Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

valla ben 11 yaşında bi bardak çamaşır suyu içmiştim yanlışlıkla şimdi 22 yaşındayım hala yaşıyorum kaydirigubbakcemile3 öle silmeyle hiç bişey olmaz heralde

valla ben 11 yaşında bi bardak çamaşır suyu içmiştim yanlışlıkla şimdi 22 yaşındayım hala yaşıyorum kaydirigubbakcemile3 öle silmeyle hiç bişey olmaz heralde

kaydirigubbakcemile3Canım benim kardeşimde çok küçük yaşta içmişti su diye yanlışlıkla.O da hala yaşıyor:)
Ama tavsiye etmez kimse diş beyazlatmak için çamaşır suyunukaydirigubbakcemile2

çay tabağının içine sulandırılmış sirkeyi koy diş fırçanı batır fırçala içersen dişlerine faydası olmaz yağ yakar

Şaka bir yana ben dişlerimi haftada 2 kere karbonat ve limon suyu karışımı ile fırçalarım sigra kullanımından ötürü zaman zaman sararıyor ama bu yöntemle en azından o iğrenç sarı görüntüden kurtuluyorum :82:

Şaka bir yana ben dişlerimi haftada 2 kere karbonat ve limon suyu karışımı ile fırçalarım sigra kullanımından ötürü zaman zaman sararıyor ama bu yöntemle en azından o iğrenç sarı görüntüden kurtuluyorum :82:

Hehehe:KK9: Bende sigara içenler için beyazlatıcı bi diş macunu kullanmaya başladım.Galiba en iyi yöntem ışınla mı beyazlatmak mı neymiş?

evet arkadaşlar ben geçen yıl lazer yaptırdım 2 seans gittim 1 saatte bembeyaz dişlere sahip oluyorsunuz ozaman 600 tl ye yaptırmıştım ama 6 ay sonra tekrar gidilmesi gerek yada ev seti alıp devam edilmesi gerek çünkü geçiçi tekrar sararmaya başlıyor.Ayrıca yaptırdıgım ilk 2-3 gün dişlerimin sızından yatamamışdım..

karbonat diş minesine zarar vermiyor mu ?

Kızlar limon gercekten super yapıyor kesınlıkle tavsıye edıyorum. Lımonun beyaz yerıyle ovalayın deneyın mutlaka derım.

diş doktoru da :KK55:anneme ,haftada bir kere karbonat ve limon suyula dişini fırçalamasını söylemiş, beyazlatıyor gerçekten annnemde gördüm..

X