Beta-HCG kan testi sonucu...

kızlar yeni hastaneden geldim beta hcg 63.90 çıkmış. kızlar iki haftalık gebeyim yerimseniben

hain neden bana yazmadın çooooooooooooook tebrik ederim güzel anniş adayını ben sana demiştim dimi :))))

ahh kuzucum sorma heyecandan ölmek üzereyim.. çok mutluyum annelik ne güzel bir hismiş. eşim benden daha da çok etkilendi. Aklım çıkıyor bişi olacak bebeğime diye...

bende test yapıp üzülenlerdenim.aslında bi tuhaftır ki dün kan testi yaptım bu gün sonuç alıcaktım ki bu sabah adet oldum.gitim yinede aldım ama hemşire ukalaca hamile değilsin dedi bende biliyorum adet oldum dedim.aslında ben hamişlikte yeniyim.daha yeni yeni korunmuyorus.demekki kısmet değlmiş.rabbim hereşyin hayırlısını versin ama üsülüyo insan elde değil malesef.sevgilerle

bende test yapıp üzülenlerdenim.aslında bi tuhaftır ki dün kan testi yaptım bu gün sonuç alıcaktım ki bu sabah adet oldum.gitim yinede aldım ama hemşire ukalaca hamile değilsin dedi bende biliyorum adet oldum dedim.aslında ben hamişlikte yeniyim.daha yeni yeni korunmuyorus.demekki kısmet değlmiş.rabbim hereşyin hayırlısını versin ama üsülüyo insan elde değil malesef.sevgilerle

inşallah sende en kısa zamanda müjdeni alırsın canım Allah gönlüne göre versina.s.

forumum çok sessiz kalmış ama... nerdesiniz hatunlar :KK70:

bende reglimin ilk günü idrar testi yaptırdım negatif dedimattım bikenara ertesi gün bibaktım yanında gölge gibi 2.çizgi.hemen akşamına kan testi yaptırdık 163,8 çıktı hcg.hamileymişim:))))bebişimle birbirimize alışmaya çalışıyoruz şimdi:)))

merhabalar aranıza yeni katıldım benide aranıza alırsanız çok sevinirim:teytey:
öncelikle tek dileğim hepinizin allah muradınızı versin.uzun zamandır yazılarınızı okuyorum hepinizi aileden sayar oldum.sevinçlerinizide üzüntülerinide inanın sizinle yaşadım

bu arada bugün adet olmam gerek ama inşallah olmam:uhm:sizler gibi hayal kırıklığına çok uğradığım için sabırsızlıkla bekleyeceğim bu sefer tabi kalpten gitmezsem bu sefer:emir_bebek:

bütün gece sabahı sabah ettim uyuyamadım allahım sabır-olumlu-hayırlı sonuçlarla karşılaşmamı sağla

Günaydin Arkadaşlar Benim Adetim Düzensiz Bundan 2 Ay önce 45 Gün önceki Ay 40de Gün Adet Oldum Bu Ay Ise Hamile Olduğumu öğrendim Bugun 48. Günüm Ikikere Idrar Testi Yaptim Açik çizgi çikti B.hcg Testi Yaptirdim Sonuç 125.9 Değer Yani Pozitif çikti Ben şimdi Kaç Haftalik Hamileyim Bide Kasiklarim Ve Belim Ara Batar şeklinde Ağriyor Göğüs Uçlarimda Sizlama Var Başka Bişey Yok Belirti Geçirmiyorum Bu Normal Mi ?

düzensiz adetin olduğu için sana ancak doktor cevap verebilir ama gebe gibi gözüküyosun tahlil sonuçlarında inş. gebesindir canım ALLAH yüzünü güldürsün

Kizlar Bende Sorim Mugecim Sen Burlardamisin. 1,5 2 Haftalik Gebelikler Isdrarda Azda Olsa çikiyormu

Cevaplar Geç Geliyor Yada Ben Göremiyorum

canım bildiğim kadarıyla 2haftalıkken idrarda çıkmaz adet gününün geçmesi gerek

canım bildiğim kadarıyla 2 haftalıkken idrarda çıkmaz adet günü gemesi gerek

X