Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

bence bu bölge için;emla ve eldiven ikilisi süper bişey artık aradığımı buldum başka hiçbir şey denememe gerek yok pamuk gibi oluyor üstelik acısız ve zahmetsiz...

bikini bölgesını almak sorun değil de sorun olan çıkmaya başlarken oluşan batıklar ağdayla alınca hepsinin uzamasını beklemek zorunda kalıyorsun makına da çok batık yapıyor off bi çözümü yok mu evli hatunlar!!!

vallahi benim kafam birbirine girdi kızlar yaaaaa

ben philipsin son cıkan 6503 son cıkan bu olması lazım hala alacam ama bi turlu kara veremiyorum batık oluyor diyor herkez sizlerdende duydum tabii agdayla alsam yine okudum kimi sarkıyor diyor ama sunu iyi biliyorum feci acıyor acıyı azaltmak için anestol surulebilir bu mantıklı ama sarkması hiç hos degil deri yırtılması falan bi arkadas bahsetmiş sir agdaya gitsen mikrop kapma hatta kanser tehlikesi oldugunu bile solemişssiniz dogrudur.genital bolgedeki kılları almak zararlı uzadıkca kılları kesmeli demiş bi arkadasım yine daha dogrusu dr demiş bunu doguma giderken yararı oluyor falan burayı pek anlamadım

valla ben jiletle alıyorum makinaya karar verdigim gun mecburen makinaya doneecegim ne zaman karar veririm bilmiyorum su batık konusu yuzunden hiç istemiyorum makina falan kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

kizlar ne guzel araniz da bazilariniz emla adli bi kremi kullanmis ve sonuc almis ama bazilarinda hic ise yaramamis ben burda bi krem buldum ama hic etki etmedi bile gercekten ise yaradigindan emin olsam hemen turkiyeden biriyle sparis edecem ayrica ne guzel yazmissiniz ayda 30 yliraya aldiriyorum burda sadece bikini bolgesi icin 60 ile 90 euro arasinda degisiyo hem ucuz bile olsa ben utanirim bunun evde acisiz temiz bi yolu olmali millet uzaya cikti bizim su kil tuy sorunumuz bitmedi gitti yaw lanet olsun ayrica birde ben ogrenmek istiyorum turkiyede LAZER EPILASYON yaptimak ne kadar surer bileniniz var mi yani mesela iki ayda hemen hepsi yok edilebilir mi ve fiyatlari hakkinda bileniniz varsa lutfen paylassin tesekkurler sevgiler

ay ne kadar da rahat söylüyorsun ya
sanki herkez senin gibi belki millet utanıyor zaten utanması gerekiyor insan mahremiyetini elaleme açıpta al yol dr mi ya bir türlü anlamıyorum çok meraklıysan başkasının yapmasınz kocan yapsın canım hayret bir şey ya bir de ukala ukala
git aldır diyor ya
tövbe tövbe
eğer müslümansan başka bir kadın olsa bile onun haram olduğunu bilirdin!!!
:kızgın:
Neden bu kadar uğraşıyorsun ki!
Git bir güzellik merkezine yaptır...

ya arkadaşlar herkes kuaförde 5 dk da bittiğini söylemişsiniz ben evlenirken bir tek kuaförde yaptırmıştım tüm vücudum 2 saatimizi aldı:))).Bir daha kuaföre gitmeye utanıyorum açıkçası çünkü beni ayıplamalarından korkuyorum.1 yıl öncesine kadar hep jiletle alıyordum ama şimdi bazen makina bazen kartuşlı sir ağdaları kullanıyorum.Ama arkadaşlar en alt bölgeyi nasıl alıyorsunuz ya hiç bir zaman tam alamamışımdır hep oraya jilet vuruyorum.Sakın eldiven demeyin çünkü benim tüylerim sizinki gibi ince değil:))

Arkadaşlar..
Bende yıllardır eldiven kullanıyorum.
Ve çok memnunum..

Bence jiletten, birden kökten almaya dönmek isteyenler için mükemmel bir yöntem..
Nasıl mı yapacaksınız?

Eczanelerde satılan steril operasyon eldivenlerinden alacaksınız.
Ben bu eldivenlerin parmaklarını kökünden (yani parmakla avucun birleştiği yerden) kesiyorum.. Böyle daha rahat kullanılıyor.. 2 parmağı baş parmağıma ve işaret parmağıma geçiriyorum.. Sonrada, acımayan yerlerimi topluca, çok acıyan noktalarımıda azar azar tutup çekiyorum.. Acı derecenize göre tuttuğunuz kıl miktarınızı azaltıp çoğaltın.. Hatta çok fazla acıyorsa, tek tek bile çekebilirsiniz..

Bir de, ne kadar hızlı çekerseniz, o kadar az acır.. Acı sadece 1-2 saniyeliktir.. Çekerken kendinize "acı sadece 1 saniye sürecek" diye telkin edin.. Gerçekten işe yarıyor..

"Arada ufak kıllar kalıyor" diyenlere ise bir önerim var.. Eldivenle alma işini bitirdiğinizde, eğer varsa üstünden birde makinayla geçin.. kıllar çok ince oldukları için , hiç canınız yanmayacak ve inanılmaz bir temiziğe ulaşacaksınız..

Unutmayın.. Jiletten eldivene döndüğünüz ilk seferde canınız yanacaktır.. Ama daha sonraki ay canınızın daha az yandığını farkedeceksiniz..

