Beta hg lütfen yardım

Delirmekuzereyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
760
1.421
Screenshot_20240219_065934_Chrome.jpg
bu sonuçlara göre kac haftaliktir bebek 🥹 korkuyorum önce ki adet tarihine göre tam bir aylik falan olmali iyi mi sonuçlar

Tebrik ederim insallah sağ saglim kucağına almakta nasip olur.
Evet ederler bu gün vermen gerekir 2 ye katlaması gerekiyor sonucun
Amin inşallah Kan tahlili yapmadilar tekrar 2 hafta sonrs kadin doguma randevu almam gerektigini soylediler ilk aylar ikk gebelik olduğu için düşük riski de olabilir dikkat edin dediler korku ile eve geldim bu iki hafta geçmez bana artık 😪

Amin inşallah Kan tahlili yapmadilar tekrar 2 hafta sonrs kadin doguma randevu almam gerektigini soylediler ilk aylar ikk gebelik olduğu için düşük riski de olabilir dikkat edin dediler korku ile eve geldim bu iki hafta geçmez bana artık 😪
Allah alla yapmaları gerekiyodu acile gitseydin dün akşam gittim ben kan verdim bu gün gitsem yine alırlar öyle bişey yok ya

Eki Görüntüle 3389316 bu sonuçlara göre kac haftaliktir bebek 🥹 korkuyorum önce ki adet tarihine göre tam bir aylik falan olmali iyi mi sonuçlar
3 haftalık ( 2 günde bir kan verilmez,bunu halk kendi arasında yaymıştır, gebesin tebrikler kadın Doğumdan randevu alıp dr a gideceksin keseyi görmesi ilk muayene için bu kadar 2 güne bi kan verme beta değeri takibi birileri uydurmuş yaymış dolar bunun saçmalık olduğunu söylüyorlar

Değerlerim yavaş yükseliyor hastalığımın 7 günü gecıkmenin doktor normalde zaten bugün ögrenmeliydın krem kan testi dedi bundan sonra ıkıye katlar dedi sizce öyle olur mu başlarda erken ögrendıgım için yavaş yükselmiş olabilirmi
Ben hiç kan vermiyorum yükselip yükselmemesini neden takip ediyorsunuz ki ekstrem bi durum olmazsa beden durduk yere kan veresiniz ben vermedim hiç

Gebelik sağlıklı mı diye kontrol ediliyor, bazen çok az artıyor, boş gebelik veya dış gebelik vs. Teşhisi için istiyor genelde doktorlar
Yok benim dr um istemedi ilkinde de istememişti çünkü öyle bişey olduğunda zaten kanama baş gösteriyor kanama olsa gidilir

Ben hiç kan vermiyorum yükselip yükselmemesini neden takip ediyorsunuz ki ekstrem bi durum olmazsa beden durduk yere kan veresiniz ben vermedim hiç
Sizin süreciniz sağlıklı ve normal ilerlemiş olabilir ama çoğu kişi sizin kadar şanslı değil. Gidilen doktor da kan istiyor zaten takibini yapıyor. Kimse kafasından uydurmuyor bunu.

3 haftalık ( 2 günde bir kan verilmez,bunu halk kendi arasında yaymıştır, gebesin tebrikler kadın Doğumdan randevu alıp dr a gideceksin keseyi görmesi ilk muayene için bu kadar 2 güne bi kan verme beta değeri takibi birileri uydurmuş yaymış dolar bunun saçmalık olduğunu söylüyorlar
Bana acil de doktor söylemişti 2 gün sonra tekrar vermem gerektiğini

X