Biberon ve meme reddi

sifanurr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
1
0
24
Merhaba arkadaşlar 1 buçuk aylık bebeğim var sadece disarida emzirecek alan bulamayınca biberonla versem meme reddi yapar mı onun dışında kullanmayı düşünmüyorum ve önerdiğiniz Bi marka var mı bunun için philips gaz yapmayan biberon iyi mi

Emzirme örtüsü almanızı tavsiye ederim her yerde rahatlıkla emzirebilirsiniz. Dediğiniz durum bir risk olabilirde olmayabilirde bebekten bebeğe, dışarı çıkmanızdan çıkmanıza fark gösterir. En güzeli bir adet emzirme önlüğü alıp doya doya emzirmeniz❤️

Yapabilir diyordu bizim emzirme danışmanı .dışarda bir emzirme önlüğü ile emzirebilirsiniz.Aslinda çok daha rahatlık

Biberon bşr kumardır diyprlar kimi çocukta red yapar kiminde yapmaz riske değmez bence ben her yerde örtüyle emzirdim

Merhaba arkadaşlar 1 buçuk aylık bebeğim var sadece disarida emzirecek alan bulamayınca biberonla versem meme reddi yapar mı onun dışında kullanmayı düşünmüyorum ve önerdiğiniz Bi marka var mı bunun için philips gaz yapmayan biberon iyi mi
Her zaman meme reddi riski var deymez buna. İki bebeğim meme redddi yaptı biberon yüzünden 3. De kaşık biberonla takviye verdim hiç yapmadi. kaşık biberon kullanabilirsin. yada benim gibi bol bir tişört giyip hop altından sokup usttende ona bakabilirsin her yerde AVM'de giyim mağazasında bile emzirdim .

X