Beta hcg ilk değer

Geçen ay geçirdim kimyasal canım şuanda hamileliğim yok kanamam devam ediyor. kimyasal gecirip hemen hamile kalanda var bir kaç ay sonrada. Bakalım kısmet nasip 🙏
Kımyasal gecırdıgımde32 26 15dı ve bır hafta sonra bitti zaten gebelık 121 hıc görmemıstım heycanlanmstm o yüzden merak ediyorum degerını kusura bakma lütfen

Kımyasal gecırdıgımde32 26 15dı ve bır hafta sonra bitti zaten gebelık 121 hıc görmemıstım heycanlanmstm o yüzden merak ediyorum degerını kusura bakma lütfen
Estağfurullah ne kusuru canım benim ilk öğrendiğimde 13 ikinci verdigimde 21 çıktı. Bende tedirgin olmuştum ama küçük değerle yükselen olmuş diye bekledim. Sonra kanamam geldi olmadı malesef. 🥺

Estağfurullah ne kusuru canım benim ilk öğrendiğimde 13 ikinci verdigimde 21 çıktı. Bende tedirgin olmuştum ama küçük değerle yükselen olmuş diye bekledim. Sonra kanamam geldi olmadı malesef. 🥺
Anlaşma gecmıs olsun canım Internet’ten baktm bende 100e ulaşınca hızla düşer kımyasalda delıs bende 126olumca heycanlandö bekliyormuş pazartesi gününü tekrar verıcem sıgara ıcıyordum oda etkıleyebılır dediler kımyasal ise zaten bır hafta adet gecıkmesınden sonra düşüyor pazartesi dusmesı lazm kımyasal ıse inşallah ikinci kez kımyasal yaşamam

Yükselme oldu canım, benim bebeğim sağlıklıydı bende hidrosalpinks yani tüpümde genişleme var, tüpteki sıvı birikimi bebeğimi zehirledi maalesef ondan kaybettim
Tamam canım pazartesi tekrar vereceğim o güne kadar kanama olmazsa değer de yükselir umarmı korkuyorum bır kesse kımyasal gecırınce

İnşallah kuzum rabbim kımsenın kucağını boş bırakmasın kandilde dua ettim sonra ögrendım umarm üzülmem ınsaşlah sende en kısa zamanda. Anne olursun anlıyorum ki mükemmel bir anne olacaksın 🥰
İnşallah dediğin gibi Allah kimsenin kucağını boş bırakmaz 🤗

Merhabalar benimde geçen ay kimyasal oldu hcg 1000 lere çıkmıştı üstelik oba rağmen düştü değer

Kızlar dün bende enfeksiyon için gebelik testi verdim adetime 6 gün felan var beta 2 çıkmış ilk defa 2 gördüm gebelik varsa testin yanılma ihtimali var mı erken olduğu için

X