Beta hcg sonucum

Kimyasal gebelik olma ihtimali yüksek dedi. Tüp bebek 5. Gün embriyosu transfer edildiği gün 21 günlük sayılıyormuş. Hesaplama ona göre yapıldığı için düşük olduğunu soyledi. Yani şuan 5 haftalık değerlerinde olmam lazım o da 1000 lerin üstünde yazıyor internette.
O zaman benimkide kimyasal olmalıydı 22 ile öğrendim

Benim de 6. Gün 22ydi şuan sağlıkla ileliyor şükür 🤗 sizin gayet iyi hayırlı olsun erken yapmışsınız zaten benm gibi, test gününe kadar iyice yükselmiş olur 🤗
Benimde 6. Gün 22.82 idi 7. Günü 42.82 ,ama yorumlara bakıyorum 7. Günü 60 üzeri olanlar var ondan dusukmu acaba dedim 🙁 korktum doktor 10 günü bekle diyor oyuzden size tanıştım,içim rahatladi

Evet inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız🙏🏻 sizinki benimkinden iki kat yüksek başlamış benden iki gün önce test yapmış olmanıza rağmen. Umarım her şey yolunda gider isteyen herkes için.

Kimyasal gebelik olma ihtimali yüksek dedi. Tüp bebek 5. Gün embriyosu transfer edildiği gün 21 günlük sayılıyormuş. Hesaplama ona göre yapıldığı için düşük olduğunu soyledi. Yani şuan 5 haftalık değerlerinde olmam lazım o da 1000 lerin üstünde yazıyor internette.

Benim de 6. Gün 22ydi şuan sağlıkla ileliyor şükür 🤗 sizin gayet iyi hayırlı olsun erken yapmışsınız zaten benm gibi, test gününe kadar iyice yükselmiş olur 🤗
Tşk ederim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah🤗 dayanamayıp bugunde test yaptım 8 gün beta 74.41

Merhaba, 7 aralıkta 5. Gün embriyo transferi yapıldı, doktor 9.gün test istemişti ama 8.gün adet sancısı gibi sancım oldu, pembe ve açık kahverengi lekelenme oldu. Oyle olunca doktor hemen gel testi şimdi yapalım dedi, değerim 8. Gün 11,40 çıktı, 10. Gün 37,57 12.gün 80,31 çıktı. Değerler iki kat ilerliyor fakat doktor çok düşük olduğunu soyledi ve umutsuz konuştu. 16. Gün tekrar test yaptırıcam değerleri bu şekilde olup gebeliği sağlıklı ilerleyen oldu mu? Bu soru çok sorulmuş fakat hiçbir yerde cevabını bulamıyorum :KK43:(
Merhaba aynı benim durumu yaşamışsınız kafam çok karışmıştı 5.gün dönmüş embriyo 8.gün 58, 11.gün 73, 12.gun 96, 14.gun 253, 17.gün 787 betaydi 2.kan verişimde yukselmedi ilaç kullanımını biraktigim için tekrar başlayınca yükseldi ama diğer artanlardan çok gerideydim doktor çağırdı 17.gun keseyi küçükte olsa gördü doktor korktum sorun mu olacak diye demişti şükür iyi gidiyor canınızı sıkmayın ilanlarınızı düzenli kullanın hersey yoluna giriyor

Merhaba aynı benim durumu yaşamışsınız kafam çok karışmıştı 5.gün dönmüş embriyo 8.gün 58, 11.gün 73, 12.gun 96, 14.gun 253, 17.gün 787 betaydi 2.kan verişimde yukselmedi ilaç kullanımını biraktigim için tekrar başlayınca yükseldi ama diğer artanlardan çok gerideydim doktor çağırdı 17.gun keseyi küçükte olsa gördü doktor korktum sorun mu olacak diye demişti şükür iyi gidiyor canınızı sıkmayın ilanlarınızı düzenli kullanın hersey yoluna giriyo

Merhaba aynı benim durumu yaşamışsınız kafam çok karışmıştı 5.gün dönmüş embriyo 8.gün 58, 11.gün 73, 12.gun 96, 14.gun 253, 17.gün 787 betaydi 2.kan verişimde yukselmedi ilaç kullanımını biraktigim için tekrar başlayınca yükseldi ama diğer artanlardan çok gerideydim doktor çağırdı 17.gun keseyi küçükte olsa gördü doktor korktum sorun mu olacak diye demişti şükür iyi gidiyor canınızı sıkmayın ilanlarınızı düzenli kullanın hersey yoluna giriyor
Ayy gerçekten çok sevindim sağlıkla sonuna kadar ilerler inşallah bana da umut oldunuz yarın öğlen 16. Gün kanımı vericem. Umarım ben de mutlu haberi verebilirim size. Umutlarım tükenmişken bu yazdığınız beni öyle mutlu etti ki anlatamam. Benimki de dondurulmuş embriyoydu yumurcak geç uyandıysa demek ki 😄 yavaş tutunuyor ama olsun yeter ki sağlıkla gelsin bekleriz değil mi ♥️

Peki hiç lekelenme oldu mu sizde? Bende pembe ve açık kahverengi lekelenmeler oldu. Bi de ayrıca düne kadar kasık ağrım vardı iki gündür yok çok şükür.

Peki hiç lekelenme oldu mu sizde? Bende pembe ve açık kahverengi lekelenmeler oldu. Bi de ayrıca düne kadar kasık ağrım vardı iki gündür yok çok şükür.
Yok bende daha lekelenme olmadı adet olacakmışım hissi oluyor arada başkada transfer olmamışım gibi his. İlaçlar, stres vücudumuz etkileniyor bol bol dua, zikir çok iyi geliyor sakinlestiriyor

Peki hiç lekelenme oldu mu sizde? Bende pembe ve açık kahverengi lekelenmeler oldu. Bi de ayrıca düne kadar kasık ağrım vardı iki gündür yok çok şükü

Yok bende daha lekelenme olmadı adet olacakmışım hissi oluyor arada başkada transfer olmamışım gibi his. İlaçlar, stres vücudumuz etkileniyor bol bol dua, zikir çok iyi geliyor sakinlestiriyor

X