BetaHcg oranına gore ikiz gebelik ihtimali

Ben tüp bebek ile hamile kaldım. Son adet tarihime göre 4 haftalık betahcg değerim 291, 2 gün sonra da 694 çıkmıştı. 17. Haftama giriyorum ikizlerle☺️ biz bu oranla ikiz beklememiştik süpriz oldu.

Ben tüp bebek ile hamile kaldım. Son adet tarihime göre 4 haftalık betahcg değerim 291, 2 gün sonra da 694 çıkmıştı. 17. Haftama giriyorum ikizlerle☺️ biz bu oranla ikiz beklememiştik süpriz oldu.
Canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah. 🙏🌸
Benim SAT 6 Nisan, dün kan verdim 835,18 çıktı. Uygulamaya göre birinde 4+5 , birinde 4+6 görünüyor :) Acaba ikizde olabilir mi ki ? 😊 senin değerle bakınca içim bir hoş oldu 🥰

Canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah. 🙏🌸
Benim SAT 6 Nisan, dün kan verdim 835,18 çıktı. Uygulamaya göre birinde 4+5 , birinde 4+6 görünüyor :) Acaba ikizde olabilir mi ki ? 😊 senin değerle bakınca içim bir hoş oldu 🥰
Ben benim değerlerle ikiz beklememiştim dediğim gibi. Çok betahcg oranına bakmıyor sanırım. Belki artış fazlalığı etken olabilir emin değilim☺️ istiyorsan umarım ikizdir🤍

Merhaba benimde ikizlerim vardı tek yumurta ikiziydi beta hep çok yüksekti ve ailemizde ikiz yoktu🥲Ama şey duydum tek yumurta ikizi tamamen yapısal çift yumurta ikizi genetik diye duydum. Belki ikizdir çünkü yüksek baya 🥰
Merhaba , benim de beta değerim çok yükseldi. 278 den 782 ye çıktı 2 günde. Tüp bebek benimkisi tek embriyo transfer edildi ama artış bu kadar yüksek olunca tek yumurta ikizi mi acaba diye düşünmeye başladım ama ailemizde hiç ikiz yok. Sizin beta artışları nasıldı hatırlıyor musunuz ? Kaç yaşında bebekleriniz şimdi , hamileliğiniz nasıl geçti ?

X