye tüpün alındı canım sebebi ne
Sol tüpte bebek büyümüş 7.000 di betam bebek orda kalmış rahme inmemıs beta degerlerımden anladık ben adetime 9 gun varken beta 736 çıkmıstı başta yakınını yapamadım 2 kat artmıyordu ve bazen aynı kalıyordu dış gebelık işareti bekledim bir umut duzelır dıe ama sonra sol tüpümde gördüler ağrı ve kanama ile gittim ben . Sonra aldılar tabi

Sol tüpte bebek büyümüş 7.000 di betam bebek orda kalmış rahme inmemıs beta degerlerımden anladık ben adetime 9 gun varken beta 736 çıkmıstı başta yakınını yapamadım 2 kat artmıyordu ve bazen aynı kalıyordu dış gebelık işareti bekledim bir umut duzelır dıe ama sonra sol tüpümde gördüler ağrı ve kanama ile gittim ben . Sonra aldılar tabi
Çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun, benim de bir düşük ve bir kimyasal gebeliğim var, sanırım bende hidrosalpinks yani tüpte genişleme var, alırlar herhalde tüpümü

Canm değerin 1.92 iken günün mu geçmişti de kan testi verdin
Benim erken gebelik testlerim hep pozitifti. Beta hcg 2 cıktı. Adet söktürücü verdi doktor ama içmedim hala regl de olmadım bende yarın gitsem kan mi versem acaba
Merhaba benim de bugün beta hcg 2 çıktı sonucunuz ne oldu acaba

29 Ocak 1.92
1 Şubat 43.8
Şuan bu yazdiginizi görünce içime bı umut doğdu benimde dün kanda 1.63 çıktı ama aşırı kasık ağrım var yarın tekrar kan vericem adet olmazsam insa
Benim ilk beta HCG 1.92'di şu an yükseldi, hamileyim, inşallah senin de yükselmiştir canım
Ne zaman kan vermiştin canim benim çatlatma iğnesinin 14.gunuydu bu deger

Şuan bu yazdiginizi görünce içime bı umut doğdu benimde dün kanda 1.63 çıktı ama aşırı kasık ağrım var yarın tekrar kan vericem adet olmazsam insa

Ne zaman kan vermiştin canim benim çatlatma iğnesinin 14.gunuydu bu deger
Adete 5 gün vardı canım

X