Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

valla ben güzellik salonunda ağda ile aldırıyordum bir mikrop kaptım artık evde kendim hazır kutu içersinde satılan el agdalarından alıyorum ve yapıyorum ya zaten alısıyor

kızlar valla ben çam sakızı ile alıyorum. ama malesef öle markette falan satılmıyor genelde köylü kadınlar kibrit kutusu içinde satarlar. ben her ilde görmedim bizim burlarda bide muğlada var sanırım. valla tertemz oluyo öle kıl köklerine beslemiyo seyrek cıkıyo ben memnunum

ya bisi sorucam ben de hep jilet kullaniyorum ama :eek: epilady tarzi makinelerle alsam TAMAMINI bisi olur mu??? kafamçokkarıştı inanin cahillik gibi gelebilir ama alan var mi nolur yardim edin :teselli:

ya bisi sorucam ben de hep jilet kullaniyorum ama :eek: epilady tarzi makinelerle alsam TAMAMINI bisi olur mu??? kafamçokkarıştı inanin cahillik gibi gelebilir ama alan var mi nolur yardim edin :teselli:

özgecim bende denedim bikere ama insan aldığına alacağına pişman oluyo
bende öyle oldu yani çok aşırı acıdı .Şimdi emla krem aldım onu sürüyorum.
1 saat bekliyorum ağdayla alıyorum hiç acı hissetmiyorum.Sende dene tavsiye ederm.:sm_cool:

özgecim bende denedim bikere ama insan aldığına alacağına pişman oluyo
bende öyle oldu yani çok aşırı acıdı .Şimdi emla krem aldım onu sürüyorum.
1 saat bekliyorum ağdayla alıyorum hiç acı hissetmiyorum.Sende dene tavsiye ederm.:sm_cool:

canım benim tesekkurler... ama agdadan asiri korkuyorum ben... acaba emla sürüp sonra da aletle alsam?? o zaman olur mu acaba?? :1no2:

canım benim tesekkurler... ama agdadan asiri korkuyorum ben... acaba emla sürüp sonra da aletle alsam?? o zaman olur mu acaba?? :1no2:

oda olur canım
bende ağdadan korkuyordum ben bezle çekmiyorum
elime bir miktar alıyorum cırt cırt koparıyorum kontrol bende oluyo yani :Roflol:

valla eyerki kendin halledemiyosan işin ehli kuaförler var 10 dk heryerini temizliyolar

oda olur canım
bende ağdadan korkuyordum ben bezle çekmiyorum
elime bir miktar alıyorum cırt cırt koparıyorum kontrol bende oluyo yani :Roflol:

ay iyimiş bariii... ya burası ne güzel valla her derdimize ortak olup çözüyoruz... :teselli:

a.s. bu da sana bi demet sarızambakcım...

Evde kılların çıkış yönlerini tam tutturamadıgımız için yapılan ağda yada epilasyon aletiyle temizlikte tam sonuç almak biraz zor hem kırıyoruz tam kökünden alınmıyor hemde kıl batmaları daha fazla oluyor..bence bi güzellik salonunda sürekli aynı kişiye aldırmak daha mantıklı 10 dakkada tertemiz ..az acı az zaman...utanmaya gelince doktora gidiyomuş gibi düşünün zaten bi süre sonra vede sürekli aynı kişiye aldırırsanız utanma falan kalmıyo alışılıyorr..:eek::eek:

mrb.canım sir ağda yaptırsana .canın hiç acımıyor ve çokda rahat ediyorsun.tüylerinde azalıyor.

ben 1 kere epilasyon aletiyle denedim denemez olaydım canım felaket yandı.ağdayla küçük küçük bölgeleri almak ondan daha acısız oluyor bence.

bende denedim denemez olaydım üstünün tamamını aldım neredeyse acıya acıya dönük çıktılar sonra şimdi çok iyi cırt cırt tamam
:Roflol:

