Bilen kullanan duyan varsa lütfen paylaşabilir misiniz benimle

narintanyeri

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
441
111
30
Merhabalar eşimin morfolojisi 2 çıktı doktor bize bir vitamin verdi içinde tablet ve şase olmak üzere 30 günlük bir kutu içinde tableti sabah şaseti akşam yemeklerden sonra içmesini söyledi 3 ay boyunca 72 günde etkisini gösteriyor dedi ama hiç bir yerde okumadım duymadım bilen duyan olumlu sonuç alan var mı varsa bilgi verirseniz çok sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-08-18-36-31-398_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-01-08-18-36-31-398_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 28
Bunu bilmiyorum ama astamega kullandık biz oda toz seklımdeydı bir sorun yoktu fakat ihtimali artırmak adına kullanabilirsiniz dedi sonra tekrar test yaptıgımızda (aşılama icin) çok çok iyi dedi doktor. Birde her gün pekmez yiyor benım eşim onun da faydası olabilir

Bunu bilmiyorum ama astamega kullandık biz oda toz seklımdeydı bir sorun yoktu fakat ihtimali artırmak adına kullanabilirsiniz dedi sonra tekrar test yaptıgımızda (aşılama icin) çok çok iyi dedi doktor. Birde her gün pekmez yiyor benım eşim onun da faydası olabilir
40 günü geçti işte dediğin gibi keçiboynuzu özü kullanıyor eşimde beraber birde proviron diye bir ilaç kullanıyor inşallah gorucez faydasını

X