Güneş Gözlükleri Beyaz çerçeveli güneş gözlüğü istiyorum

niles_selin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2010
475
0
32
slm arkadaşlar.uygun fiyat büyük çerçeve güneş gözlüğü istiyorum.önerdiğiniz bi marka var mı?daha önce kahverengi çerçeve rayban güneş gözlüğü almıştım ama sayılı takmışımdır 550 lira verdim bundan 2 yıl öncesinde.yakışıyo ama rengini beyenmediğim için çok az kullandım.hemen hevesim geçtiği için çok pahalı bi gözlük istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.beyaz çerçeveye takmış durumdayım bu aralar:44::82:

Gözlüğün asıl fiyatını camı oluşturur, eğer çerçevelerinde taş falan yoksa.. Madem sevmiyorsunuz kahverengi olanını gidin gözlükçüye bu değiştirlebilir mi beyaz kemikle diye sorun. Bu şekilde değişiklikler yapanlar var diye duydum.

Sorduğunuz soru hakkında bilgim yok.İnternetten gözlük kataloglarına bakarak bulabilirsiniz.

Gözlüğün asıl fiyatını camı oluşturur, eğer çerçevelerinde taş falan yoksa.. Madem sevmiyorsunuz kahverengi olanını gidin gözlükçüye bu değiştirlebilir mi beyaz kemikle diye sorun. Bu şekilde değişiklikler yapanlar var diye duydum.

Sorduğunuz soru hakkında bilgim yok.İnternetten gözlük kataloglarına bakarak bulabilirsiniz.

çok teşekkürler iyi fikir ben onu optiğe sorayım.inşallah değiştirilebilir

suncity, exess diye markalar var, türk markası fiyatları daha uygun ve de kaliteliler. suncity almıştım ben gayet memnunum. indirimdelerdi kış boyunca. şu an fiyatları 100-150 TL arasında ama yazın nasıl olur bilmiyorum.

X