Hamile olma ihtimalim var mı? Neden böyle???

Edelesen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2018
23
5
25
Merhaba normalde ayın 12 sinde regl olmam gerekiyordu fakat olmadım. 19 unda yani 7 gün sonra idrar testi yaptım Negatif çıktı. 22 sinde kan verdim beta hcg 1.20 çıktı negatif. Hormon testlerim tiroidlerim prolaktin seviyem çok iyi. Pcos yok. Fakat hala regl olmadım. Bugün 12. Gün gecikti. Normalde 26 ila 29 aralığında bir periyodum var. Bir tek geçen ay 4 gün gecikti. Bir de bu. Hayatım da ilkkez bu kadar gecikti. Evliyim. Şüpheli ilişkimiz oldu ama içime boşalma olmadı. Fakat aynı gün iki kere korunmasız ilişki yaşadık. Hamile olma ihtimalim nedir? Doktor adet söktürücü yazdı fakat kullanmak istemiyorum

Merhaba normalde ayın 12 sinde regl olmam gerekiyordu fakat olmadım. 19 unda yani 7 gün sonra idrar testi yaptım Negatif çıktı. 22 sinde kan verdim beta hcg 1.20 çıktı negatif. Hormon testlerim tiroidlerim prolaktin seviyem çok iyi. Pcos yok. Fakat hala regl olmadım. Bugün 12. Gün gecikti. Normalde 26 ila 29 aralığında bir periyodum var. Bir tek geçen ay 4 gün gecikti. Bir de bu. Hayatım da ilkkez bu kadar gecikti. Evliyim. Şüpheli ilişkimiz oldu ama içime boşalma olmadı. Fakat aynı gün iki kere korunmasız ilişki yaşadık. Hamile olma ihtimalim nedir? Doktor adet söktürücü yazdı fakat kullanmak istemiyorum
Geç yumurtlama yaşamış olabilirsin. Bazen adet dönemine yakın bir tarihte yumurtlama olabiliyor biraz daha bekle derim. Ama yine de sen bilirsin

Bazen tamamiyle kafaya takmaktan dolayı da regl gecikebiliyor. Ben de iki önceki reglimde 14 gün kadar gecikmiştim. Hamile olduğuma emin gibiydim. Ama regl oldum.

Bugün 19. Günüm ve hala olmadım. Regl ye dair hiçbir belirti yok. Takmayı bıraktım ama olmuyor. Benim gibi bir durum yaşayan var mi

Bu kadar zamanda adet olmadıysanız gebelik olsa kanda çıkardı. Özellikle kan testi daha güvenilir, kan verip sonucunu bekleyin. Havalar, mevsim geçişleri, stres, yediğimiz, içtiğimiz her şey adeti etkiliyor.

Çıkan sonuca göre gebe değilsin.1.20 gebelik yok demektir.adet sökücü vermise iç.adetin düzenli olsunki gebe kalabirsin

X