Beta hcg ilk değer

DIŞ GEBELİK GİBİ DURUYOR İĞNE İLE DÜŞÜRÜYORLAR. İYİ BİR DOKTORA GİT HEMEN. DIŞ GEBELİK MUHTEMELEN. MUAYENE OLMADINMI ?
Oldum canım sağ tarafta bilet gözüküyor rahım kalınlaşmış adet grcılmesı bır hafta oldu bugün tam çarşambayı bekleyelim dedi kan ver tekrar sonuca göre bakalm bazen yavaş yükselır dedi normalde de adetin bır hafta geçmesi gerek kan vermen için erken çgrenmişşin dedi ama

Oldum canım sağ tarafta bilet gözüküyor rahım kalınlaşmış adet grcılmesı bır hafta oldu bugün tam çarşambayı bekleyelim dedi kan ver tekrar sonuca göre bakalm bazen yavaş yükselır dedi normalde de adetin bır hafta geçmesi gerek kan vermen için erken çgrenmişşin dedi ama
EVET ERKEN ÖĞRENMEN ÇOK İYİ OLMUŞ. BENİMKİNİ ANLAMADILAR DÜZENLİ YÜKSELDİ BETA 6800 LERDE ANLADILAR TÜPÜMÜ ALDILAR AMELİYATLA. SENİN İĞNEYLE HEMEN DÜŞER GİDER.

Yaa acaba sizin 2.verdiğiniz kan değeri kaç çıktı ve adetiniz kaç gün geçmişti? Yani nasıl arttı
merhaba ilk degerim 155 di yanlis hatirlamiyorum 2 gun sonra tekrar verdim 450 civariydi
adet tarihimden 2 gun once ilkini verdim
Adet tarihim gunu ikinci kez verdim

X