Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

Mrb Bende Ayni Dertden Muzdaripdim Ama Cesaretimi Topladim Ve Salona Gittim şimdi Süper!!!! Ama Ameliyat Eldiveni Konusuna Gelince Eline Geçirip Kopariyorsun Tüyleri Pek Fazlada Canin Yanmiyor

Bu arada, jilet ve makasın aynı sonucu verdiğini bilmiyordum. Teşekkürler bu bilgi için arkadaşım :KK66:

bende makine ile aliorum ama belirli yere kadar diger taraflari jiletle aliyorum..... siz agda veya makine ile nasil aliyorsunuz? yani demek sitedim asagi bölgeleri bacak arasini? güzellik salonunda oralarida aliyorlarmi?

ben de aynı soruyu sorucaktım. Bu bikini bölgesini eldivenle alıyorum. Ancak iş dudaklar kısmına gelince hiç dokunamıyorum. O kısmı ya jiletle alıyorum, yada makasla kısaltıyorum. Ama benim dudakların içinde bile kıllar var kızlar ? Sizde de öyle mi acaba?
Bir de dudakların alta doğru bitime doğru, yani bacakların arasında da bir sürü kıllar var . Orayı sadece makasla kesiyorum. Ancak makasla tam dipten kesemediğim için sürekli rahatsız ediyor. Orayı nasıl alıyorsunuz kızlar ?

Bi soru daha, ben kumral bi bayanım, önceden sarışındım. Beyaz tenliyim ve pek kılım yoktu, son zamanlarda bi hayli çoğaldı. Bikini bölgemden bacaklara doğru çoğaldı. Hormonal hiçbi sorun yok. Bu neden olabilir? Nasıl engelleyebilirim. Şimdi ordakileri de alsam daha çok çıkar diye korkuyorum. Makasla kesiyorum dipten ama bu bi çözüm mü bilmiyorum. İlginiz için teşekkürler :)

ya hanimlar kizmayin ama bende bir sey yazayim.islamiyete göre bir kadin kim olursaolsun kocasi haric annsi de olsa kimseye göbekle diz arasini kimseye gösteremez .kendiniz evde yapmaya calisin.

kızlar cesaret edin ve evde ağda ile almaya çalışın ilk 1 2 denemede başarısız olursunuz canının acıyo diye vazgeçersiniz ama zamanla inanın hiç acımıyo artık çok rahat alabiliyorum bikini bölgesinin her yerini üstü altı her tarafı tertemiz oluyo..hazır ağdalar var onlarla kendiniz çok kolay alırsınız..bi yerden sonra artık cesaret etmek lazım

sarkma olmuyor muuuuuuuu???? biri beni duysun :) ya da şekil bozuklukları, o kadar çekmeye göre, her ayda...!

canım ben de senin gibi hem acidan hem de sarkmadan korkuyorum ve agda yapmiyorum ve inanmican ama bircok yasitimda sarkmalar baslamis,benimkisi ise hala ufacik ve dudaklarda sarkma yok.. bi kac arkadasima sormustum onlar acilnca, szinkiler neden sarkmistir diye? onlar da "yaa agda ile cekerken tabi zorlaniyor zavallicik sarkti iyice" demislerdi, ama onlar mi yanlis biliyor yoksa beni mi keklediler bilemem :1no2: bilip bilmeden yanlis bisi de solemek istemem ama boyle duyumlar aldim yani :bbo:

karddelen güzeli bende sana gelmeyi düsünüyorum ama ben yurtdisindayim, gelecegim zaman randevu almam gerekirmi, ve tr bulundugum süre icinde randevu verebilirmisin, ayrica laserde yapiyorsunuz sanirim bilgi verirmisin daha net ?

canım ben de senin gibi hem acidan hem de sarkmadan korkuyorum ve agda yapmiyorum ve inanmican ama bircok yasitimda sarkmalar baslamis,benimkisi ise hala ufacik ve dudaklarda sarkma yok.. bi kac arkadasima sormustum onlar acilnca, szinkiler neden sarkmistir diye? onlar da "yaa agda ile cekerken tabi zorlaniyor zavallicik sarkti iyice" demislerdi, ama onlar mi yanlis biliyor yoksa beni mi keklediler bilemem :1no2: bilip bilmeden yanlis bisi de solemek istemem ama boyle duyumlar aldim yani :bbo:
saol canım-, ben de öyle düşünüyorum. Iyy ne fena olur yaa, ben internette yanlışlıkla görmüştüm öyle birşey, çok kötü. En iyisi bildiğimiz yola devam desene. O kötü görüntüye sahip olmak istemem, hele evlenmeden önce...

O kadar da değil ya.
Sarkma olması için çok yoğun ve sürekli bir etki gerekli.

(mazoşist bazı takı ve ağırlıklar ile kasten sarkıtıyolar)
Sarkacak olsa her yanımız sarkar.
Bence aşırı sıcak banyodan kaçınılmalı. Soğuk duş cildi hem gerginleştiriyor hemde kan dolaşımı sayesinde dokuları canlandırıyor.

O kadar abartmayın arkadaşlar ya ne sarkması anneannelerimizi ninelerimiz neyle alıyorlardı?

ne sarkması ya yapmayın Allah aşkına küçük küçük bölümler halinde alıyorum ben deriyi geriyorum ondan sonra hızlıca çekiyorum hiç de sarkmıyo benim yaptığım yöntemle de sarkacağını sanmıyorum küçük bölgeler halinde alıyorum çünkü hadi tamamına ağdayı yapıştırıp çekseniz belki sarkar..

kızlar cesaret edin ve evde ağda ile almaya çalışın ilk 1 2 denemede başarısız olursunuz canının acıyo diye vazgeçersiniz ama zamanla inanın hiç acımıyo artık çok rahat alabiliyorum bikini bölgesinin her yerini üstü altı her tarafı tertemiz oluyo..hazır ağdalar var onlarla kendiniz çok kolay alırsınız..bi yerden sonra artık cesaret etmek lazım
a.s kesinlikle katılıyorum.. o kadarrahat oluyoki anlatamam.. tavsiyem, ilk yaparken çok küçük bölgeler halinde alın, yavaş yavaş yani. biraz uzn süre ama canınız yanmaz. zamanla, jilet veya makina ile yaptığınız günlere üzüleceksiniz bence... a.s

ayrıca sarkma felan da olmuyo kesinlikle. aksine, sir ağda ölü deriyi de temizledeiği için o bölgedeki cildin yenilenmesini sağlıyo arkadaşlar... kesinlikle sirağda kullanın diyorum...

Sarkma oluyor, ama herkeste degil, cildi ince hassas olanlarda daha cok oluyor.. ayrica yine cildi cok hassas olanlarda agda ile sivilce cikiyor, kil dønmesi oluyo, kahvoluyo temizlicem derken..

Diger yanlarimiz niyemi sarkmiyo? cunku okadar hassas degil..

Bende lazere gitmeyi dusunuyorum øzel bølge icin.. cunku sir agdayida denedim jiletide makinayida.. hepsi husran, sir agda yaparkende 1hafta sonra hemen cikiyo, sonra bekle dur onlar uzasinda yeniden aldiriyim diye..

Bende senelerce çok acıdığı için jilet kullandım ve çok fazla yayıldı şimdi ağda ile alıyorum öncesinde emla %5 diye bir anestezi kremi sürüyorum 2 saat bekliyorum iyice uyuşuyor ondan sonrasında sir ağdalı soğuk ağda bantlarıyla alıyorum 10 dkmı alıyor ve hiçbir acı hissetmiyorum sizede tavsiye ederim:KK66:

X