Şimdi uyuşturucu kremler çıkmış.. Ben eldivene ilk başladığım zamanlarda böyle kremler yoktu.. Ben bile bu şekilde alıştıysam, siz de alışırsınız..

Ama diyorumya, ilk 2 ay sabredeceksiniz..
İnanın, sonra bana çok dua edeceksiniz.. :eek:

Ben birçok arkadaşıma bu yöntemi önerdim ve hala bana dua ederler..
Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur..

Eldiven hakkında birşeyler sormak isterseniz, burdayım...a.s
Hadi bakalım, kolay gelsin...a.s.

kesinlikle ağda!
evde toplasan 10-15 dk alıyor.uzun süren temizlik hissi yumuşacaık bir ten!
ya da alıştım rahat geliyor bana..
ama eldiven işinide çok öven arkadaşım var!

Arkadaşlar ben en sonunda bikini bölgemi jilet yapmaktan kurtuldum...Soğuk ağda bantları ile alıyorum...Sizlere sormak istediğim şey sir ağdanın normal ağda gibi kılları beslemediğini yıllar geçtikçe azalttığını duymuştum..Acaba aranızda soğuk ağda bantı kullanan varmı???Bu ağda türleri sir ağda gibi azaltırmı???Azaltmazsa hiç kullanmayayım boşu boşuna...
Bilgi verirseniz acil sevinirim...Şimdiden teşekkürler...
fisfisfis

ben güzellik salonunda çalıştım 5 yıl ve ağdamı arkadaşlarım yaptı okadar rahat oluyoki canınız hiç acımıyor sir agda olduğu için zamanla azaltıo yani seyrekleşiyor gerçekten sir agda işe yarıyo yani.ama oakdar sir agda yaptırdım işten çıktım evlendim ve kuaföre gitmeye zaman olmadığı için evde jilet yaptım artık jilet yapıom ama kusför arkadaşım olamsa kesinlikle yabancıya gidipte açamam.artık hamileyim mecbur tekrar gidicem arkadşıma.

Ben de kuaföre falan gidemem yani evlenince nolcak hiç bilmiyorum ya şimdiden alışmak lazım fisfisfis
Canım soğuk bantları ben bi kez bacağımda denedim ama yapamadım galiba hava da sıcaktı yapış yapış oldu...Merak ettiğim soğuk ağda daha çok acıtıyor diyorlar sen özel bölgeni nasıl alıyosun ki onla?laelaelaelaelae

güzelim bende kuaföre gidemeyenlerdenim.yaklaşık bir senedir falan makineyle alıyorum.tabi acısını azaltmak için emla kullanıyorum.ama elim mahkum güzelim şimdi olmasada hamile kalınca tıpış tıpış gideceğim kuaföre.o zaman utanmam herhalde nasılsa doktora kaç kere açmış olacağım.alışırız....:Roflol::Roflol:

canlarım benke kesinlikle kuaföre gitmelisiniz. ben ilk kez gittim geçen ay. hala alıncak kadar uzamadılar, belki bu biraz benimtüy yapımla alakalıdır. ama çok pratik bişey, 1 saatte komple bacak, koltuk altı ve bikini bölgesi bitiverdi. biraz tedirgin olurrsunuz ve biraz da acıyo Ama sonuçta pampam bi vücudunuzun olacağının dülşününce insan her şeye katlanıyo. bence denweyin derim. zatwen ben üniversitedeyim, yurtta kaldığım için de ağda yapması sorun oluyor .benim tek derdim batıklarla. onu da artık öyle kabullenmekgerekiyo. tevsiye ederim yani kuaföre gidip aldırmanızı. haydin öptüm sizleri

darısı başıma yaaa...ben biraz makina ile almıştım ama dayanamıyorum kıvranıyorum ya çok acıyor....

nasıl dayancamki ağda acısına...şu genital bölgeyi bi halletsem süper olcak....

makina ve orası inanmıyorumm yaa:1shok::1shok::1shok: nasıl alıyorsun kız acayıpppppp acıyor makına ile bence agda ıle al daha iyi

ya almayı denedim 2-3kez herseferinde bıraktım çünkü dayanılmıyor etimi koparıyolar sanki...
ağda daha çok acıtır gibi geliyor...tatlicadiarzu

yok kız makine gıbı delisi yok bu işlerdetatlicadiarzu agda makınaya oranla daha az acıtıyor o bölgede. off off hepsı acıtıyor. bana emla memla da vız gelıyor.agda yapmak ıcın genel anestezı yapcam ınankıtatlicadiarzu

veet tuy dokucu ama artık sıkayım dısımı alayım dıyorum cesaret edemıyom hep bı dahakı sefere kalıyor

ağda yaptrdnmı hiç

agda sanırım 1 yada 2 kez yapmaya calıstım yarım yamalak kaldı. yalnız sunu kesfettım. sesunun sırlı ılık agdası normal cam sakızı agdadan daha az acıtıyor neredeyse %50 %50. bizzat denedım cunku. ve kendı basıma daha becerebılıyorum. bakalım onla denıcem bı cesearetımı toplasam

ben normal ağda yapıyorum sir ağda zor oluyor kuaföre de açamam
normal ağdayı küçük küçük alanlara yaparak yarım saatte hallediyorum

X