Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

canım sir ağda çıkartmak için en kolay yol asetondur.aklında bulunsun.ha bu arada sir ağdayı düzgün yapamıyosan şeker ağdası dene hem daha az acır hemde temizlenmesi kolay.

kızlar benim dediğim zasente diye bi ürün içinde temizleme kremide var ayrıca kullanımdan sonra süzüp yeniden kullanabiliyorsun. fiyatı uçuk değil hem geç çıkarıyor hemde zayıf .

ben normal ağda kullanıyorum sir ağdayı daha orada denemedim ama denicem yazılanları okuyunca karar verdim...o kadar da büyütmeyin kızlar tüylerin çıkış yönüne doğru sürdüğünüzde ve tam tersi yönüne hızlı bir hareketle doğru çektiğinizde bir anlık bir acı sonra hemen geçiyor zaten 1 kere yapınca bi daha çok kolay oluyor...

ya benim derim ağda yapınca kanıyor.bazen kendim yapıorum ama kuaföre aldırmaya utanıorum çok zorlanıorum bazen

ya benim derim ağda yapınca kanıyor.bazen kendim yapıorum ama kuaföre aldırmaya utanıorum çok zorlanıorum bazen

benim ilk yaptığımda da kanamıştı ama sonra kanamıyor senin hala kanıyorsa demek cildin çok hassas kanayan yerler mikrop kapmasın yeter onun dışında bir sorun olacağını sanmıyorum canım kanıyo geçiyo yara olmuyo

kaşlarımı alırken bile kanıyor o yusden çok zorlanıorm ama jilete alıştrmakta istemiorum çok kötü bi görüntü oluyor ben rahatsız oluyorum

kırk yılın başı makine değil de sir ağda ile alayım diye giriştim,yapmaz olaydım sir ağdayı her tafa bulaştırdım hem de yapışan sir ağdayı çıkartamadım,zeytinyağları ,kremler....offffff:çok üzgünüm: siz nasıl yapıyorsunuz?

cnm ben sir agdada kullanıorum tabii sir agdayı bi kere o bölgeye sürüp kullanman gerekıor sir agda dikkat edilmedii taktirde leke bırakıor cnm onu beceremıorsan sesunun ılık agdasını dene cok rahat kullanımı war ısıtıor we o bölgeye sürüp besle cekıorsun ne yapısıor nede sorun cıkarıor menmun kalırsın cnm

arkadaşlar bende sir ağda yaptırmak için güzellik merkezine gitmeye karar verdim.Sakaryalılar yardımcı olursa sevinirim.Nereye gidecem.Nereler var.

bende evde kendim denedim ama olmadı. alt kısımları alamıyorum. güzellik merkezine gitmeye karar verdim...

benimde bir arkadaşım amerikada doğuma giderken almış tertemiz gitmiş. hastanede fahişemisiniz diye sormuşlar. normal kadınlar 0rayı almıyorlarmış

ayrıca kasıklara ağda lenf nodları bulunduğu için zararlı diye duymuştum

bende boyle bişeyler duymuştum bazı yerlerde kadınlar almıyorlarmış oradakı tuylerı.aslında almamak daha ıyıymış doğumdada bıçok yararı oluyomuş doğum yapan bı tanıdığıma doktoru soylemıştı.ama almadan da nasıl yapar ınsan ya iğrenç bı goruntu olur.ben de amelıyat eldıvenı kullanıyorum

yaa ben genital bölgede her yerimi sir ağdayla alıyorum bi en yumuşak kısımlar olan dudak uçlarındaki tüyler ne kadar yaparsam yapiiim gelmiyor, canımı acıttığımla kalıyorum, bu tüyler niye gelmiyor yaaa, 1-2 tane belki beze yapışıyor bakıyorum diğerleri olduğu gibi duruyor, çok uğraştırıyor, yani her yönden deniyorum, ters yönünde deniyorum olmuyor, dediğim gibi canım acaip yanıyor ama kıllar gelmiyor,her seferinde orasını bırakmak zorunda kalıyorum, ne tavsiye edersiniz? (emla sürüyorum bu arada)

alabildiğin kadar al.kalanları da cımbızla al artık...nasılda emla kullanıyosun be öyle yaptım makinayla alıyorum gerçi ben ağda yapmadım oraya.kanıyor biraz da ama napim..

kıllar yüzünden kararıyor arkadaşlar.bi daha kıl çıkmazsa karartıyı şunla bunla giderebilirsiniz.ama çok beyaz değilseniz fazla da renk açılmaz

devamı derken? ürün ismimi.ben bilmiyorum bu yönde bi ürün.buna yönelik eczanalerde ilaçları mevcuttur yada güzellik merkezlerinde yapılan işlemler olabilir.ben kullanmadığım için ürün adı diyemem

o bölgene Portakalın kabuğunu rendele ve bir kase toz şeker, bir çorba kaşığı badem yağı, bir yumurta akı ile karıştır. Bu karışımı banyoda sorunlu bölgeye sürüp, ovarak peeling yap. Duşunu aldıktan sonra ise süreceğin vücut kreminin içine biraz limon sık. Yatarken de kaliteli pudra sür. Zaman içinde koyulaşan deri rengi açılacaktır.a.s.

arkadaşlar bende sir ağda yaptırmak için güzellik merkezine gitmeye karar verdim.Sakaryalılar yardımcı olursa sevinirim.Nereye gidecem.Nereler var.

migrosun arka sokağında LEYDİ güzellik salonu var ben ona gidiyorum çok temiz ve rahat

bu bölge için özellikle üretilmiş bi ağda var kızlar ben çok kolay aldım acı yok
diğer ağdalar gibi uzama sünme de yok memnunum üstelik 1-2 yıl arası düzenli kullananların tüy sorunuda bitiyormuş .yeni başladım çok şaşkınım bu ağdaya inanın .bu özel bi ürün reklam olmasın özel msj atarsanız nasıl bulcağınızı anlatırım eczanelerde yok yani avon gibi elden satılan bi ürün(avon değil)

canım özelden mesaj atamadım ya sen bana yazsana çok merak ettim bu ağdayı
:1hug:

o bölgene Portakalın kabuğunu rendele ve bir kase toz şeker, bir çorba kaşığı badem yağı, bir yumurta akı ile karıştır. Bu karışımı banyoda sorunlu bölgeye sürüp, ovarak peeling yap. Duşunu aldıktan sonra ise süreceğin vücut kreminin içine biraz limon sık. Yatarken de kaliteli pudra sür. Zaman içinde koyulaşan deri rengi açılacaktır.a.s.

işe yarıyorsa süper valla.

Kızlar en sonunda başardım ve genital bölgeme sir ağda yaptırdım.süprizzzzz

Hayatımda ilk kez ağda olayına girdim

Utanara sormak istiyorum:eek: Kız ağdayı yaptı yapmasına ama bazı yerlerde tek tük kaldı.Ayrıca en arka taraftakileri hiç almamış.Gerçi orası alınırmıda bilmiyorum ama.:eek::eek::eek:
Yorum yaparsanız sevinirim:sm_cool::sm_cool:

kırk yılın başı makine değil de sir ağda ile alayım diye giriştim,yapmaz olaydım sir ağdayı her tafa bulaştırdım hem de yapışan sir ağdayı çıkartamadım,zeytinyağları ,kremler....offffff:çok üzgünüm: siz nasıl yapıyorsunuz?
ben cerrahi eldiven kullanıyorum dene hem temiz hemde agda gibi beslemiyor

X