Beta hgc yavaş yükseliyor

sinaam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
7
0
21
Merhaba kızlar aşırı endişeliyim konuya şöyle başlayayım benim adetim düzensiz ne zaman hamile kaldığımı bilmiyorum ama
8 martta betam 27.5
İki gün sonra 71
İki sonra 87
İki gün sonra 179
İki gün sonra 194
İki gün sonra 338
İki gün sonra 458
İki sonra 557
Yükselişler bu şekilde düzensiz ne yapacağımı bilmiyorum doktorum da kesin bişey söylemiyor sürekli iki gün şeklinde kan vericeksin diyor başına böyle bişey gelip sorunsuz hamilelik geçireniniz oldu mu aranızda

Büyük ihtimalle düşük. Olacak çünkü kimyasalda değer düşüyor diye biliyorum. Az artanda düşük oluyor. Sizinki iki katına çıkmadan artmış değerlerinize göre şuanda 1000 in üstünde olması lazım inşallah sağlıklıdır

Büyük ihtimalle düşük. Olacak çünkü kimyasalda değer düşüyor diye biliyorum. Az artanda düşük oluyor. Sizinki iki katına çıkmadan artmış değerlerinize göre şuanda 1000 in üstünde olması lazım inşallah sağlıklıdır
Umarım şuanda kanamam yok inşallah bi mucize olur teşekkür ederim 🙁❤️🙏🏻

Umarım hiç umudum yok ama her seferinde kan vermeye gittiğimde az da olsa yükselme oluyor onu anlayamadım bazen iki katı bazen böyle az işte

Merhaba kızlar aşırı endişeliyim konuya şöyle başlayayım benim adetim düzensiz ne zaman hamile kaldığımı bilmiyorum ama
8 martta betam 27.5
İki gün sonra 71
İki sonra 87
İki gün sonra 179
İki gün sonra 194
İki gün sonra 338
İki gün sonra 458
İki sonra 557
Yükselişler bu şekilde düzensiz ne yapacağımı bilmiyorum doktorum da kesin bişey söylemiyor sürekli iki gün şeklinde kan vericeksin diyor başına böyle bişey gelip sorunsuz hamilelik geçireniniz oldu mu aranızda
Oldu ben. Benim boyleydi, benim doktorum yasaklamisti bana kan vermeyi. Kendim gizli gizli vermistim 10 gun daha. Sonra bisey olmadi normal dogum yaptim yani. Saglikli bebegim oldu.

Ya gerçekten mi böyle mesajlar okuyunca çok mutlu oluyorum teşekkür ederim umarım benim de sizin gibi olur dualarınızı beklerim 🙏🏻❤️ benim doktorum da tam tersi iki günde bir yanına çağırıyor inanın ki o beta sonucunda ister istemez psikolojisi bozuluyor insanın ben de vermemeyi düşünüyorum artık

Hafta olarak bilmiyoruz çünkü adetim düzensiz öğrendiğim gün 8 marttı o da 27.5 çıkmıştı zaten yukarı da yazıyor
Benim konularimda var betami yukselmeleri azaliyordu. Ama adetim duzenli benim o yuzden size tahmini tarih soyleyecektim. Dayanabilirseniz 10 gun sonra falan ultrasonla keseye baktirin bence. Ben kafayi yiyecektim, doktorum bile dis gebelik ya da rahimde ölüm dedi ama çok şükür ben iyi haber aldim. İnsallah sizin bebeginiz de yuzunuzu guldurur

Benim konularimda var betami yukselmeleri azaliyordu. Ama adetim duzenli benim o yuzden size tahmini tarih soyleyecektim. Dayanabilirseniz 10 gun sonra falan ultrasonla keseye baktirin bence. Ben kafayi yiyecektim, doktorum bile dis gebelik ya da rahimde ölüm dedi ama çok şükür ben iyi haber aldim. İnsallah sizin bebeginiz de yuzunuzu guldurur
Amin inşallah canım böyle şeyler okudukça içime su serpiliyor 🙏🏻❤️

8 martta betam 27.5
İki gün sonra 71
İki sonra 87
İki gün sonra 179
İki gün sonra 194
İki gün sonra 338
İki gün sonra 458
İki sonra 557
Merhaba süreciniz nasıl devam etti acaba? İnşallah sağlıklı devam ediyordur ben de aynı durumdayım cevap verebilirseniz çok sevinirim 🙏🏻

X