Gebeliğe Hazırlık Beta hcg testi ilk testimde 14563 çıktı 1 hafta sonra tekrar yaptırdım 10000 çıktı bu normal mi düşmüş değerin

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

aylaaya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
12
2
40
Beta hcg ilk testimde 14563 çıktı 1 hafta sonra tekrar yaptırdım 10000 çıktı bu normal mi düşmüş değerin

Keseyi görmüşsündür sanırım. Neden tekrar yaptırdın. Doktor gördümü. Bazı merkezler 10.000 üzerindeki değeri ölçmüyormuş.bi sorun yoksa böyle bişey de olabilir

Eklentiler

• IMG_5605.png
    IMG_5605.png
    97 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_5606.png
    IMG_5606.png
    97,5 KB · Görüntüleme: 101
Keseyi gördünüz mü? Neden tekrar yaptırdınız? Doktorunuz mu istedi yaptırmanızı?
Kese var normalde hamileliklerim benim aşırı mide bulantısı ile geçerdi bu böyle olmadı acaba boş kese mi diye düşündüğüm için tekrar kan verdim kontrole gideceğim yaşım 41 40 yaş çoçuğu olacak inşallah

Kese var normalde hamileliklerim benim aşırı mide bulantısı ile geçerdi bu böyle olmadı acaba boş kese mi diye düşündüğüm için tekrar kan verdim kontrole gideceğim yaşım 41 40 yaş çoçuğu olacak inşallah
Bir sıkıntı yoktur inşallah. Her gebelik farklı oluyor. Belirtilere göre çıkarım yapmayın o yüzden. İçinizi ferah tutun, stres yapmayın lütfen.

X