Bilen biri varmı

esmanur2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
50
5
22
Hanımlar benim tam yapısını bilmediğim bir halım var yün galiba arka beyaz kısmı çok sararik annem getirmişti bana kullanmıyor diye önü temiz ama arkası çok sarı kahverengi minik minik noktolar filan var bundan bir zarar gelirmi böcek filan oluşmaz diyorlar ama bende yinede bir sormak istedim

Sarı olması direkt pislikten kaynaklanmayabilir. Ama yine de yıkamaya verip de içinizi rahatlatabilirsiniz. Benim halıların ön dokuması ile aynı renk alti ama altında plastik kısım olan yazlık halım var mesela onun altı sarı. O plastik olan taraf hatırlayamadım hatta sarı mıydı yoksa sonradan mı sarardı ama böcek möcek durumu yaşamadım hiç. Yani kendisi yıkadı ise kullandığı malzemeden sararmış olabilir ya da kururken sararmış olabilir.

Sarı olması direkt pislikten kaynaklanmayabilir. Ama yine de yıkamaya verip de içinizi rahatlatabilirsiniz. Benim halıların ön dokuması ile aynı renk alti ama altında plastik kısım olan yazlık halım var mesela onun altı sarı. O plastik olan taraf hatırlayamadım hatta sarı mıydı yoksa sonradan mı sarardı ama böcek möcek durumu yaşamadım hiç. Yani kendisi yıkadı ise kullandığı malzemeden sararmış olabilir ya da kururken sararmış olabilir.
Evet yıkamaya verdim ama çıkmadı parkeler çok eski olduğu için ondan geçmiş lekeleri

Neden kendinizi ve ailenizi riske sokuyorsunuz ki. bende bunu anlamadım.
İçiniz de bir kuşku belirmişse (anlaşılan var) sağlık açısından ben olsam kullanmamayı tercih ederim.
Tercih sizin elbette .

X