Evde kılların çıkış yönlerini tam tutturamadıgımız için yapılan ağda yada epilasyon aletiyle temizlikte tam sonuç almak biraz zor hem kırıyoruz tam kökünden alınmıyor hemde kıl batmaları daha fazla oluyor..bence bi güzellik salonunda sürekli aynı kişiye aldırmak daha mantıklı 10 dakkada tertemiz ..az acı az zaman...utanmaya gelince doktora gidiyomuş gibi düşünün zaten bi süre sonra vede sürekli aynı kişiye aldırırsanız utanma falan kalmıyo alışılıyorr..:eek::eek:

haklısın nazlıcım katılıyorum sana özge sana gelince bende 5 ay öncesine kadar jiletle alıyordum bi cesaret edip gittim kuaföre ama inan sadece yarım saat acı çekiceksin ilk almada oda normal ağda yapıyorsun acısın biraz sakın epilasyonla alma mahvedersin nazlınında dediği gibi kılların yönünü bilmeden almak sağlıksız da olur hiç utanma canım ben alıştım artık kadın göstere göstere :Roflol:

Şu eldiven olayını açıklayabilirmisiniz arkadaşlar ya, Kafam karıştı iyice

eczaneye gidip doktor eldiveni alabilirmiyim diyosun onlar veriyolar eldiveni takıyosun eline tek tek tüyleri kopara kopara alıyosun başta biraz acıyo ama zamanla alışıyo ama ben alt tarafları hayatta alamıyom eldivenle çok canımı yakıyo en iyisi sirli ılık ağda...

Aaaa, bende bez yerine kullanacaz ağda yaparken zannettim. yani tavuk yolar gibi kuru kuru denemek lazım

yaa arkadaşlar bu güzellik salonlarına gidenlerde büyük cesaret var walla. Kuzenimin arkadaşı çok lüks bir güzellik salonunda çalışıyor ordan biliyorum. Ne kadar lüx olursa olsun , oralar pislik ve hastalık yuvası. Sir ağdada kıl olmayanları bile başkasının ağdasına karıştırıp öyle yapanlar var.(iğreenççç.) . Çoğu insan hastalık sahibi oluyor, kolay güzelleşicem diye. Bence kendi yöntemlerinizi geliştirmek en güzeli.

Ben eldiven kullanıyorum. Ama fazla ileri gidemiyorum. Orta ve alt kısımları makasla kısaltıyorum. Önceden jilet kullanmıştım(cahillik). Şimdi çok pişmanım. Evlenene kadar makasla kısaltın bence, şimdiki aklım olsa jilete hiç bulaşmazdım.

Makasla jilet arasında bir fark olduğunu sanmıyorum. Neticede ikisindede kök yerinde kalıyor ve daha gür çıkıyor.
Kılların incelmesi için kökünden yolunması, yani kılın yenilenmesi gerekli.

yaa arkadaşlar bu güzellik salonlarına gidenlerde büyük cesaret var walla. Kuzenimin arkadaşı çok lüks bir güzellik salonunda çalışıyor ordan biliyorum. Ne kadar lüx olursa olsun , oralar pislik ve hastalık yuvası. Sir ağdada kıl olmayanları bile başkasının ağdasına karıştırıp öyle yapanlar var.(iğreenççç.) . Çoğu insan hastalık sahibi oluyor, kolay güzelleşicem diye. Bence kendi yöntemlerinizi geliştirmek en güzeli.

Ben eldiven kullanıyorum. Ama fazla ileri gidemiyorum. Orta ve alt kısımları makasla kısaltıyorum. Önceden jilet kullanmıştım(cahillik). Şimdi çok pişmanım. Evlenene kadar makasla kısaltın bence, şimdiki aklım olsa jilete hiç bulaşmazdım.

canım ya dayanın yapın şu ağdayı gerçekten çok iyi..ben de bakın geçen seneye kadar yani 20 yaşına kadar cesaret edemedim başladım canım acıdı bıraktım ama sabredince gerçekten oluyo artık hiçbi acı çekmeden sesu sirli ılık ağda ile alıyorum cart diye tek çekişte geliyo valla hiç acımıyo artık benim altlar..

eski halimi düşünürdüm ya hiç yapamazdım oturur ağlardım acıdan ki benim canım çok tatlıdır dayanamam hiç acıya..ama nasıl olduysa sabrettim bi kere kendimi alıştırdım bi sürü insan yapıyo nası dayanıyolar kaç yaşındasın hep tüy dökücü ile mi alıcan sabredip alcaksın dedim ve başardım artık çok rahat oluyo

X